tellwe.com'da bakılan fallar!

hepsinde de ayni seyleri soyledimi tutarlimiydi

Ay ne diyosun cidden oyle...bna cok kotu olumsuz yerler vardi ki sormayin kavgalar gumburtuler vs vs
Evet hepsinde bicok sey ortakti baya tutarliydi . Bana tek bir olumsuz bir sey soylemedi. Hep olumluydu . Bicok kisiye olumsuz bir suru sey demis sasirdim okudukca .

Evet hepsinde bicok sey ortakti baya tutarliydi . Bana tek bir olumsuz bir sey soylemedi. Hep olumluydu . Bicok kisiye olumsuz bir suru sey demis sasirdim okudukca .

Evet pembeci olmasından iyidir..Zaten olumsuz gorurse soylemesini dilerim bosa umut etmekten beklemekten kısmet kapatmaktan bir adamı iyidir..bana adamla ilgili deil zaten melegim o benm bana çevrelerler evlenene kadar çıkacak zahmetlerden bahsetti de ama uslubu biraz abartıydı sankim bilemedim.

Bana baktigi fal her acidan olumluydu . Once dusundum hatta acaba pembe tablocu mu bu . Ama hem ani cok iyi anlattigi icin hem de burdaki yorumlari okuduktan sonra oyle olmadigini anladim .

Bana baktigi fal her acidan olumluydu . Once dusundum hatta acaba pembe tablocu mu bu . Ama hem ani cok iyi anlattigi icin hem de burdaki yorumlari okuduktan sonra oyle olmadigini anladim .

İçinn çoooooook rahat olsun o konuda kesinlikle pembe tablocu deil oldurdu beni

İçinn çoooooook rahat olsun o konuda kesinlikle pembe tablocu deil oldurdu beni
Valla beni de yesilcingene öldürdü . Onda da tem olumlu bisey yoktu.
Ve komiklik o ki burda en begenilen falcilar yesilcingene ve akrepgoz . Ama bana baktigi fallar ikisinin o kadar zit ki.

Valla beni de yesilcingene öldürdü . Onda da tem olumlu bisey yoktu.
Ve komiklik o ki burda en begenilen falcilar yesilcingene ve akrepgoz . Ama bana baktigi fallar ikisinin o kadar zit ki.

Yoo akrepgoz beni hem güldürdü hem aglattı bak o acıdan akrebi tek gecerim

Ben su an bisey diyemicem . Ama ilerde biri icin mukemmeldi derken biri icin igrencti dicem bu belli cunku ikisi o kadar zit :)

Bazen böyle oluyor ya bu kotu bir durum.Şahsen benim en sonki falcılarım birbirleriyle tutatlı oldukları için fal baktırmıyorum Allahım inşAllahta baktırmam uzuncaaa...

Bazen böyle oluyor ya bu kotu bir durum.Şahsen benim en sonki falcılarım birbirleriyle tutatlı oldukları için fal baktırmıyorum Allahım inşAllahta baktırmam uzuncaaa...
Evet cidden kotu bi durum . Iyi olan hic baktirmamak kafani karistirmamak da iste .

Bana tam tersi şuanki sorunları aşarsak hiçbir sıkıntımızın olmayacağını çok iyi bi şekilde devam edeceğimizi söyledi.Ama evleneceğim kişinin o olmadığını söyledi.Anlamadığım şey madem sorunumuz olmıycak neden onla evlenmiycem kafamı karıştırdı
Akrepgoze su falı baktıran var mı? O nasıl?
Ben bütün özel fallarına baktırdım hepsinide cok begendim.

Akrepgoze fal attım yine nokta atışları yapmış birazdan yıldızname yollıycam onuda yazarım buraya ilk defa birine yıldızname baktırıcam bakalım nasıl birşey
Ben ona su fali , duru goru ve kismet fali attim . En iyi duru goruydu . Ama bana dedigi sey en iyi ve net fal yildizname olur . Ben de bi dahakine onu aticam .
Baktiktan sonra nasi oldugunu yazar misin ?

Kizlar farkli bir hesap ile nazarrrrr'a aylar sonra tekrar bir fal attim. Kadin önceki falim ile cok tutarli olan bir fal atti

Ona baktirmis olan baska biri var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…