tellwe.com'da bakılan fallar!

Teşekkür ederim canım kahve atayım o zaman kartları kendim yada başkası acmayinca internet üzerinden çekilen kartlar nedense doğru çıkmaz gibi geluyir illa bir kişinin dokunması enerjisini kartlara vermesi gerekiyor gibi geliyor belki saçma bir düşünce ama öyle hissediyorum
Banada öyle geliyor diye pek katina tarot atasım gelmiyor ama attıklarımdada gayet bilmişlerdi anı falan.Ben bide şey yapıyorum 10'lu kartlardan değilde geçmiş gelecek şimdiki zaman olan 3lü kartlardan seçiyorum orda sorunuza göre falcı açılımı genişleticek diyor yani kendi kartlarından ekleyip bakıyorlar o yüzden daha iyi sonuc veriyor yada tek kartta seçebilirsiniz

Teşekkür ederim canım kahve atayım o zaman kartları kendim yada başkası acmayinca internet üzerinden çekilen kartlar nedense doğru çıkmaz gibi geluyir illa bir kişinin dokunması enerjisini kartlara vermesi gerekiyor gibi geliyor belki saçma bir düşünce ama öyle hissediyorum
ben de katılıyorum, o yuzden sımdıye kadar hıc kartlı bır acılım olan fal baktırmadım hep kahve gönderdim

Banada öyle geliyor diye pek katina tarot atasım gelmiyor ama attıklarımdada gayet bilmişlerdi anı falan.Ben bide şey yapıyorum 10'lu kartlardan değilde geçmiş gelecek şimdiki zaman olan 3lü kartlardan seçiyorum orda sorunuza göre falcı açılımı genişleticek diyor yani kendi kartlarından ekleyip bakıyorlar o yüzden daha iyi sonuc veriyor yada tek kartta seçebilirsiniz
Tüm falcikar için gecerlimi yoksa bazı falcilarmi sadece uyguluyor? Ben hep kahve atıyorum bazıları kahveye bakarken kendi kartlarınada bakiyor ama senin dediğinide uyguluycam 1 tane atacağım eğer ani bilirse arada tarotta atarım

Kızlar merhaba size biraz yardımcı olsun diye telweden bir kaç fal bakımımı anlatacağım bunu okuyun bence çünkü ben heyecanlı bir durum içindeyim
Şimdi ilk olarak SULTAN FALCIYA baktırdım :
Bana biriyle tanışacağımı boyunu posunu söyledi nerede tanışmam maddi durumu iyi mi falan eski geçmişten bir şeyi de tutturdu.
Sonra ben KEHANETCİ ye baktırdım.
O da bana Yen'i bir aşk kalabalık ortamda tanışma falan filan yani o da sultan ile uyumlu şeyler söyledi
Ardından KUMDANKADINA baktırdım
O da Sultan falcı gibi şeyler söyledi baktım bınların dedikleri uyuyor sevindim şahsen boy maddi durum falan ama kumdan kadın biraz daha net bir tarif verdi çocuk hakkında baya da konuştu sesli anlattı beğendim kadını Allah'ı var.
Ben sonra yine KEHANETCi ye baktırdım o da yine Yen'i bir aşk görüyorum sesi bir tarih verdi ay söyledi hangi ay hatırlamıyorum
ben sonra Fal evinden DEFNE ACAr dı adı ona baktırdım o da bunların dediklerini söyledi maddi durum tanışacağım yer tip falan uydu yani ben dinledikçe seviniyorum
En son şimdi de fAHRUNİSA hanıma baktırdım o da yine tanışacağım ortamı maddi durumunu biraz da tipini bildi diğer kadınlar ile aynı şeyleri söyledi
Sonuç olarak tutmayan tek şey verdikleri ay ama aylar birbirine yakın
sultan falcı ağıstos
Kumdan kadın mart nisan gibi bişi dedi
Bu kadın fahrunisa mayıs haziran dedi
Kehanetci mart dedi bana nisan ya da tatil dönemi biraz daha mantıklı geldi tabi birbirleri ile ortaklar fakat bazılar daha mantıklı bilgiler verdi bjnları düşünerek çocuk kendi ortamımdan mi ailemden mi düşünmüş oldum yani bu bayanları sonuç olarak beğendim :)
Hiçbirine inanma desem.. 2 yıl tellwede fal attım söylediğin kumdan kadın dahil. Tanışıp sevgili olursun dedikleri kişiler hiç tutmadı.

