tellwe.com'da bakılan fallar!

Akrepgoz ve yesilcingeneye de baktirdiniz mi bunlari merak ediyorum ?
Bi de black_pearl ve deryahatunu merak ediyorum ama onlar eski degiller cok . Onlarla ilgili de baktirdiysaniz nasillar ?
Black e attım ama işi vardı sanırım iade etti. Derya hatuna attım ama şu an hatırlamıyorum. Ben en iyisi iyice bakayım buraya size yazayım genel bir yorum olarak.

Missladybird vardı telwe'de 2014 yılında kahve bakmış bana 3 yıl geçti üstünden. baktığı falın %80'i gerçekleşmiş enerjimiz çok iyi tutmuş demekki. Bir daha gelmedi bulamıyorum. :KK43:

2015 yılında serüvene kitap falı baktırmıştım anlık durum gidişat gerçekten on numaraydı. O zamanki söylediği kişiyle olmaz demişti ki olmadı. bir dediği olayı da hiç ihtimal vermeme rağmen 1 sene sonra yaşadım zamana çok takılmamak gerekiyor onu anlıyorum. Geçenlerde gene attım düşünceler, anlık durum gene çok iyi! hatta sadece benim bildiğim bir şeyi de söyledi. Bakalım sonuç ne olur ama karşı tarafın düşüncelerini hatta çevresnin düşüncelerini ve anlık durum için atılır. Benim fallarımda gidişatı bilen 1-İlkay gür 2- serüven. :KK68:

Serüven'e cok sevindim simdi :halay::halay:

Peki ya gelecekte tanisacagimiz kisileri dogru tarif ediyor mu? Mesela bana diger falcilarin hepsi bir agizdan konusur gibi ayni seyleri söylediler ama serüven'in anlatiminda farkliliklar vardi. Orasi biraz enteresan geldi bana.

Serüvene baktırdım bi kaç kere iki sene önce. Tutarlı olduğu falları vardı. En son baktırdığımda siz barışmayacaksınız dedi barışmadıkta.
Kocaaleme de baktırdım iki sene önce iyi yprum yapmış. Geçenlerde attığımda saçmalamıştı.
Akrepgöze yeni attım çıktı diyemem çıkmadı diyemem klasik şeyler söylemişti.
Diğerlerine baktırmadım canım.

Ay tesekkürler bilgi icin :KK68: serüvene sevindim

çk tafsiye eden olmuş die black perl e baktrdm pazartesi rsmn hiç bişiy bilemedi param yandı hiç içime sinmedi sevgilin seni sevio dedi sanki berabermişis hala gibi :KK43:(

azonce yeşil çingeneye gittm gene bana öle şeyler söyledi ufkum tutuldu resmen ... onu beyenmeyenleri anlamıorum gercektn... ne dese çıkıor .
bu akşam bana eski sevgilin o kızla ayrılcak dedi tarih verdi 5 vade bekle dedi beklicm.. daha önceki faldada sevgili yapcak demişti o çıkmıştı buda çıkcak biliorum..
amaki herkezle enerjisi tutcak deil .
uzun soru sorun bide ad doğum günü verince detaylı bakio. ben beyeniorum ... iş arkilerime de yeşille akrepqozu tafsiye ettim hepsii bayıldı boşuna çamur atmayın bu ikisi şahaneeeee
Ne baktırdın yeşil çingene ye kahve mi?

Kızlar 2012den beri tellwede fal baktırdım. 4-5sene olmuş neredeyse. Eski fallarımı kontrol ettiğimde medymemel su falımda evleneceğim kişinin harfini bilmiş. Falı atabilirim. O zaman çok kızmıştım. Çünkü diğer falları ile tutarsızdı. Hatta bazı yazdıkları tutmamış bile fakat evleneceğim erkek olarak tarif ettiği kişi ve zaman doğru çıktı iyi mi. Eski yorumlarımda vardır hatta. Saçmaladı falan yazmış olmalıyım. Bir de medyum vedat var. Bu bana kısa bir yorum yazmış. Ne sorduğumu hatırlamıyorum ama bana nisan ayında biriyle birlikte olacağımı ve çok kısa süre evleneceğimi söyledi süre bile verdi 7ay sonra evleneceksin dedi. O dönemde sevgilimden yeni ayrılmış buhranlardayım kafada evlilik yok o yüzden sallamamıştim ama şimdi evliyim ve tam dediği tarihte evlendim. :rolleyes:İsteyenlere fallarımı yollayabilirim. Bir de merak ettiğiniz falcı varsa ve baktırdıysam nasıl olduğunu söyleyrbilirim.
Canım peki medyumyeldaya baktırdın mı?ben 2015 eylül ayında baktırmıştım.Bana h,a harfli isimli biriai ile evleniceksin demişti ve en az 5 yaş farkı olucak dedi ama en az 3 ay sonra tanışma demişti.2016 haziran da tanıştım ve 6 yaş var ama şuan ayrıyım.Sen baktırmışmıydın medyumyeldaya çok merak ettim bende şimdi.bana da evlilik için taşfalı açtığını söylemişti de:/

