tellwe.com'da bakılan fallar!

Ecem23'ün ilk falı bana büyük oranda çıkmıştı çok da iyi niyetli biri ancak artık eskisi gibi bakamadığını düşünüyorum ya da belki ilk falı daha iyi oluyordur bilemedim. Akrepgöz de bence hisli biri, bende değişik detaylar bilmişti bilgi vermememe rağmen.

Akrepgoz evet acayip detay biliyor gelcek için birşey diyemem ama superdi yani detay o biçimdi
baktırırsan akrepgoz artı black derim susarım..

peki ne gönderdiniz black ve akrepgoze? hoş black de pek seçenek yok da akrepgoz maşallah :KK70: her çeşit fal var

kahve gonderdim ama akrepgoze sadece kısmet falı attım ama kısmet falını onermem durugoru su veya kahve at ama ıkısıde bnm best falcılarımdır yuzyuze olarakta kuzey ve asmınden utkuydu cnm o kadar bnm falcılar:KK66:

Ben olsam cekerdim . 1 hafta beklicek kadar muhtesem bir fal bakmiyor .

Dayanamayıp çektim. Hadi bir iki günü anlarım da bir hafta bekletmek ne? Sanki destan yazacak. :)
Deryahatun'a gönderdim. Çıkar mı bilmiyorum, olumlu konuştu bana. Yeşil Çingene'nin falı kadar detaylı değildi ama çok tatlı bir kadın belli. Ses tonu çok güzel.

Dayanamayıp çektim. Hadi bir iki günü anlarım da bir hafta bekletmek ne? Sanki destan yazacak. :)
Deryahatun'a gönderdim. Çıkar mı bilmiyorum, olumlu konuştu bana. Yeşil Çingene'nin falı kadar detaylı değildi ama çok tatlı bir kadın belli. Ses tonu çok güzel.
Deryahatun herkese olumlu mu konusuyo acaba :KK51: bana da cok guzel olumlu konustu ama bilemedim ya olumsuz konustugu kimse mi yok :işsiz:

Galiba öyle. :) Senin falının sonucu ne oldu peki, dediği gibi mi yoksa vadesi var mı daha?
Subat sonu dedi . Ya kafayi yicem bir tane tutturan falci yok su ana kadar . Begenilen falcilarin bazilari olumlu bazilari olumsuz konusuyo . Tutturan bi falci bulamicam galiba :KK43:

Ben Derya Hatunun bakımını beğeniyorum. Analiz ve düşünceleri güzel anlatmış. Zaten gaybı yalnızca Allah bilir.
Yeşil çingene nasıl beğeniliyor anlamadım. Bana o kadar kötü bir fal baktı ki 3-4 ay önce işinde devam edeceksin dedi olmadı. Duygusal konularla alakalı zaten bilemedi.Saçmalamış.Demekki enerjimiz tutmadı. Zaman konusunda tarih net vermeseler de olur en azından analiz ve tutarlılık önemli.Neyse maksat terapi olsun Allah korusun İmanımızı. Eğlence diyerekten baktırıyoruz ama insanda bazen çok bunalıyor :KK14:

Ben Derya Hatunun bakımını beğeniyorum. Analiz ve düşünceleri güzel anlatmış. Zaten gaybı yalnızca Allah bilir.
Yeşil çingene nasıl beğeniliyor anlamadım. Bana o kadar kötü bir fal baktı ki 3-4 ay önce işinde devam edeceksin dedi olmadı. Duygusal konularla alakalı zaten bilemedi.Saçmalamış.Demekki enerjimiz tutmadı. Zaman konusunda tarih net vermeseler de olur en azından analiz ve tutarlılık önemli.Neyse maksat terapi olsun Allah korusun İmanımızı. Eğlence diyerekten baktırıyoruz ama insanda bazen çok bunalıyor :KK14:
Evet ya yesilcingenenin yorumunun nasi begenildigini ben de anlamiyorum . Bana da oylr bi fal bakmis ki kufut etse daha iyiydi . Icinde zerrre olumlu taraf yok . Deryahatunda da zerre olumsuz taraf yok . :işsiz:

