tellwe.com'da bakılan fallar!

Tesekkur ederim hangi faldan memnun kaldınız kredisi kaç. Ona göre atiyim bende

Ben cherrycoco ve akrepgoz derim memnun kaldigim. Akrepgoz sesli olmasi ayrica iyi geldi. Ben yakinda baktirdim henuz cikmadi ama burada cikanlar olmus. Bekliyorum ben de. Cherry bir iyi noktasi da bekletmiyor cok baskalari gibi. Cherrycoco ya katina kahve baktirdim akrepgoze de su fali.

akrepgoz'e ben de atmayı düşünüyorum tutuyor mu gelecek için söyledikleri

Akrepgoz su ani bildi gelecek icin beklemedeyim. Cherrycoco tarh verdi haziran sonu dedi. Baska yorumlar vardi cikan onlarla ilgili. Arat istersen forumda.

Kahve içmiştim yeni buradan okuduğum kadarıyla -şu ana kadar fal atmadığım- birkerebir için iyi denmiş, onu deneyeyim diye bir fal attım. Şu an uzakta görünüyor ama falım gelince size de yazarım kızlar :)

Annem için ve arkadaşım için fal atacağım. Akrepgoz'e yetmiyor zaten onu merak ediyorum atsam kendime atarım
Chitra ara vermiş gözüküyor tekrar Falinustasi'na atacağım bakalım onlarda tutacak mı bilgilendiririm sizleri

Falinustası nı ben bulamadım ya. cherry'e baktırdın mı ben de tavsiye ederim onu favorim o

Falinustası nı ben bulamadım ya. cherry'e baktırdın mı ben de tavsiye ederim onu favorim o

cherry'e baktırmadım ama baya övülmüş atmayı düşünüyorum

falinustasi diye çıkıyor kesinlikle tavsiye ederim yazdığım gibi gelecekte söylediği de çıktı, an olarakta harika tahminler yaptı çoğu kişiye önerdim gayet güzel bakıyor ki tellwe'de pek beğenmeme huyum vardır ama hepimizin sıkıntılı olduğunu bildiğim için böyle tutturan gördü mü herkese söylemek istiyorum

Fal geldi çok şaşırtacak bi detay yok suanki psikolojik durumumu özetlemiş. Birde gelecekle ilgili istediğim şeyin gerçekleşeceğini söylemiş. Sabırlabeklicem bakalım. Ama çok iyi yorumcu diyemicem. Insan biraz detaylı bakar ya

Ben yorumumda diyorum ki, "lütfen uzun ve detaylı olsun" ahahaha

ben yazdım onu ama emin değilim yanlış bilgi vermiş olmayayım.. ben sürekli takip ediyorum siteyi de onu arada bir görüyorum sadece ondan öyle yazdım canım. bekle bakalım belki girer.. :)

ben yazdım onu ama emin değilim yanlış bilgi vermiş olmayayım.. ben sürekli takip ediyorum siteyi de onu arada bir görüyorum sadece ondan öyle yazdım canım. bekle bakalım belki girer.. :)
Yok yok sizden önce de biri yazmış ya bu konuda ya da binnaz abla konusunda birkaç sayfa geride başka bir arkadaş:) bekliyorum bakalım gelince yazarım :)

Bakalım siz memnun kalacak mısınız :) demek ki her falcının enerjisi herkesle uymayabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…