tellwe.com'da bakılan fallar!

İyi Günler kızlar gecen gün KOCAALEMe fal baktırdım bi olay anlatmıştım bayaa uzun da yazmıştı. sonra sevgilime sordum o olayı tam tersiymiş oğlana rezil de oldum bu arada.sonra falcıya mesaj attım iade eder misiniz dediklerininiz hepsi yanlış çıktı bakamıyorsanız sallamayın yada bana bakmayın dedim herkese açıkda paylaştım . silmiş yorumuda iadede etmemiş burayı okuyorsa ya iade etsin yada şikayet edicem . paramızla rezil oluyoruz 20 lir az paramı , ucundan tutsa hadi neyse diyecem belkide kopyala yapıştır yaptı onuda bilmiyom

Aynı konuyu TARAÇA ve GELECEĞİN ŞİFRESİNE de sordum bildiler taraça baya iyiyi beğendim. YETER ATARLI ya da sordum oda sallamış ama başka şeyleri ucundan yakaladı en azından

ben kocaaleme baktırdım kötü değildi benimki uzun bir faldı fakat kocaalem pembeci sanırım çünkü çok olumluydu bana karşı. iade olayına üzüldüm aynısı başıma geldi ama ordaki falcılar iyice coşmuş yani ne iade veriyorlar ne bir şey sitede hiçbir şey yapmıyor bu duruma karşı

üzüldüm canım.. ama benim bildiğim falcılar yorumları silemiyor iade etmeden

Leyla_74 bu akşam Nakta'ya fal atacağım. Ne kadar sürede yorumluyor?
Leyla_74 Sende gell.
Chitra vardiya kuzum senin onerdigin hani baktirmistimda falinustasini beğenmemiştik chitra iyi ama olumlama gibi demiştim.
Chitra banasupriz bir gebelik gorunuyo erkek çocuğu olacak dedi. Bunun mümkün olmayacağını söylemiştim çünkü korunuyoruz yani. Ayrica çocuklar var istemiyoruz da. Supriz olacak demisti
Ben soklardayim hamileyim kadının fali cikti ya yaaaa
Allahım uzulsemmi sevinsemmibilemedim. Direk kadının fali geldi aklıma. Kaileye almadiydim bide

Abla şuan Allaaaaaah demek istiyorum valla Allah'ım sana şükürler olsun yaa yemin ederim o kadar mutlu oldum ki Chitra'nın çıkan falına inşallah bana da çıkar ya ciddi ciddi çok sevindim ablacım hayırlı olsun çok mutlu oldum senin adına <3 <3

Tebrikler valla ne diyeyim. Allah hayirlisini verdim. Chitra bende de olumlu konustu hadi bakalim. Vay beee bebegi bildi demek. Bu bebek simdi kiymetlimiz olur bizim burada :))) ay inanamiyorum yaa tebrikler tekrar

Ben soktayim tuylerim diken diken falcinin iyi çıkmasını bu bebegin zamansiz geldigimemi uzuleyim. Tuylerim diken diken ilk siz geldiniz aklıma sizinle paylaşiyim dedim

Tebrikler valla ne diyeyim. Allah hayirlisini verdim. Chitra bende de olumlu konustu hadi bakalim. Vay beee bebegi bildi demek. Bu bebek simdi kiymetlimiz olur bizim burada :))) ay inanamiyorum yaa tebrikler tekrar
Cok tesekkur ederim ama maalesef benim bu bebegi doguracak gucum kudretim yok. Zatenevliligim çok sorunlu. Allahım Allahım yapi cam ben. Eşimin ilk evliliğinden 2 çocuk varortak cocugumuzda 1 tane var. 3 çocuk bu 4 olacak artı geleceği olmayan bir evlilik yine çıkmaz girdim ben

Bak simdi donup chitra yi bir dha okutacaksin bana :)) du bakiyim bana ne demis. Bu arada nakta nin isle ilgili soyledigi bir olayi yasadim bu sabah. Benim falim ask uzerine idi ama isyerinde biri guvenini sarsacak konusmayi keseceksin dedi. Bugun yasadim bunu ama benim icin buyuk birsey degil su an. Benim asil meselem ask :) bakalim...

Ah ben bunu s ok
Ay ben bunu simdi okudum. Zor bir durummus ( esinin tepkisi nasil olacak acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…