tellwe.com'da bakılan fallar!

anlamadım ben de:) siz kimi tavsiye edersiniz?
Bana en tutarli yesil cingene bakti gibi anı vs iyi yorumladi daha cokbtavsiye verip anlatti gibi gelecekle ilgili pek konusmadi. Bana gelecek bilen olmadi hatta black pearl ve nazaaar da yatti yani. Gelecegin sifresi denemedim iyi diyolardi sanki deneyebilirsin

gelecegin sifresini bulamadımm, bulursan link atar mısın

Taracaya'ya baktırdım dün.. Harika iyi ki yesilcingene iade etmiş dedim.. Tespitleri çok yerinde, upuzun yazmış.. Ve her şeyi bildi diyebilirim. İlişkim hakkında 4 falcı ile aynı şeyi söyledi. Zaman verdi bakalım 1 sene sonra güncellerim artık :)

Ya bu falcilar sistemdeki gecmis yorumlara bakamiyor dimi?bi ara agiz birligi etmis gibi 2,3 tanesi ayni seyi dedi bana,ama olmadi yani cocugun ruh halini bile bilemediler.. yani yazdiktan sonra anlaadim cocuga. Yesil cingene eger iliski varsa ve olumsuzluk goruyosa bakmiyor en dogru da o söylemeye calisiyor bence

ilk baktırdığım faldı :) Geçmiş yorumum yoktu o yüzden .. Ben de neden iade etmiş diye sormuştum kendi kendime demek ki o yüzdenmiş, taracada aynı şeyi söyledi :) olumsuzluk görse bile bakması gerek, kendini tanıtma kısmı ile çelişmemesi açısından :)

cevaplaya basmayı unutmuşum

Nasıl bakıyorlar fala? fincan fotoğrafını mı gönderiyorsunuz?
Fincanın ve tabağın toplam 6 kare fotosunu gönderiyorsun. Paralı baktırıyorsanız kendi falcınızı seçebiliyorsunuz. Ben ara ara baktırıyorum. Ama hep farklı kişilere gönderiyorum. Arada bir de promosyon baktırıyorum. Ama promosyonlarda çok kısa cevaplar geliyor. :))

Kızlar geçmişi okumaya vaktim yok 25 tl yi gecmeyecek şekilde kimleri önerirsiniz kahve tarot farketmez

Fiyatlarını bilmiyorum ama bir arkadaşım tarot için bu iki isme düzenli fal baktırıyor. :))) Gelecekten haberler ve Anabelle. Şaka gibi tüm hayatını değiştirdi ve destek olduğunu söyledi bu iki falcının :)

buraya da yazayım kızlar. yeşilçingene sizde büyü var bilmem ne diyerek sinirlerimi inanılmaz zıplatmıştı. güvenilir kaynaklardan edindiğim bilgiye göre böyle bir şey yokmuş. sıkı patladı kısacası. iyi ki de öyle oldu

taracayi bosverin tirt. Gelecektenhaberinde tellwede 6-7 profili var iyi baksa bile bu kadar cok profili olan bir insan ne kadar güven verebilir ki

taracayi bosverin tirt. Gelecektenhaberinde tellwede 6-7 profili var iyi baksa bile bu kadar cok profili olan bir insan ne kadar güven verebilir ki

Tellwe'de ilk fal deneyimim Taraca'ya idi.. Yesilcingenenin reddetmesi sonucu. Açıkcası çok memnun kaldım, çok tutarlı yorumlardı. Baya bilmiş geçmişi.. Gelecek yorumları, baktırdığım diğer fallarla aynıydı :)

bana ne gecmis ne gelecek hicbirsey tutmadi nokta atislari yoktu falda seninle enerjisi tutmus olabilir tabiki ama o fiyata degmez (bence)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…