tellwe.com'da bakılan fallar!

Bitti evet sen bitireceksin dedi inanmamistim ki ben bitirdim ki o falci meshurdu zaten o vakitler arkadas goturmustu bu kadar merakli degildim o vakitler bir de

3soru hakkimi kullanmistim kuzu a sorma
ben bir sordum kadin herseyi yazmisti maşallah....
kapi derken ev mi destek m kastetti acaba ya off yanii
Bi aralar bug bulmustum sitede hala varmı bilmiyorum dene istersen.Fallarım kısmındaki soru sor bölümünden değilde sordugunuz ilk soru falcının duvarında cıkıyor ya o bölümden sorduğunuz zaman istediğiniz kadar sorabiliyordunuz
O sitede o fiyattan daha ucuza ve cok daha iyi bakanlar varken 50 tl cok uçuk ve saçma bir fiyat olmuş bana göre.

Birde akrepgozu arkadaşıma tavsiye ettim kendisi evli ve evliliği için baktırmıştı resmen şok oldular daha geçen gün ettikleri kavgayı söylemiş kadın falda senden şunları şunları bekliyor diye arkadaşımda eşine dinletmiş o da çok şaşırmış doğru bilmiş diye ve kavgada kullandıkları cümlelere kadar söylemiş falda inanamadılar akrepgoz sitedeki en iyi falcı konumuna gecti gözümde vallaha

ayy iyi bir deneyim saol tatlim

akrepgoz e bende şok oldum tarih vermedi bns falinda hic ama bulusmayi bildi..birde rica etsem birsey daha sorabilirmiyim akrepgoze baktiranlar ;
olumsuzu da soyluyor eyvallah ta hani biraz abartarakmi sarfediyor cumleleri diyorum cunku gerçekten cumlelere kadar soyluyor ayni evli arkadasina dedigi gibi insan şaşırıyor....bna cok kotu birsey soyledi abartimi onu merak ediyorum mesela soyle "buyuk sorunlara atacak bu adam seni..." hani burda sifatlari abartiyo olabilirmi cunku coook korkunç

Kizlar merhabe bende aranizda yeni katildim. Sirf bu konu uzerine:)) bende daha once falaniyethakkaniyete baktirmistim 2 kere ve burda fazla begenilmemesine ragmen bende anlik durumlari ve gecmisi bilmisti resmen icimi okumustu yani ben kesinlikle tavsiye ederim..

Akrepgöze demi kahve baktırıyorsunuz?

Vallaha dogru söylüyorsun 50 kredi cok fazla. Işin aci tarafi cogu dedikleri cikmiyor zaten. Yoksa fal ciksa 50 kredi feda olsun ona yani

Akrepgöze kismet fali atmistim. Cok fazla detayli bir fal degildi bende. Belki de henüz hayatima girmemis bir insandan bahsettigi icin cok fazla bir sey cikmadi ask hayatim icin ama kadindan cok pozitif bir enerji aldim diyebilirim. Bir de bazi olumsuz olacagini söyledigi seyler de vardi ve yani mantikliydi dedikleri.. pembe tablo cizmedigi belli ilerde yine baktiracagim ona

Ben su fali, duru goru ve kismet fali baktirmistim . Hepsi de gayet iyiydi . Gelecek henuz cikmadi 2 ay oluyor bunlari baktirali . Ama en iyi bence duru görüydü .

hepsinde de ayni seyleri soyledimi tutarlimiydi

Ay ne diyosun cidden oyle...bna cok kotu olumsuz yerler vardi ki sormayin kavgalar gumburtuler vs vs

hepsinde de ayni seyleri soyledimi tutarlimiydi

Ay ne diyosun cidden oyle...bna cok kotu olumsuz yerler vardi ki sormayin kavgalar gumburtuler vs vs

Ay insallah dedigi kadar siddetli bir kavga olmaz sizde. Bana öyle büyük sorunlar degil de ufak tefek seyler olacak demisti. Yani abartili degildi.

Ay insallah dedigi kadar siddetli bir kavga olmaz sizde. Bana öyle büyük sorunlar degil de ufak tefek seyler olacak demisti. Yani abartili degildi.

Aminn saol cigerim.Ben yukarıya yazdım cevabımı bekliyorum bana bu adam dedi buyuk sorunlar ardına atıcak dedi sonra birleşceniz ama ne byuk sorunlarla gele gele olucak bu dedi tam ayrıntyı yazmıyorum ama off yani oyle boyle deil aileler maileler karıscak bilmem ne insan korkuyor pembeci istemiyoruz tmm ama abartıda olmasın yani insan korkuyor

Sana da dua okudugunu söyledi mi peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…