tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben yeteratarliya baktırdım iyiydi yani ama yeni baktırdım anı bildi gibi gelecegi görecegiz :)
Ne baktirdin acaba bende baktircam su baktırmayi düşünüyordum genelde hep falcılara kahve baktirmistim ama buna nedense suya baktira isteği var birde zaman olarak ne kadar süre verdi gerçekleşmesi için?

falsepeti eylulun binnaz abla topiğinde, faceden girip isimlere bakıp falları öyle yorumladığını, birisine de evindeki ciceklerden ondakika fal baktığını yazmıslar..ona atmadan once o konuyu takip etmenizi tavsiye ederim.

Eylül bende nokta atışları yaptı tekrar dinledim ses kaydını.Bildiği şeyleri yazayım yaşadığım şehir , erkek kardeşimin adı kuzenimin adı eğitimli olmam uyku problemi sorunlarım hadi isimlere face den baktı diyelim ölmüş dedemin adını da herhalde face den bakmadı. Seni mimar mühendislerin bulunduğu çizim yapılan bir yerde görüyorum dedi ki bu benim eski iş yerimdi face de de arkadaşım olmayanlar göremez.Eskiyi Yeni gibi gördü kadında duru görü yeteneği var.Onun sayfasındaki yorumları okuyun. Bu kadar insan memnun herkesin face ini tek tek bulma ihtimali yüzde kaç tartışılır.

Arkadaslar ben oneriler uzerine birkac falcıya baktirdim black pearl mesela,iliskideki seyleri bildi evet ama gelecekle ilgili tavsiyeleri yanlıstı,adım atmami istedi eski sevgilime konusmami ama sadece konustuk hicbir sekilde bir birlesme konusmasi degildi,daha sonra nazaara baktirdim o da ilginc bi sekilde benzelerini soyledi bana,iliskiyi bildi hatta birkac ozel sey daha,ocak sonu gibi birleseceksiniz dedi ama su oyle bi sey imkansiz adim attiktan sonra anladim.ikisi de aradaki bag kopmamis dedi bana. Ayni hafta icinde bunlarin tavsiyesine uyarak konustugum gün,yesil cingene baktı tum ruh halini soyledi ve gayet mantikli bi sekilde soyledi,olumsuzluklari vs... en cok onun dedikleri dogru gibi geldi bana. Akrepgoze baktirmanizi tavsiye etmiyorum resmen ayrildik dememe ragmen salladi iliski varmis gibi konustu bu ne rezalet yani.. cöpe gitti para,ayrica sorulara yanit vermiyor... pek memnun kaldigim soylenemez ucuz iyi falci oneriniz varsa bos vakitlerimde baktiririm ama o kadar.

Kizlar farkli bir hesap ile nazarrrrr'a aylar sonra tekrar bir fal attim. Kadin önceki falim ile cok tutarli olan bir fal atti

Ona baktirmis olan baska biri var mi?
Baktirdim guzel birkac ayrinti bildi fakat gelecek tavsiyesi tam bir fiyaskoydu,iki falci black pearl ve o adim at baginz kopmamis dedi gayet emin sekilde.. atinca hicbir sey olmadi ocak sonu bariscaksiniz dedi bu da imkansiz su an

Eylül Facebook'tan seni araştırıp yorum yapacak emin ol. Eğer baktıracaksan ismini soyismini ve Doğum tarihini verme. Bakalım o zamanda akaraba isimlerini ezbere sayacak mı?
Bulamadım sitede o zaman facebook bağlantılı giriş yapmayayım ama önce bulmam lazım tabii ki siz bakar mısınız sitede var mı varsa link gönderebilirseniz sevinirim

siz ne falı atmıştınız eylüle?

siz ne falı atmıştınız eylüle?
Siz Eylül'ün sayfasını hiç okumamışsınız ben burdan bunu anladım :) okusaydınız sadece kahve baktığını zaten biliyor olurdunuz ? Benim anlamadığım bana neden durduk yere muhalefet oldunuz karın ağrınız nedir ?

Eylül bulamıyorum link atar mısınız ?birde hangi fala baktirdiniz
Fal sepeti sitesinde bakıyor Canım. Ben kendim şahsım adıma beğendim. Başkaları face den isim bulduğunu düşünür ben o şekilde düşünmüyorum bende bildiği şeylerin yarısı face de Yok çünkü sevgiler

herneyse ne artık, baktıran baktırır dediğiniz isme. ama benim falımda hic dedem de cıkmadı, kuzenim de.. allaha şükür fallarımda, baktırdıklarım da cok normaller.

herneyse ne artık, baktıran baktırır dediğiniz isme. ama benim falımda hic dedem de cıkmadı, kuzenim de.. allaha şükür fallarımda, baktırdıklarım da cok normaller.
Niye o isimleri vermesi anormal mi oluyor Kadın duru görü yeteneği. Var diyor Zaten duru görü nedir ? Bunu da bir araştırın sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…