tellwe.com'da bakılan fallar!

Onun eski nicki ruhnumerolojisi miydi neydi öyle biseydi. Baktırmıstım önceden ona aşırı pembeci sallamasyon bir fal bakmıstı.
Biraz pemebe ye kaçan yanı var sanki .bugün arkdaşım da baktırsın bakalım ona ne dicek
Ama bir iki detay bildiğin için pembe kısmına takılmıyorum :)

Bi de bi ara ona mı baktırsam ne

Bu ara yine çoştum baktır baktır falcı kalmicak gibi
Black
Nazarr
Geysu
Theday
Hespidler
Beste

Daha unuttuklarım vardır kesin

Bi de bi ara ona mı baktırsam ne

Bu ara yine çoştum baktır baktır falcı kalmicak gibi
Black
Nazarr
Geysu
Theday
Hespidler
Beste

Daha unuttuklarım vardır kesin
Canım yesilcingene sana nasıl bir yorum yapmıştı? Bana bazı seyler söyledi cogu sey doğruydu ama seni istemiyor kırılma diye söyleyemiyor sen anla sen uzaklaş diye bekliyor dedi ama faldan 3 saat sonra seni seviyorum diye mesaj atti yarısı patladı falın gibi bisey oldu

Bana çok saçma bir yorum geldi .yok efendim kadın var, yok efendim elinden gelse diycek ki kadın senden güzel
Saçma bir yorumdu üstünden çok geçmedi patladı .elle tutulur bir tarafı yoktu ve bende bu falı beğenmediğim için bir arkadaşıma sende baktır bakalım sana ne dicek dedim bana yazdıklarının aynısını arkadaşıma yazmış

Bunlari okudukca iyiki enerjim tutmamis da falima bakmamis diyorum sacma sapan fallardan etkilenme tehlikesi de var sonucta

Bunlari okudukca iyiki enerjim tutmamis da falima bakmamis diyorum sacma sapan fallardan etkilenme tehlikesi de var sonucta
Keşke benle de tutmasaymış
İçim rahatladı vallaha.burdakiler olumsuz fal gördümü iade ediyor bakmıyor demislerdi benimde eski falımı iade etmisti simdi olumsuzada açığım yazıp gönderince bakmış bu sefer , olumsuza açığım demez olaydım sırf öyle dedim diye olumsuz ne varsa sıralamış. Yok yeni heyecan arıyor da yok seni istemiyorda falan. Allahtan aynı gün patladı fal

Olumsuza acik oldugumu ben de yazmistim ama bana yine de bakmadi.

Söylemedinizmi peki aynı fal bu falan diye yesilcingeneye

Ben ona daha once 3 kere fal attım 3ündede enerji tutmadi diyerek iade etti . Sonra farklı hesaptan olumsuza açığım diyerek gönderince bu sefer baktı ama bakmaz olaydı

falcı alim size de tarih tutturdu mu?baktıran arkadaşlar varsa neler cıktı acaba sizde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…