tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar black_pearl88'e baktırıp dedikleri yaşamayan var mı?Zaman vermemişti ve yakın zaman dedi.Ben 1 aralıkta baktırdım.Ama anı iyi yorumladı.Olmucak sanırım.Neyse zaten atlattım hayırlısını istemiştim Allah'tan.
Bana tutmadi adım at zamana birak baginiz kopmamis dedi,yaptim ve sonucsuz

Bana tutmadi adım at zamana birak baginiz kopmamis dedi,yaptim ve sonucsuz
Senin adına üzüldüm canım benim:KK43:Umarım daha iyisi olur hakkın da.Bana zaman vermedi ama 2 ay tam tamına bugün doldu:)Derya hatun da kış ayları bitmeden demişti.Neyse artık çekildim zaten.Fallara bağlı değilim, içimden ne gelirse artık.Allah hakkımız da hayırlısını nasip etsin diyelim bizde:KK66:

Senin adına üzüldüm canım benim:KK43:Umarım daha iyisi olur hakkın da.Bana zaman vermedi ama 2 ay tam tamına bugün doldu:)Derya hatun da kış ayları bitmeden demişti.Neyse artık çekildim zaten.Fallara bağlı değilim, içimden ne gelirse artık.Allah hakkımız da hayırlısını nasip etsin diyelim bizde:KK66:
Derya ablaya nazaara ve black pearle baktirdim ben,hepsi agiz birligi gibi ayni seyi soyledi bana. Yazmam gerektigini vs ama olmadi tabi,black pearl yanlis hatirlamiyosam bana da iki ay gibi bi surecte barisma dedi salliyorlar onu sanirim.. herkese ayni sey. Baktiracaksaniz uygulamadan baktirmamaliyiz bence ya ben pek memnun kalmadim akrep goz faciaydi zaten,kafasina gore yorumlamisti o derece alakasiz seyler.

Ay inanmiyorum ya şoktayim su an . Bana da black 2 ay dedi . 2 ay doldu . Bir daha baktirdim yine 2 ay dedi . Ve deryahatun kis aylari bitmeden dedi . Yuh ya resmen kaziklaniyoruz .
Bu arada kim sormustu hatirlamiyorum ama ben birkerebire baktirdim 1 hafta once . Olumsuz cikan bir faldi ama guzel anlatmisti gelecegi bilmiyorum tabi .
Bir daha da fal baktirmicam bu ne ya herkese 2 ay herkese kis aylari bitmeden . Yazik ne kandirilmisiz sinirim bozuldu .

Derya ablaya nazaara ve black pearle baktirdim ben,hepsi agiz birligi gibi ayni seyi soyledi bana. Yazmam gerektigini vs ama olmadi tabi,black pearl yanlis hatirlamiyosam bana da iki ay gibi bi surecte barisma dedi salliyorlar onu sanirim.. herkese ayni sey. Baktiracaksaniz uygulamadan baktirmamaliyiz bence ya ben pek memnun kalmadim akrep goz faciaydi zaten,kafasina gore yorumlamisti o derece alakasiz seyler.
Ben baktırdığım da derya hatun ve black ortak birkaç nokta tespit etmişti.Ama kader de ne varsa o diyorum sadece onlar tahmin yürütmekteler.Hayırlısı diyorum falı da hayatımdan tamamen çıkartıyprum ee birde benim eksiyi de tabii

Ay inanmiyorum ya şoktayim su an . Bana da black 2 ay dedi . 2 ay doldu . Bir daha baktirdim yine 2 ay dedi . Ve deryahatun kis aylari bitmeden dedi . Yuh ya resmen kaziklaniyoruz .
Bu arada kim sormustu hatirlamiyorum ama ben birkerebire baktirdim 1 hafta once . Olumsuz cikan bir faldi ama guzel anlatmisti gelecegi bilmiyorum tabi .
Bir daha da fal baktirmicam bu ne ya herkese 2 ay herkese kis aylari bitmeden . Yazik ne kandirilmisiz sinirim bozuldu .
Aynen canım neyse Olmucak zaten belli kızlar ileriye bakmamız gerekiyor seven adam ne olsa da yazar sonuçta değil mi?Allah bunları ne yapmasın bilemedim az bizde olan düşünce onlara geçsin

Öyle evet rezalet gercekten,bazi seyleri biliyorlar fakat o kadar fazla bakiyorlar ki bence,artik bi noktadan sonra his bile köreliyor bi iki sey görüyor sorular ve tecrube uzerinden yorumlama yapıyor

Aynen canım neyse Olmucak zaten belli kızlar ileriye bakmamız gerekiyor seven adam ne olsa da yazar sonuçta değil mi?Allah bunları ne yapmasın bilemedim az bizde olan düşünce onlara geçsin
Ben de öyle dusunuyorum ortada utopik bi durum yoksa,seven insan her turlu yazar iletisime gecer,biz de bunu yediremedigimiz icin iste fal ondan bundan medet umuyoruz. Ama herkese tavsiyem bu yönde ya,isteyene hicbir sey fark etmez konusur. Ne yapiyorlarsa daha fazlasinı bulurlar umarim ve insallah bizim tarafimizdan bulurlar

Ben zmnlara fazla takılmıyorum .zamanında İzmir de bir falcı ya gitmiştim o zmn söylemicem demişti bende neden diye sorunca hoşuma giden bir açıklama yaptı sizle de paylaşmak istedim .aynen şöyle demişti: sen zmn bilmek isteyince birileri (artık ne demek isterseniz ruh Peri in cin neyse işte) kendi aralarında yanlış zaman veriyorlarmış nasıl olsa bekliyor diye da bir güzel geçip gülüşüyorlar gibi .
Umarım anlata bilmişimdir .
Bu yüzden mi bilmem ben zaman olayını aşmaya çalışıyorum :oops:

Ben de öyle dusunuyorum ortada utopik bi durum yoksa,seven insan her turlu yazar iletisime gecer,biz de bunu yediremedigimiz icin iste fal ondan bundan medet umuyoruz. Ama herkese tavsiyem bu yönde ya,isteyene hicbir sey fark etmez konusur. Ne yapiyorlarsa daha fazlasinı bulurlar umarim ve insallah bizim tarafimizdan bulurlar[/QUOT
Aynen canım ben temmuzdan beri fallara göre hareket ettim kendimi de suçluyorum.Alıp adam akıllı bitirseydim iyiydi.Bazıları evlilik dedi he oldu valla hepsi boş.Hoş hala çok seviyorum ama yok.Adama veda mesajı attım cevabını ben istemedim oda atmadı zaten :)Benim acınacak halime artık gülüp geçiyorum sonuç taa en başından belliydi zaten neyse Allah büyük yaşarlar elbette:KK66:

Ben zmnlara fazla takılmıyorum .zamanında İzmir de bir falcı ya gitmiştim o zmn söylemicem demişti bende neden diye sorunca hoşuma giden bir açıklama yaptı sizle de paylaşmak istedim .aynen şöyle demişti: sen zmn bilmek isteyince birileri (artık ne demek isterseniz ruh Peri in cin neyse işte) kendi aralarında yanlış zaman veriyorlarmış nasıl olsa bekliyor diye da bir güzel geçip gülüşüyorlar gibi .
Umarım anlata bilmişimdir .
Bu yüzden mi bilmem ben zaman olayını aşmaya çalışıyorum :oops:
Seninkisi bildigin zaman vereemedigi icin kandirmis,nasil olsa bekliyor diye eglence mi olur dhsgsg sevgilin seni aldatiyor dese daha cok eglenirler

X