Son yorumlardan anladığım burda bir falin cikip cikmadigi yillar sonra anlasiliyor bekleyip görmek lazim...ama çok korkutucu yaa evlencegimiz kisileri gormeleri hele o an iliskideysek...bu yuzden bem yakin gelecekte iyi olanlari tercih ediyorum..

Canım peki medyumyeldaya baktırdın mı?ben 2015 eylül ayında baktırmıştım.Bana h,a harfli isimli biriai ile evleniceksin demişti ve en az 5 yaş farkı olucak dedi ama en az 3 ay sonra tanışma demişti.2016 haziran da tanıştım ve 6 yaş var ama şuan ayrıyım.Sen baktırmışmıydın medyumyeldaya çok merak ettim bende şimdi.bana da evlilik için taşfalı açtığını söylemişti de:/
Yeldaya baktırmadım.Son tayfada pek baktırdığım yok ya.Zaten artık ayda yılda bir baktırıyorum.Öküz öldü ortaklık bitti çünkü.:KK14:

Son yorumlardan anladığım burda bir falin cikip cikmadigi yillar sonra anlasiliyor bekleyip görmek lazim...ama çok korkutucu yaa evlencegimiz kisileri gormeleri hele o an iliskideysek...bu yuzden bem yakin gelecekte iyi olanlari tercih ediyorum..
O an analmıyorsun ki.Ben kadına fal attığımda daha sevgilimden ayrılalı 20 gün falan olmuş.Acısı yüreğime oturmuş.Kıvrım kıvrım kıvarnıyordum.Evleneceğim adamı brad pitt dese umursamaz konumdaydım. Çok sonra baktığımda farkettim zaten.

O an analmıyorsun ki.Ben kadına fal attığımda daha sevgilimden ayrılalı 20 gün falan olmuş.Acısı yüreğime oturmuş.Kıvrım kıvrım kıvarnıyordum.Evleneceğim adamı brad pitt dese umursamaz konumdaydım. Çok sonra baktığımda farkettim zaten.

Yeni biriyle mi evlendin bu arada hayirli olsun diyorum sahsen bna baskasiyla evlencen deseler oan kalpten giderim zaten kalbim agriyor:KK43:
buyuzden yakin gelecekte iyi olanlara gitmeye calistim..
sana tarif ettikleri kisiyle evlenmen cok ender bi durum genelde bunu bilemiyorlar vallahi şaşırdım uzak gelecek cunku bu..
peki buarafa ist.da cafe falcilarindan kimlere baktirdin evlenem biri olarak görüşünü merak ediyorum..

Yeni biriyle mi evlendin bu arada hayirli olsun diyorum sahsen bna baskasiyla evlencen deseler oan kalpten giderim zaten kalbim agriyor:KK43:
buyuzden yakin gelecekte iyi olanlara gitmeye calistim..
sana tarif ettikleri kisiyle evlenmen cok ender bi durum genelde bunu bilemiyorlar vallahi şaşırdım uzak gelecek cunku bu..
peki buarafa ist.da cafe falcilarindan kimlere baktirdin evlenem biri olarak görüşünü merak ediyorum..
Cafe falcılarına pek gitmiyorum.söyledikleri aklımda kalmıyor çünkü. internetten yazılısı daha iyi. Sonra sıkıldıkça bakabiliyorum.Valla o vakit bende evlenmem diyordum. Çünkü gerçekten seviyordum o kişi tüm o yaşananlara rağmen.Ama bir anda oluveriyor.İnanırmısın ben bile kendimden beklemiyordum. Ben takıntılıyımdır çünkü.Kolay unutmam birisini.ama eşim çok iyi biriydi.Gerçekten çok iyi.Olacaksa onunla olması daha mantıklıydı.Zaten bıktım artık gönül ilişkilerinden acı çekmekten.Sürekli ağlatılmaktan. Doğrusu bu deyip evleniverdim.

