tellwe.com'da bakılan fallar!

Bunların en çok hangisinden memnun kaldın peki?

en çok chitra ve falinustasini beğendim ben içlerinden cherrycoco da bir iki tane güzel tespit vardı ama kalanı bana uymuyordu fallarkralicesinin yorumları epey uzun ve detaylı ama şimdi baktığımda onun da uymadığını görüyorum yani öyle inanamıyorum muhteşem diyeceğim biri yok

Kızlar ben bugün başlarım dedim falına aradım adamı konuştum. Çünkü sosyal medyadan bi kızla ekleşmişlerdi. Hislerim kuvvetlidir ki yine nokta atışı yapmış bulunmaktayım. Kızı beğenmiş de eklemiş bizimkisi kız da tabi onu zorla ağzından aldığım bu itiraftan sonra size şunu söyleyebilirim. Ben bugün aramasaydım ve fallardaki gibi bana aşkla atılacak o adımı bekleseydim mal gibi nolacaktı.Bunlar işi pişirecekti. Zaten bukadarı bile beni üzdü neyse. Hayatınızın gidişatına müdahale edin. Kimse bilmedi bu durumu. Herkes o adım atacak dedi bir kişi dışında o da netten bakan biri değil. O da bu kızı bilemedi mesela. Sonuç olarak bizim duaya ihtiyaccımız var bunu anladım. Anda tutturmakmış falan hikaye !

firuzzee'ye attım ya 3 saat oldu sıra hiç ilerlemedi ve daha girmedi bile sayfasına baktğımda 2-3 gün bekleyenler olduğunu gördüm napsam ya beklemeyi sevmiyorum hiç

Bu falsepeti ndeki firuzen se yorumlara aldanma kaç canım, berbat bi fal bakmıştı bana parama en çok acıdıgım faldir
Benle tamamen alakasız klasik şeyler söylemişti
Ha başka firuzeyse bilmiyorum :KK45:

kızlar firuze daha hiç girmemiş, yalnızca bir kişi falını çekmiş bir öne gelmişim girmiyor, girse de daha bakması falan var sıkıldım beklemekten ama çekmek istemiyorum yorumlardan dolayı. bu gidişle cevabın gelmesi 3-4 günü bulur

kızlar firuze daha hiç girmemiş, yalnızca bir kişi falını çekmiş bir öne gelmişim girmiyor, girse de daha bakması falan var sıkıldım beklemekten ama çekmek istemiyorum yorumlardan dolayı. bu gidişle cevabın gelmesi 3-4 günü bulur
Asmara yi dedin mi? Duvari cok iddiali gorunuyor ama burada oven de var begenmeyen de... Ucreti de az degil ki deneyeyim bosver diyemiyorum.

cherrycoco? onu bekliyor iki arkadaş bende tutmuştu
Ya bu cherrycoco ya ben cok guveniyorum cikacak diye. Insallah da cikar. Bugun katina attim sira yoktu yanit geldi. 8 gun icinde (eklemis ben icinde dedigimde genelde danisanlarim surenin sonunda ciktigini soyluyor sen 8 gun sonr diye dusun demis) bir konusma yapacaksiniz toparlamak icin demis. Kizlar n'olur benim icin dua edin ciksin bu fal insallah.

Ya bu cherrycoco ya ben cok guveniyorum cikacak diye. Insallah da cikar. Bugun katina attim sira yoktu yanit geldi. 8 gun icinde (eklemis ben icinde dedigimde genelde danisanlarim surenin sonunda ciktigini soyluyor sen 8 gun sonr diye dusun demis) bir konusma yapacaksiniz toparlamak icin demis. Kizlar n'olur benim icin dua edin ciksin bu fal insallah.
Ayy canım inşallah ya.. O kadının falları genelde tutuyor ama tabii bilemeyiz gelecek sonuçta.. Umarım çıkar canım umarım :KK68:

Nurgamze bana çıktı çok güveniyorum ben ona hatta bugünde ona atmayı düşünüyorum veya hadese, cherry arkadaşıma çıktı,chitra konuştuğum kişiyle çok mutlu olucağımı söyledi akşamında bitirdik heryerden engelledim o da beni çıkmadı, akregoz dün attım ama çok olumsuzdu arkadaş tavsiyesi tahmin gibiydi analizler 6 dk pek inanmadım

Ediyorumm, bugün hıdırellez dilekler dilenip gül ağacının dibine kondu mu bak vesile olur istediğin şeyeee

Cok tesekkur ederim. Aminn hepimizin guzel hayirli dualari kabul olsun insallah. Burada hep guzel haberler paylasmayi diliyorum cani gonulden hepimize. Varsin giden para olsun :) guzel seyler duyalim ve ciksin :)

nurgamzenin enerjisini bende çok beğendim tek sevmediğim şey biraz kısa yazmıştı ama olumlu konuştu bana inşAllah çıkar Chitraya geçen attığımda bana aile içerisinde tartışmalar olcak yakınzamanda çok sıkıntı atlatacaksın dedi ertesi gün yine görümcemle tartıştım :KK43: falın devamıda olumsuzdu baya nurgamzenin aksine ama bakalım:KK43: ademire atmıştım çok önceden tekrardan okudumda verdiği tarihler tutmamış ama genel olarak beğenmiştim şimdi yok sanırım telveden gitmiş..hakkaniyeti düşünüyordum ama arkadaşların yaşadığı sıkıntıyı okudum yorumlarda vazgeçtim ondan.cherrycocoya attım onun yerine, güzel yazmış isabetli bir yorumu yoktu belki enerjimiz tutmamıştır ama beğendim genelini yinede.vade vermiş bekliycem birşeyler olursa yazarım.

X