tellwe.com'da bakılan fallar!

Chitra bana çok detay şeyler bildi ben inanıyorum ona üzme kendini

Sizde neyi bildi acaba? Tabi özel değilse merak ettim..

genel bir yorum istedim sadece işimden dolayı çok sıkıntı almıştım buna değindi şimdi çok detay vermeyim ama eşimle bazı sorunlarım vardı zamanında onlarıda söyledi bunlar tekrardan yaşancak dedi...bu biraz canımı sıktı benim

nurgamze bana kısa bir yorum attı ama krediside zaten çok yüksek değil..ondan birşey diyemedim falı güzel fazla detaylara inmedi ama beğendim olumlu konuştu bana.

aktif değilmiş geri aldım ay ben de bir garibim ya. neyse şimdi bir falcıya yolladım ama söylemiycem ismini gelsin öyle bakalım

Kızlar bi sorum olucak ben bi kaç ay öncesinde yesilcingeneye fal atmistim ve begenmemistim yani cok olumsuz konusmustu sonra ben erkek arkadasimla baristim baristiktan sonra tekrar fal atayım dedim ufak tefek problemlerimiz vardı bana öyle bir fal bakmıs ki yine içim karardı. Daha sonra aynı gün burda çok övülen Chitraya fal atayim dedim o da yesilcingenenin dediklerinin tam tersini söylemiş ve cok fazlaca nokta atışları yapmış soru bile sormadığım genel bakım istedigim halde bütün sorunlarimizi bilmiş. Ona yesilcingenenin dediklerini ve böyle birsey varmı diye faldan sonra soru kısmında sorduğumda hayır tam tersi alakası bile yok dedi. Sonra ben erkek arkadasima mesaj attım yesilcingenenin dedikleri üzerinden sordum böyle böylemi hissediyosun ben böyle düsündüğünü düsünüyorum dedim bana verdiği cevap ne sacmaliyosun kim verdi sana bu akılı dedi baya da kızdı Chitranın dedikleri daha mantıklı geldi ama yesilcingenede neden öyle seyler söyledi anlamadım kafam daha cok karisti

Bu arada benim favorim akrepgözdü ama kadına 1 senedir fal baktirdigim icin artık bütün problemlerimizi bilip onlarin üstünden gidiyor yani sürekli ayrı olduğumuz icin baristigimizda fal attigimda yine ayrıymısız gibi ve eski problemlerimiz üzerinden yorumluyor hep o yüzden artık fal atamıyorum ona diye bu süre içerisinde baska falcılara yöneldim. Falaniyethakkaniyete attım 2 kere birincisini cok begendim ama ikincisinde tam bir fiyaskoydu yok size nazar degmis falan diye sacmaladi bildigin iade istedim sağolsun iade etti. Sonra falcıaytene attım çok güzel nokta atısları yapmış karakter analizleri iyiydi anlıktada iyiydi. Sonra ayselfalcıya attım onunda karakter analizi ve anlık durumu iyiydi. Su ana kadar baktirdigim bütün falcılar iliskinizin gelecegi var dedi sadece yesilcingene ve falcıayten ayırdı bizi

Kızlarr kredim kalmış uzunca bi ara vericem son kez baktırıcam. Hades mi Deryahatun mu baktıranlar varsa bi önerirmisiniz?

Kizlar Nakta tarot attim ve 1 saat icinde bakti. 9.5 dklik bir ses kaydi aldim. INANILMAZDI! Kredisi de yuksek degil denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Kimsenin soylemedigi detaylari bildi... Verdigi vade birkac falci ile ayni yine 5 ay icinde tam duzelme goruyorum demis. Insallah. Ayrica her falcinin soyledigi haziranda olumlu gelismeler goruyorm demis. Ama detaylari cok enteresan tutturmus...

Haziran icinde veya sonu itibariyla guzel seyler olmaya baslarsa (assyranta1 haric) baktirdigim tum falcilar tutmus olacak. Ekimden sonra hersey tamamen duzelirse ozellikle 3 tanesi (ilave bir tane de tellwe harici) tutacak. Bekliyorum insallahm guzel haberleri ilk sizlerle paylasacagim:)

Hemen duzeltiyorum: Kredisi yuksek degil derken hata yapmisim 35 tarot. Baska birine tarot atmistim 10 krediye. Onunla karistirmisim. Afferdersiniz. Ama yorumlarim hala ayni nakta ile ilgili. Su anda en cok detay bilmis kisi oldu benim icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…