Kızlar merhaba size biraz yardımcı olsun diye telweden bir kaç fal bakımımı anlatacağım bunu okuyun bence çünkü ben heyecanlı bir durum içindeyim
Şimdi ilk olarak SULTAN FALCIYA baktırdım :
Bana biriyle tanışacağımı boyunu posunu söyledi nerede tanışmam maddi durumu iyi mi falan eski geçmişten bir şeyi de tutturdu.
Sonra ben KEHANETCİ ye baktırdım.
O da bana Yen'i bir aşk kalabalık ortamda tanışma falan filan yani o da sultan ile uyumlu şeyler söyledi
Ardından KUMDANKADINA baktırdım
O da Sultan falcı gibi şeyler söyledi baktım bınların dedikleri uyuyor sevindim şahsen boy maddi durum falan ama kumdan kadın biraz daha net bir tarif verdi çocuk hakkında baya da konuştu sesli anlattı beğendim kadını Allah'ı var.
Ben sonra yine KEHANETCi ye baktırdım o da yine Yen'i bir aşk görüyorum sesi bir tarih verdi ay söyledi hangi ay hatırlamıyorum
ben sonra Fal evinden DEFNE ACAr dı adı ona baktırdım o da bunların dediklerini söyledi maddi durum tanışacağım yer tip falan uydu yani ben dinledikçe seviniyorum
En son şimdi de fAHRUNİSA hanıma baktırdım o da yine tanışacağım ortamı maddi durumunu biraz da tipini bildi diğer kadınlar ile aynı şeyleri söyledi
Sonuç olarak tutmayan tek şey verdikleri ay ama aylar birbirine yakın
sultan falcı ağıstos
Kumdan kadın mart nisan gibi bişi dedi
Bu kadın fahrunisa mayıs haziran dedi
Kehanetci mart dedi bana nisan ya da tatil dönemi biraz daha mantıklı geldi tabi birbirleri ile ortaklar fakat bazılar daha mantıklı bilgiler verdi bjnları düşünerek çocuk kendi ortamımdan mi ailemden mi düşünmüş oldum yani bu bayanları sonuç olarak beğendim :)

Bende de tam tersi Derya Hatun çok olumlu konuşmuş diye tatmin edemedi herhalde. Canım olumsuzluk istiyor benim. :KK48: Baktırdığım konuya dair umudum yok çünkü, imkansız geliyor. :silah:
Yeşil Çingene ben de anı çok iyi bildi, birebir aynı diyebilirim ama 3 vade verdi. Geleceğe dair çıkar mı bilmiyorum.
Binnaz'da da Asude Işık vardı, o da anı çok iyi bilmişti ben de ancak geleceğe dair dedikleri çıkmadı.
Geleceği tutturan falcı bulamayacağız galiba. Anı biliyorlar sadece.

Subat sonu dedi . Ya kafayi yicem bir tane tutturan falci yok su ana kadar . Begenilen falcilarin bazilari olumlu bazilari olumsuz konusuyo . Tutturan bi falci bulamicam galiba :KK43:

Şubat sonunda sonucu mutlaka bilmek istiyorum, ben de merak ettim şimdi. :)
Aslında olumsuz konuşanlar daha iyi gibi geliyor bana. Ben Binnaz da baktırdığımda bütün falcılar olumlu konuşmuştu ve sonuç hep olumsuz olmuştu. Pembe tablocu falcıları sevmiyorum ya, Binnaz'dakiler çok sallıyorlar.

Tellwe'de nakta'ya fal baktıran varmı sanırım önceden binnaz abladaymis baktıran memnun kalan yada memnun kalmayan varmı?

Kızlar ecem23 'e fal atmayı düşünüyorum ama kahvedemi daha iyi yoksa tarot veya katinada mi.Dün gece nakta adlı falcıya atmıştım bugün yorumlamış ama hicbirsey anlamadım aciksaci çok karışık geldi fali ama genelde olumsuz şeyler söylemiş merak ettiğim konuyla ilgili

Kızlar ecem23 'e fal atmayı düşünüyorum ama kahvedemi daha iyi yoksa tarot veya katinada mi.Dün gece nakta adlı falcıya atmıştım bugün yorumlamış ama hicbirsey anlamadım aciksaci çok karışık geldi fali ama genelde olumsuz şeyler söylemiş merak ettiğim konuyla ilgili
Ecemin geçmiş falları bana çıktı. Karışık atmıştım kahve, katina, aşk sonuç falı. Geçen bi fal attım aşırı olumsuzdu ve 4 gün sonra baktı

Ecemin geçmiş falları bana çıktı. Karışık atmıştım kahve, katina, aşk sonuç falı. Geçen bi fal attım aşırı olumsuzdu ve 4 gün sonra baktı
Teşekkür ederim canım kahve atayım o zaman kartları kendim yada başkası acmayinca internet üzerinden çekilen kartlar nedense doğru çıkmaz gibi geluyir illa bir kişinin dokunması enerjisini kartlara vermesi gerekiyor gibi geliyor belki saçma bir düşünce ama öyle hissediyorum

Teşekkür ederim canım kahve atayım o zaman kartları kendim yada başkası acmayinca internet üzerinden çekilen kartlar nedense doğru çıkmaz gibi geluyir illa bir kişinin dokunması enerjisini kartlara vermesi gerekiyor gibi geliyor belki saçma bir düşünce ama öyle hissediyorum

bence bu konuda son derece haklısın. kartlar doğrudan enerjiye göre yönleniyor bence. kendi açılımını da yapmayan birine baktırmanın da bir anlamı kalmıyor :)

X