tellwe.com'da bakılan fallar!

Kizlar cok uzuldum ama yine de kesinlikle assyranta1 tavsiye edecegim. Bana bosanma goruyorum evliliginizin devami cikmadi dedi :KK43:( olumsuz konusan tek o oldu. Herkes pek cok analizi tutturup kavusacaksiniz dedi. Assyranta haric. Ama herkesden cok iyi analiz yapmis. Kredisi de yuksek degil deneyin bence :KK43: ben kendisine sana tekrar ne fali baktirsam daha detayli gorursun dedim. Su anda baska bakilmaz dedi paraci olsa su bu falan derdi:KK43: off cok uzuldum. Ama belki kurtaririm diye umutlanmaya devam edecegim...
aman boşuna üzülme fala inanma falsiz kalma. Akşamdan beri 5 tane falci her biri farklı telden çaldı. Çok kisiyede baktirmamak lazım allak bullak oluyo insanın kafasi

Kizlar cok uzuldum ama yine de kesinlikle assyranta1 tavsiye edecegim. Bana bosanma goruyorum evliliginizin devami cikmadi dedi :KK43:( olumsuz konusan tek o oldu. Herkes pek cok analizi tutturup kavusacaksiniz dedi. Assyranta haric. Ama herkesden cok iyi analiz yapmis. Kredisi de yuksek degil deneyin bence :KK43: ben kendisine sana tekrar ne fali baktirsam daha detayli gorursun dedim. Su anda baska bakilmaz dedi paraci olsa su bu falan derdi:KK43: off cok uzuldum. Ama belki kurtaririm diye umutlanmaya devam edecegim...
Canım bu kadar üzülme bence. aaa sen çok umutsuzluğa kapılıyorsun ama!! adın gibi leyla vazgeçti mi olacaksın kızz :)) o kadar fal baktırmışsın hepsi olumlu demiş bir kişi olumsuz dedi diye olumsuz düşünme hemen. ayrıca fallar şu anki olasılıkları verir böyle düşün. faldan bir şeyler çıkarıp ona göre durumu kurtarmaya çalışmak daha mantıklı üzülmektense canım.. bu kadar takılma bir tane fala.. :KK54:

Bana falinustasi eşin karaktersiz şüphelerin gerçek dedi. Chitra eşin seni seviyor ayrılık yok dedi. Vedat eşin ne paralı ne yakışıklı nede ünlü kadinlar onu ne yapsın şöyle yap böyle davran dedi. Assyranta sevgiyi tuketmissiniz maddi kayiplarinda etkisi var. Ama herşey düzelecek sene sonu bu evlilik yenilenecek dedi. Diğerlerini saymıyorum her biri bişey dedi. O yüzden falların seni etkilemesine izin verme

Bana falinustasi eşin karaktersiz şüphelerin gerçek dedi. Chitra eşin seni seviyor ayrılık yok dedi. Vedat eşin ne paralı ne yakışıklı nede ünlü kadinlar onu ne yapsın şöyle yap böyle davran dedi. Assyranta sevgiyi tuketmissiniz maddi kayiplarinda etkisi var. Ama herşey düzelecek sene sonu bu evlilik yenilenecek dedi. Diğerlerini saymıyorum her biri bişey dedi. O yüzden falların seni etkilemesine izin verme
ayy hepsi ayrı telden çalmış :KK70: amaan o kadar takmayın kızlar ya. an'ı ve geçmişi bildi diye geleceği bilecek diye bişey yok öyle düşünmeyin olumlu düşünün

canım asla üzülme ve vazgeçme. Geleceğimiz için tek bir yol yoktur yollar vardır. bizim tercihlerimiz doğrultusunda her şey değişebilir. Sen duanı et elinden geleni yap. Sakın olumsuz düşünme ve ümitsizliğe kapılma. Allah'ın kudreti büyüktür o isterse her şey olur. İnançlı ol olumlu düşün ve enerjinin düşmesine asla izin verme.

Benim tarafimda arizali taraf benim :KK43: adama da saydiramiyorum isin acikcasi. Umutlarimi sondurmeden devam edecegim.

Kizlar hepiniz cok tatlisiniz cok tesekkurler. Forumu dert kosesine cevirmis gibi oldugum icin kotu hissettim. Boynum bir an dustu sizin de yardimiyla hemen kaldirdim. Dik duruyorum simdi :) Fal sohbetlerinizi takip edecegim :)

Lütfen moralinizi bozmayın Assyranta1 e ben de fal baktırdım, sorduğum insan için uzaktan yakından alakası olmayan yorumlar yapmış, tembel ve insanların fikrinden çabuk etkilenen biri demiş inanın alakası yok. Hayatımda gördüğüm en psikopat derecesinde işine sadık, her şeyi önceden yapan ve kendi düşüncesini neredeyse herkesin önüne koyan biridir :) Diyeceğim denilenlere bakmayın lütfen, umarım hakkınızda en hayırlısı olur ve gönlünüzden geçen her şeyi en kısa zamanda yaşarsınız tabii çok mutlu olarak :)
http://www.tellwe.com/Assyranta1

Geçenlerde hayatımdaki kişi için Chitraya fal attım çok güzel gördü geleceği veeee o gece bitirdik:oha: ama hemen mesaj attım durumun geçici olduğunu söyledi bilemiyorum yıllardır denemediğim ecem23 ve geysu kaldı hangisini önerirsiniz gelecek olarak hangisi diğerinden bi tık daha iyi?

X