tellwe.com'da bakılan fallar!

valla kızlar ben size burada 10 kere sordum black pearl ile ilgili ama 10 kere de arada kaynadım, tamam göndericem dediğim zaman da kadın gitti, dönmesini bekledim, dönünce de 8 lira olan secret cards 20 lira oldu. ben onun parasında değilim de her kafadan bir ses çıkıyor somut şeyler öğrenmek isteyenler de arada kaynıyor, çok güzel bir ortammış sağolun.

valla kızlar ben size burada 10 kere sordum black pearl ile ilgili ama 10 kere de arada kaynadım, tamam göndericem dediğim zaman da kadın gitti, dönmesini bekledim, dönünce de 8 lira olan secret cards 20 lira oldu. ben onun parasında değilim de her kafadan bir ses çıkıyor somut şeyler öğrenmek isteyenler de arada kaynıyor, çok güzel bir ortammış sağolun.
Canım ben ona fal baktırdığım da aralık 3 falandı.tarot göndermiştim ve tanımlamaları olsun en tatmin edici ve tutarlı yorumlardan da biriydi baktırdıklarımın arasın da.karşında ki kişinin şuanını güzel yorumlamakta.Bana Zaman verdi genellikle falcılar 2 ay demekte bakalım ne olucak.Siteye giriyor şuan.Gerçi geleceği Allah'dan başkası bilemez.Black pembe tablo çizmeyen yorumculardan neyse onu söylemekte bence.Yorumunu yeni gördüm bende.

e canım her kafadan bir ses cıkması normal cunku herkes kendi fikrini söyluyor dertlesen de var burada dedikodu yapan da ona göre tahlil ediyoruz cıkıp cıkmadıgını, sen de ona göre kendi icinde tartıp karar verebilirsin.

black pearl cok iyi bir falcı bence ben baya beğendim karakter analizlerini bilmisti.Üstelik söylemediğim halde eski sevgilimin baska sehirde oldugunu bildi şaşırdım baya.Bana 3 gün icinde haber alıcaksın demisti ben bekleyemedim kendim adım attım :KK43: konustuktan sonra aranızda soguk ruzgarlar esicek demisti konustuk ve aynen öyle oldu , aranızda fikir uyusmazligi olucak dedi öyle oldu , ailenden biriyle kavga görüyorum dedi öyle oldu , maddi harcamalarına dikkat etmezsen baya sıkıntı yasıycaksın dedi dikkat etmedim ve suan baya sıkıntı icindeyim.Cidden şok gecirdim kadının baktıgı fala.Burda shalevisrael adındakı falcıyı yerın dıbıne sokmuslardı 2 tane fal attım ikisinide cok begendim aylardır fal atıp tek bir sorunun cevabını merak ediyordum her falcı kafasına gore bıseyler soyluyordu dıye kafam ıyıce karısmıstı soyledıklerı seydede mantık bulamamıstım kımsede ama bu falcı en mantıklı sekılde acıklamasını yaptı kafamda hic soru isareti bırakmadı. Anda , gecmiste ve karakter analizlerindede cok iyiydi üstelik faldan sonra ne kadar soru sorarsan sor bıkmadan usanmadan cevap veriyor onuda tavsiye ederim cok da samimi bir falcı. Yarın tekrar fal gonderıcem ama kıme gondersem kararsızım :KK43: shaleve daha yeni attım dıye atmak ıstemıyorum blackpearla gonderesım var ama nicolatanın akıl okuma falını da begenmıstım tam anı söylüyor ikisinin arasında kaldım.Akrepgoze atayım desem her ne kadar iyi bakarsa baksın 2 saat faldan sonra ne dedi diye ceviri yapmaktan fenalık geldi :KK70:

