tellwe.com'da bakılan fallar!

Zaman soylememe nedeni anca şu olabilir kisiyi olumluya veya olumsuza sartlandirmamak o kadar
Peki siz zamanlara takılı kalmak istiyorsanız kalın .ben sadece İzmir'de ki falcını ve kendi babamdan da bildiğim kadar neden söylemediklerinin açıklamasını yaptım .hem söylediklerinde görüyoruz ki çoğu kişi olaya dgl zamana takılı kalıyor .
Bu bazen bende oluyor .zaman söylediklerinde beklentiye giriyorum .
Neyse herkesin kendi fikri

Son düzenleme:

Bana da bi falci vardi evleneceğim kisiyi söylememişti bnm israrla sormama ragmen.sadece tercihi sen yapicaksin demisti.sanirim boyleleri iyi falcilar etki altinda birakmak istemiyor olabilirler..

Biryolun var'da kime ne fali önerirsiniz fama ya attım yorumlamış ama yazısı üslubu o kadar tuhafki anlamadım aciksaci dediklerini onun dışında kimi onerirsiniz kızlarr?

Biryolun var'da kime ne fali önerirsiniz fama ya attım yorumlamış ama yazısı üslubu o kadar tuhafki anlamadım aciksaci dediklerini onun dışında kimi onerirsiniz kızlarr?

bir yolun varda birbiriyle paslaşan çok falcı var. binnaz abla başlığında çok tartışıldı yakın zamanda. bir de fama bir dönem herkese çok saygısızca yanıtlar vermeye başlamıştı, o yüzden baktırmayalım diye konuşuldu. yine de haberiniz olsun buraya da yazayım.

hatta bana yaptığını doğrudan yazayım. ilk falını çok beğenip 1 ay kadar sonra ikinci falı attım. ikinci falı, ilk falından çok farklıydı sonuç aynı olmasına rağmen. ben de kendisine ilk falında bunlardan bahsetmediğini ve kendiyle çeliştiğini söyledim. yanıtı: "o zaman dikkatli oku!" oldu. dikkatli okudum, yine de çok çelişiyordu. durumlar şöyle şöyle değişmiş vs. deseydi yani bir şekilde tutarlı olsaydı ben böyle sormazdım ve kendisinden de bu kadar saygısızca yanıt almazdım. birçok kişiye de aynı saygısızlığı yapmış o dönemde.

Famaya tercüman lazım ama bir süre sonra çözüyorsunuz :)) Şu şaibelere bir şey diyemiyorum tam ama anda acaip detaylar biliyor fama.

malesef o hatayı yaptım üstelik famadan sonra birde bilmem ne hatun diye birine kahve attım famanın bana yazdığı falı kopyalamış ama onun yazdığının tam terasini yazmış cümleleri olumsuz yazmış tek fark o bunu kendisne ve sşteye bildirdiğimde falın aynı olmadığını söylediler bir daha o sitede fal baktırmam bence siz siz olun sakın o siteye para kaptırmayın

malesef o hatayı yaptım üstelik famadan sonra birde bilmem ne hatun diye birine kahve attım famanın bana yazdığı falı kopyalamış ama onun yazdığının tam terasini yazmış cümleleri olumsuz yazmış tek fark o bunu kendisne ve sşteye bildirdiğimde falın aynı olmadığını söylediler bir daha o sitede fal baktırmam bence siz siz olun sakın o siteye para kaptırmayın

bilge hatunmu o kadin bana öyle sacma bir fal bakmistiki tamamen sallamasyon soruden bi güzel yürümüs ama olmamis nokta atisi yook

Çıkan Fal Haberleri

Telwe yeşilçingene, o kadar iyi bir fal baktıki verdiği harfler tarihler hepsi çıktı ve şok oldum . 3-4 defa baktırdım hep ısrarla aynı konuda durdu ve dediği gibi oldu.Bir arkadaşımınkinide çok iyi bildi gerçekten.
Falsepeti Nesibe birebir veridği süreci yaşıyorum .Tamamı çıktı . Ama sakın tavsiye almayın çünkü verdiği tavsiyeler kişiye göre değişebilir ben dediklerini uygulamadım ama yinede falım çıktı.
Selena dedikleri çıktı.

Kızlar geçmişi okumaya vaktim yok 25 tl yi gecmeyecek şekilde kimleri önerirsiniz kahve tarot farketmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…