tellwe.com'da bakılan fallar!

Kizlar kredim bos durmasin diye taracaya gondermek durumunda kaldim.keske bos dursaymis inanin 20 tl etmez.
Bir kere en sorunlu oldgum konuda hic bir sorunun yok bu konuda demis.
Begenenler vardi burda biliyorum ama bana olmadi hic...
Bu is hakikaten enerji uyumu meselesi heralde .Hoppa

Kizlar kredim bos durmasin diye taracaya gondermek durumunda kaldim.keske bos dursaymis inanin 20 tl etmez.
Bir kere en sorunlu oldgum konuda hic bir sorunun yok bu konuda demis.
Begenenler vardi burda biliyorum ama bana olmadi hic...

Sen kahve mi attin? Ben Eromansi fali atmistim ve o zamanlar hic beklemedigim halde yasayacagim sikintilari bilmisti. Su an tam dedigi gibi bir durumdayim. Ama iste her falci herkese uymayabiliyor.

Bu is hakikaten enerji uyumu meselesi heralde .Hoppa

Sen kahve mi attin? Ben Eromansi fali atmistim ve o zamanlar hic beklemedigim halde yasayacagim sikintilari bilmisti. Su an tam dedigi gibi bir durumdayim. Ama iste her falci herkese uymayabiliyor.
Evet enerji meselesine katilmakla birlikte bir falci iyiyse her durumda bazi seyleri bilecegini dusunuyorum.
Donem donem sık fal baktiririm akrepgoz guzel detaylar bilmisti misal.cogu kisiyede iyiymis sanirim.
Yani ben enerjiden cok senin hayatina benzer duymak isterim o olmadi

Nazarrrrr hakkinda ne düsünüyorsunuz kizlar? Baktiran ve dediklerini yasayan var mi?
Ben atmistim o ara sevgilimle aram kotuydu ve bunu soylemistim . Bu konuda falima bakmisti yani . Bana bi ara ayrilacaksiniz dedi . Su an ayriyiz .
Daha sonra barisacaksiniz dedi ve evlenceksiniz dedi tarih verdi tarihi unuttum cunku baya oluyor .
Barisir miyiz orasini tutturur mu bilemem ama ayrilcaksiniz bi ara dedi orasi tuttu . Kahve fali atmistim ben bu arada .

Aynen daha devamı da var yazmadım :KK48::KK70: Akrep Gözün Azeri şivesi ile yaptığı yorumlar bile daha iyi daha başarılı. Heeeeçççç merakkkk etmeyeeeseeenn gendiniii üzmeyeeseeeennn :KK9: en azından anlaşılan bir dille konuşuyor. Dil de önemli bir unsur bence :rolleyes:
Ayyy vallaha yazıyı okurken bile kadının sesi kulağıma geldi :emir_bebek:Ama takıldığım birşey var o dediğin şeyin aynısını banada hep diyor geçen annemde fal göndermişti ona da aynı şeyi dedi bizim akrepde pembeci çıkmasın :KK61: Ama ben erkek arkadaşım için baktırdığımda evlilik yok ama uzun süren bir ilişkiniz olucak dedi pembeci olsa evleniceksiniz falanda derdi bilemedim bak şimdi:mad: neyse seeeen heeeç gafanı yormayasaaannn :KK70:

Bu arada Medyumcanere katina attım beğendim güzel noktalara değindi fiyatlarıda gayet uygun. itsforyou ya kahve atmıştım çok merak ediyodum onuda sonra yorumlar tam anlaşılmıyor diyerek iade etmiş sonra tarot gönderdim onuda sisteme girip girip çıktığı halde bakmayınca iptal ettim medyumcanere kısmet oldu şimdide kahinismete atıcam kahve falı

kahinismete baktırdım 1 paragraflık çok kısa bir yorum olmuş ve klasik şeyleri söylemiş sadece bir tane güzel bir noktaya değinmiş o kadar pek tatmin edici bi fal olmadı yani tavsiye etmiyorum

Bu arada Medyumcanere katina attım beğendim güzel noktalara değindi fiyatlarıda gayet uygun. itsforyou ya kahve atmıştım çok merak ediyodum onuda sonra yorumlar tam anlaşılmıyor diyerek iade etmiş sonra tarot gönderdim onuda sisteme girip girip çıktığı halde bakmayınca iptal ettim medyumcanere kısmet oldu şimdide kahinismete atıcam kahve falı
caner uzun mu bakmış peki ?

Ayyy vallaha yazıyı okurken bile kadının sesi kulağıma geldi :emir_bebek:Ama takıldığım birşey var o dediğin şeyin aynısını banada hep diyor geçen annemde fal göndermişti ona da aynı şeyi dedi bizim akrepde pembeci çıkmasın :KK61: Ama ben erkek arkadaşım için baktırdığımda evlilik yok ama uzun süren bir ilişkiniz olucak dedi pembeci olsa evleniceksiniz falanda derdi bilemedim bak şimdi:mad: neyse seeeen heeeç gafanı yormayasaaannn :KK70:

Ayy demeyin öyle yaaa o üslüb açısından moral motivasyon vermek acısından demiştir onu...akrekgozu ben begendim yaaa offf pembeci olmasın diyecem bana birleşceksiniz dedi ama birleşene kadar nasıl acılar çekeceksiniz dedi ve cekeceklerimizide sıralardı bana bayagı olumsız konustu ama ben birleşceksiniz dediği için o olumsuzları takmadım deildir pembeci yaa

kızlar akrepgoz demişken bana falında 'kendini sana kapı olarak yakın gorcek' demiş bu ne demek?

