tellwe.com'da bakılan fallar!

Onu keske sorsaydin. Sesli fal oldugu icin ben de bir cok seyi anlamamistim ama soruyu sorunca kadin yazilida döktürmüs haha

Kapi olarak yakin görmek.. o nedir öyle ya

3soru hakkimi kullanmistim kuzu a sorma
ben bir sordum kadin herseyi yazmisti maşallah....
kapi derken ev mi destek m kastetti acaba ya off yanii

Tesekkürler canim o senin harikaligin
Masallah size ayol kem gözlere şişşş

Saol canisi yokk be biz biz deiliz daha ben yine alindirdim adami birturlu duygularini soyleyemiyorum ama bunada sukur yazmasaydi topicte aglamaya devam ediyi olucaktim buna da sukur ask garibaniyim

Evet haklisin
bende yesile gittim sekiz dokuz ay oluyo beki.O siralar bi adam var hayatimda ask mesk aman allahim yok boyle mutluluk.Evlilik tarihi almak icin baktirdim illaki .. bu adam nisanli yada sozlu yuksuk goruyorum dedi inanmadim 1.5 yildir hayatimda olan herif kim inanir.Neyse ben yesile agza alinmiyacak laflar ettim paramı iade istedim verdi hemen engelledi beni snra. Ardindan iki ay gecti gecmedi adam kivraniyo ayrilmak icin baane uretiyo . kavga kiyamet konusturdum meer nisanliymis pislik dugunu yaklasiyomusmusta ondan ayrilmak istiyomus ayrildik tabisi bakmadi gozyasima emegime . gittim direk yesilden ozurdildim cok ugrastirdi kirilmis kufur duymayi hak etmedim ben dedi .sonra yine fal baktirdim bana bi adam tarif etti su an sozluyum seneye dugunum var allah izin verirse . Demem oki herkesin enerjisi herkesle uyacak diye bisey yok benimle uydu sizle uymaybilir uyanini bulun fal bu takilmayin

Kızlar 2012den beri tellwede fal baktırdım. 4-5sene olmuş neredeyse. Eski fallarımı kontrol ettiğimde medymemel su falımda evleneceğim kişinin harfini bilmiş. Falı atabilirim. O zaman çok kızmıştım. Çünkü diğer falları ile tutarsızdı. Hatta bazı yazdıkları tutmamış bile fakat evleneceğim erkek olarak tarif ettiği kişi ve zaman doğru çıktı iyi mi. Eski yorumlarımda vardır hatta. Saçmaladı falan yazmış olmalıyım. Bir de medyum vedat var. Bu bana kısa bir yorum yazmış. Ne sorduğumu hatırlamıyorum ama bana nisan ayında biriyle birlikte olacağımı ve çok kısa süre evleneceğimi söyledi süre bile verdi 7ay sonra evleneceksin dedi. O dönemde sevgilimden yeni ayrılmış buhranlardayım kafada evlilik yok o yüzden sallamamıştim ama şimdi evliyim ve tam dediği tarihte evlendim. İsteyenlere fallarımı yollayabilirim. Bir de merak ettiğiniz falcı varsa ve baktırdıysam nasıl olduğunu söyleyrbilirim.

Akrepgoz ve yesilcingeneye de baktirdiniz mi bunlari merak ediyorum ?
Bi de black_pearl ve deryahatunu merak ediyorum ama onlar eski degiller cok . Onlarla ilgili de baktirdiysaniz nasillar ?

akrepgoze baktirdinmi nasildi

GelecegiinSifresii
Nazarrrrr
kahinhanim (sorularimi cevaplamadigi icin hic memnun degilim kendisinden)
Serüven
Taraca
Falkahini
Akrepgöz
Kocaalem
Falciayten
Gelecektenhaberler

Bunlardan birilerine baktirdin mi acaba canim?

Tam da dün medyumvedata atsam mi diye düsümdüm ama 50 kredi az degil bir fal icin..

Serüvene baktırdım bi kaç kere iki sene önce. Tutarlı olduğu falları vardı. En son baktırdığımda siz barışmayacaksınız dedi barışmadıkta.
Kocaaleme de baktırdım iki sene önce iyi yprum yapmış. Geçenlerde attığımda saçmalamıştı.
Akrepgöze yeni attım çıktı diyemem çıkmadı diyemem klasik şeyler söylemişti.
Diğerlerine baktırmadım canım.

Bu arada vedata bir kere baktırdım ilk geldiği zamandı bir daga kısmet olmadı. Evet çok pahalı maalesef. Belki ileride tekrar baktırmayı düşünüyorum.

2015 yılında serüvene kitap falı baktırmıştım anlık durum gidişat gerçekten on numaraydı. O zamanki söylediği kişiyle olmaz demişti ki olmadı. bir dediği olayı da hiç ihtimal vermeme rağmen 1 sene sonra yaşadım zamana çok takılmamak gerekiyor onu anlıyorum. Geçenlerde gene attım düşünceler, anlık durum gene çok iyi! hatta sadece benim bildiğim bir şeyi de söyledi. Bakalım sonuç ne olur ama karşı tarafın düşüncelerini hatta çevresnin düşüncelerini ve anlık durum için atılır. Benim fallarımda gidişatı bilen 1-İlkay gür 2- serüven.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…