Hiçbirine inanma desem.. 2 yıl tellwede fal attım söylediğin kumdan kadın dahil. Tanışıp sevgili olursun dedikleri kişiler hiç tutmadı.
Ya Allah askina tutturan bir tane falci bile yok mu . Su ana kadar hic tutturan olmadi kac aydir atiyorum fal :KK43:

Ya Allah askina tutturan bir tane falci bile yok mu . Su ana kadar hic tutturan olmadi kac aydir atiyorum fal :KK43:
2 falcıya atıyorum o kadar onlarda tellweden diil. Ayrıca hayatında biri yoksa olacak mı diye fal atarsan bilemiyolar bende bilemediler açıkcası kendi tercihimle oldu aşk hayatımdaki kişi..

2 falcıya atıyorum o kadar onlarda tellweden diil. Ayrıca hayatında biri yoksa olacak mı diye fal atarsan bilemiyolar bende bilemediler açıkcası kendi tercihimle oldu aşk hayatımdaki kişi..
Nerden peki . Ben de denesem . Zaten binnazabla vs bir suru yere atiyorum :KK43:

Onlarda hayatımda biri yokken bilemediler açıkcası ilişkimde sorun olursa filan attım tutan bazı şeyler oldu ama enerji meselesi yanlış yönlendirmek istemem attığım kişiler nesibe ve ilkay duymuşsundur
Ben biten iliskimle ilgili fal atiyorum . Ya kusura bakma cok soru sordum ama hangi fallariydi bir de. Yanlis yonlendirmek degil denicem zaten surekli deniyorum

Ben biten iliskimle ilgili fal atiyorum . Ya kusura bakma cok soru sordum ama hangi fallariydi bir de. Yanlis yonlendirmek degil denicem zaten surekli deniyorum
Sen boy pos tarifi verdiler diyince cvp yazmak istedim tellwe günlerim aklıma geldi ne fallar attım... Ne tarifler anlattılar inanamazsın hiç ama hiç tutmadı. Nese ilkaya kahve nesibeye katina atıyorum. Ama bi falcıya fal baktırmak iatersem genelde kahve atarım herkes kahveye bakamıyor ordan iyi kötü belli eder falcı kendini. Nesibe kahve bakmadığından atamıyorum ama memnunum hakkını veriyor falın. Çok kurcalamak gibi olmasın ama barışırım diye mi düşünüyorsun? Sen mi ayrılmıştın?

Sen boy pos tarifi verdiler diyince cvp yazmak istedim tellwe günlerim aklıma geldi ne fallar attım... Ne tarifler anlattılar inanamazsın hiç ama hiç tutmadı. Nese ilkaya kahve nesibeye katina atıyorum. Ama bi falcıya fal baktırmak iatersem genelde kahve atarım herkes kahveye bakamıyor ordan iyi kötü belli eder falcı kendini. Nesibe kahve bakmadığından atamıyorum ama memnunum hakkını veriyor falın. Çok kurcalamak gibi olmasın ama barışırım diye mi düşünüyorsun? Sen mi ayrılmıştın?
Cok tesekkur ederim cevap icin .
O ayrildi . 3 ay oluyor . Aslinda bana cok kotuluk etti barismak falan da istemiyordum . Ama bu aralar ozluyorum cok . Barismak istiyo muyum istemiyo muyum bilmiyorum su an :KK43:

Bu arada bu dedigin kisileri bulamiyorum ya niye ki . Butu falcilari aratiyorum yok

Bu arada bu dedigin kisileri bulamiyorum ya niye ki . Butu falcilari aratiyorum yok
Farklı sitedeler ilkay biryolunvar da, nesibe falsepeti.
Anlıyorum canım ama çok sarma fala, dilerim sana yaşadıklarını unutturcak biri çıkar karşına.. Bu erkekler çok kötüler.. :KK43:

X