çk tafsiye eden olmuş die black perl e baktrdm pazartesi rsmn hiç bişiy bilemedi param yandı hiç içime sinmedi sevgilin seni sevio dedi sanki berabermişis hala gibi :KK43:(

azonce yeşil çingeneye gittm gene bana öle şeyler söyledi ufkum tutuldu resmen ... onu beyenmeyenleri anlamıorum gercektn... ne dese çıkıor .
bu akşam bana eski sevgilin o kızla ayrılcak dedi tarih verdi 5 vade bekle dedi beklicm.. daha önceki faldada sevgili yapcak demişti o çıkmıştı buda çıkcak biliorum..
amaki herkezle enerjisi tutcak deil .
uzun soru sorun bide ad doğum günü verince detaylı bakio. ben beyeniorum ... iş arkilerime de yeşille akrepqozu tafsiye ettim hepsii bayıldı boşuna çamur atmayın bu ikisi şahaneeeee

çk tafsiye eden olmuş die black perl e baktrdm pazartesi rsmn hiç bişiy bilemedi param yandı hiç içime sinmedi sevgilin seni sevio dedi sanki berabermişis hala gibi :KK43:(

azonce yeşil çingeneye gittm gene bana öle şeyler söyledi ufkum tutuldu resmen ... onu beyenmeyenleri anlamıorum gercektn... ne dese çıkıor .
bu akşam bana eski sevgilin o kızla ayrılcak dedi tarih verdi 5 vade bekle dedi beklicm.. daha önceki faldada sevgili yapcak demişti o çıkmıştı buda çıkcak biliorum..
amaki herkezle enerjisi tutcak deil .
uzun soru sorun bide ad doğum günü verince detaylı bakio. ben beyeniorum ... iş arkilerime de yeşille akrepqozu tafsiye ettim hepsii bayıldı boşuna çamur atmayın bu ikisi şahaneeeee
Bak iste diyosun ki yesilcingene ve akrepgoz cok iyi . Ama bana ikisi o kadar zit yorum yapti ki . Ve akrepgoz blackle ayni yorumu yapti . Demek ki kimseyle ayni olmuyor bu isler

Bak iste diyosun ki yesilcingene ve akrepgoz cok iyi . Ama bana ikisi o kadar zit yorum yapti ki . Ve akrepgoz blackle ayni yorumu yapti . Demek ki kimseyle ayni olmuyor bu isler

Banada black cok iyi geldi çoğu tuttu..akrepgozde ayni sekilde..herkese farkli olabiliyor yani kanımca uyusabilince falciyla fal çıkıyor

Kizlar Shalevisrail nasil sizce? Burada pek begenilmiyor sanirim ama tellwede hayranlari baya bol :KK17: ya da baska birini tavsiye edebilir misiniz? Akrepgözün ve blackin lafi gectigi icin belirteyim onlara baktirdim ben zaten. Yesil cingene ile de enerjimiz daha önce tutmamisti :skandal:

Kizlar Shalevisrail nasil sizce? Burada pek begenilmiyor sanirim ama tellwede hayranlari baya bol :KK17: ya da baska birini tavsiye edebilir misiniz? Akrepgözün ve blackin lafi gectigi icin belirteyim onlara baktirdim ben zaten. Yesil cingene ile de enerjimiz daha önce tutmamisti :skandal:

nasil buldun peki bende ikisine baktirdim:KK66:

Black'in dedigi bir tane olayi yasadim. Bos bir falci degil ama biraz daha cok genele kacan bir faldi. Akrepgöz'e ise kismet fali baktirmistim. Gelecege yönelik bakmisti ve daha zamani var beklemedeyim. :KK14:

Black i ben birkac kere yasadim:KK66: yakin gelecek olmasi bnm hosuma gidiyor zaten o falcida cunku sabirsiz biriyim hemde çok..akrepe bnde kismet attim cok uzak vadeli ama begendim analiz cook iyiydi bugun sordum hatta kimse iplememis seni kapi olarak yakin gorecek demis falinda bu ne demek hala cozemedim:KK66:

Black i ben birkac kere yasadim:KK66: yakin gelecek olmasi bnm hosuma gidiyor zaten o falcida cunku sabirsiz biriyim hemde çok..akrepe bnde kismet attim cok uzak vadeli ama begendim analiz cook iyiydi bugun sordum hatta kimse iplememis seni kapi olarak yakin gorecek demis falinda bu ne demek hala cozemedim:KK66:

Onu keske sorsaydin. Sesli fal oldugu icin ben de bir cok seyi anlamamistim ama soruyu sorunca kadin yazilida döktürmüs haha

Kapi olarak yakin görmek.. :KK48: o nedir öyle ya :halay:

X