Cafe falcılarına pek gitmiyorum.söyledikleri aklımda kalmıyor çünkü. internetten yazılısı daha iyi. Sonra sıkıldıkça bakabiliyorum.Valla o vakit bende evlenmem diyordum. Çünkü gerçekten seviyordum o kişi tüm o yaşananlara rağmen.Ama bir anda oluveriyor.İnanırmısın ben bile kendimden beklemiyordum. Ben takıntılıyımdır çünkü.Kolay unutmam birisini.ama eşim çok iyi biriydi.Gerçekten çok iyi.Olacaksa onunla olması daha mantıklıydı.Zaten bıktım artık gönül ilişkilerinden acı çekmekten.Sürekli ağlatılmaktan. Doğrusu bu deyip evleniverdim.

En dogrusu o da aslinda insan o an dusunemiyor..bana uzun vadede bakan falcilar hep olmiycak diyorlar mesela hemde okadar kotu uslupla diyorlarki hic duygulari yokmus gibi gözümun icine baka baka hemde..ben asiri takintili biriyim 2yili gecti ve surekli ozlemekten biktim iliskimde surekli kopus ve ozlem oluyor an iyi olmamiza ragmen ben bu olumsuz fallari dusunuyorum simdi ya cikarsa diye oysa suan bir sorun yok somut sadece hafif kirginlik var o her iliskide var zaten..okadar...
buarada bnada isim meslek ve harf tarif ettiler ve korkmaya basladim simdi cikiyormys demekki..
keşke akrepgoze atmış olsaydin denerdik ya birtek uzun vadede o evlilik gordu bende...ama cok sorun yasayacaksiniz off dedi..

Bana da oldu canim. Eski sevgilim ile beraber iken bu iliski bitecek, evlilik yapacagin baska biri var ama o kadar uzagi goremiyorum demisti kadin. 4 yilimi anlatti ve oyle de gecti o 4 y. Korktugum icin gitmek istemiyorum bir daha. Herkes aa ne super diyebilir de degil. Kotu seyler de soyluyor cunku.

Olumsuz falları bu kadar takıntı haline getirmeyin kızlar kaderimiz bizim elimizde irade bize ait ilişkilerde seçimlerimizi yaşanacakları sadece karşı taraf değil biz de belirleriz.Fala inanma falsız da kalma işte gırgır şamata eğlence o gözle bakmak lazım. Allah ol derse olur. :KK5:

Bana da oldu canim. Eski sevgilim ile beraber iken bu iliski bitecek, evlilik yapacagin baska biri var ama o kadar uzagi goremiyorum demisti kadin. 4 yilimi anlatti ve oyle de gecti o 4 y. Korktugum icin gitmek istemiyorum bir daha. Herkes aa ne super diyebilir de degil. Kotu seyler de soyluyor cunku.

Başka biri var dedi ve uzagi goremedi iste bu ilginc insan bir supheleniyor deilmi yani?!
Bana da hep boyle dediler meslegini giruyorum dedi birde ne olsa begenirsin bnm simdikiyle ayni meslekten oan nasil cildirmistim anlatamam...nezmn adamla konussam aklima bu "olmiycak bunlan sonun yok senin surcek ama evlilik yok sen baskasiyla evlencen ama o kim bilmiyorum" diyen falcilar geliyor kaderimi tam yasayamiyorum yani simdi biraz daha iyiyim yani sadece yakin gelecegi baz aliyorum falda artik....
senn o iliski bittimi

Olumsuz falları bu kadar takıntı haline getirmeyin kızlar kaderimiz bizim elimizde irade bize ait ilişkilerde seçimlerimizi yaşanacakları sadece karşı taraf değil biz de belirleriz.Fala inanma falsız da kalma işte gırgır şamata eğlence o gözle bakmak lazım. Allah ol derse olur. :KK5:

Aynenn ve karsi tarafin dusunceleri icin fala gidiyorum artik sadece...

Serüven'e cok sevindim simdi :halay::halay:

Peki ya gelecekte tanisacagimiz kisileri dogru tarif ediyor mu? Mesela bana diger falcilarin hepsi bir agizdan konusur gibi ayni seyleri söylediler ama serüven'in anlatiminda farkliliklar vardi. Orasi biraz enteresan geldi bana.
bana sorduğum kişiler üzerinden yorum yaptı şöyle olacak ya da şu zamana kadar olmazsa önüne bak gibi başka biriyle ilgili yorum yapmadı hiç.

X