Ben en son cherrycoco'ya baktırdım ve çok olumsuzdu daha sonra burda ki yorumdan aniden derya hatuna baktırdım tarot.Ve çok çok güzel şeyler dedi çok olumlu açıdan.Cherrycoco'da tarotta aşıklar kartı çıktı başkası demişti.Derya hatun ise ayrıldığım sevgilim olarak söyledi beklemem gerekmiş.Tarottan anlayan var mı az çok kızlar aranız da?Ve cherrycoco'ya fal baktıran ya da çok negatif bi uyum aldım yaa
cherry'nin yorumlarına baktımda cogu 1 yıldız verip gecmis zaten hatta 5-6 kisiyede baya olumsuz konusmus olmıycak , görüsme yok , sınavlarında basarısız olucaksın gibi seyler söylemis hep.Ben olumsuz konusuyorum pembe tablo cizmiyorum biliyorumculardan bu da büyük ihtimal.

yorum alamadığınız zaman forumun arama özelliğini kullanabilirsiniz. böylece kime fal baktırmak isterseniz onunla ilgili tüm yorumları da bulabilirsiniz.

cherry'nin yorumlarına baktımda cogu 1 yıldız verip gecmis zaten hatta 5-6 kisiyede baya olumsuz konusmus olmıycak , görüsme yok , sınavlarında basarısız olucaksın gibi seyler söylemis hep.Ben olumsuz konusuyorum pembe tablo cizmiyorum biliyorumculardan bu da büyük ihtimal.
Evet Canım öyle de ben ona sorumu sorduğum da çok açık şeyler söyledim başımdan ne geçtiğini olumsuz birşey geçmişti ki pat dedi yani sanırım soruma göre.Ama black ve Derya hatunun eski sevgilimin anını bildi ki uğraşları var bekle sabret kafasını toplaması gerekiyor gibi yorum yaptı işte bunlar ortak noktayı söyleyince sanırım Cherrycoco benim sorduğum soruya göre karşılık verdi diye düşünüyorum.Keşke çok detay vermeden direk sorumu sorsaydım.Birde anı iyi yorumluyor sonrası için birşey demedi bana sadece 2017 de sürprizler ve aşk var dedi burdan da bi şeyler çaktım yani anlıcağın.

Akrepgoz
ecem23
Black pearl
Gelecegin sifresi

Son konusmalariniza gore bu isimler on plan cikiyor. Sesli sanirim akrepgoz bir tek. Hangisi uzun detayli bakiyor kizlar?

Akrepgoz
ecem23
Black pearl
Gelecegin sifresi

Son konusmalariniza gore bu isimler on plan cikiyor. Sesli sanirim akrepgoz bir tek. Hangisi uzun detayli bakiyor kizlar?
Canım ben dediklerinden sadece black ve geleceğinşifresine baktırdım ama black daha güzel tanımlama da bulundu ve daha açık ve tatmin edici açıklayıcı yorumdu.Diğerlerini pek bilemiyorum ama Derya hatun da sesli yorumluyor ben ondan da memnundum.Black in dediklerine yakındı onu da önerebilirim dene istersen Derya hatunu.:KK66:

çıkan fal haberi:

artık benim için önemli olmasa da geçmişte baktırdığım kişi ile ilgili olarak,
Serüven
Yeşilçingene
' nin ortak anlattıkları çok çok spesifik ve karşı tarafın aile sırrı diyebileceğim bir durumun gerçek olduğunu öğrendim. böylesi bir şeyi nasıl bilebilmişler inanamıyorum. belki soran olur diye, serüven in su falı, çingen'nin kahve falıydı. bakılan fallar 10 ay önce bakılmıştı.

Benden bahsediyorsunuz sandım okurken bu ne dedim:)

Akrepgoz
ecem23
Black pearl
Gelecegin sifresi

Ecem23'ün ilk falı bana büyük oranda çıkmıştı çok da iyi niyetli biri ancak artık eskisi gibi bakamadığını düşünüyorum ya da belki ilk falı daha iyi oluyordur bilemedim. Akrepgöz de bence hisli biri, bende değişik detaylar bilmişti bilgi vermememe rağmen.

X