tellwe.com'da bakılan fallar!

Coco cherry ye baktiraniniz var mi?Olumsuzdu bana nasil biliyormu ?
Canım ben ona baktırdım benim de berbat ötesiydi sevdiğim adamla ilgili birtek o kötü yorum yaptı.Ve şu lafı ağırıma gitti öyle ya da böyle sizin bi geleceğinizi görmüyorum birbirinize uygun değilsiniz birbirinize derken bile yani çok sahte geldi bana dedi enerjim gitti.Ama ben ona çok olumsuz yazdım hata bende ki olumsuzsa bakın dedim beni sabaha kadar bekletti ve duvarına yazınca baktı yani pek anlam veremedim.Tarotta aşıklar çıktı başka biri dedi ondan hemen sonra derya hatuna baktırdım tam tersi ondada aşıklar kartı ve black'in dediklerine benzer dedi ama hala bekliyorum bende.Gaybı allah bilir ama benim hiç umudum bile kalmadı.

Canım ben ona baktırdım benim de berbat ötesiydi sevdiğim adamla ilgili birtek o kötü yorum yaptı.Ve şu lafı ağırıma gitti öyle ya da böyle sizin bi geleceğinizi görmüyorum birbirinize uygun değilsiniz birbirinize derken bile yani çok sahte geldi bana dedi enerjim gitti.Ama ben ona çok olumsuz yazdım hata bende ki olumsuzsa bakın dedim beni sabaha kadar bekletti ve duvarına yazınca baktı yani pek anlam veremedim.Tarotta aşıklar çıktı başka biri dedi ondan hemen sonra derya hatuna baktırdım tam tersi ondada aşıklar kartı ve black'in dediklerine benzer dedi ama hala bekliyorum bende.Gaybı allah bilir ama benim hiç umudum bile kalmadı.

Yani ani bilemedi diyorsun oylemi banada olumsuzluktam yuruyor gibi geldi gecmisle ilgili bildimi peki?

Bir cok kisiye baktirdim ve begendiklerim de var aralarinda ama tek bu sıkıntılı olayi dile getiren taraca idi. Ama sonuc olarak o da digerleriyle aynisini söyledi. Beklemedeyim su an daha zamani gelmedi :silah:
Bende hala beklemedeyim ama bitti sanırım.Black'in deryahatunun ve esaret1 in dedikleriyle avutuyorum kendimi bende:KK43:

Yani ani bilemedi diyorsun oylemi banada olumsuzluktam yuruyor gibi geldi gecmisle ilgili bildimi peki?
Canım anı bildi takıldığı biri var desi black de öyle dedi ama yazar mı dedim yakın bi zaman da yazar mı bilmiyorım ama bi ara aklına geliceksin yazıcak bence demiş.birde 2017 de yeni aşk demiş hiçbir bilgi vermemiş ama valla olumsuz çıkarsa yorumu duvarına yazıcam ki derya hatun nikah düşüncesine girmiş ve karar vermekte falan demişti.Yine de diyorum gaybı Allah bilir ama hayırlısı ise herkesin istediği olur umarım

Ben de taracaya gönderdim az önce yorumları size yazarım. Pembe bi tablo çizmeleri benim de hiç hoşuma gitmiyor. Öncesinde baktırdıklarım çok olumuydu hiçbiri de çıkmadı. Olumsuz bir şey varsa söylemeleri taraftarıyım

Ben de taracaya gönderdim az önce yorumları size yazarım. Pembe bi tablo çizmeleri benim de hiç hoşuma gitmiyor. Öncesinde baktırdıklarım çok olumuydu hiçbiri de çıkmadı. Olumsuz bir şey varsa söylemeleri taraftarıyım
Daha önce kimlere baktırmışdın peki?yaşadın mı ya da dediklerini?

Benim dediğim başka bir siteydi. Fal deryasıydı sanırım. Çalışmak istediğim bir yer vardı orası olacak demişlerdi. Hiç de olmadı aklıma bile gelmeyen bir şehre geldim:) O yüzden ne görüyosa söylesinler. Taracayı merak ettim bakalım ne diycek

Benim dediğim başka bir siteydi. Fal deryasıydı sanırım. Çalışmak istediğim bir yer vardı orası olacak demişlerdi. Hiç de olmadı aklıma bile gelmeyen bir şehre geldim:) O yüzden ne görüyosa söylesinler. Taracayı merak ettim bakalım ne diycek
Anladım canım.Yorumladıktan sonra nasılmış bende yorumunu bekliyorum:)

Bende hala beklemedeyim ama bitti sanırım.Black'in deryahatunun ve esaret1 in dedikleriyle avutuyorum kendimi bende:KK43:

Black'in dedigi bir olayi yasadim (birisinin hakkimdaki konusmasini yakaladim) ve bir de benim duygu ve düsüncelerimi de cok dogru tarif etti. Fakat 1 ay icinde biriyle tanisacaksin demisti ve eger bu hafta icinde kimseyle tanismazsam o kismi ya patladi ya da zamani dogru bilemedi - ki ben cok fazla zamana takilmam fallarda. Deryahatun ise ask icin uzun vade varmis diye fazla detay vermedi fakat onda da bir tane cok önemli nokta atisi vardi an ile ilgili. Gelecek her ikisinde de beklemede.

Ben de hala bekliyorum bana sanki baktırdığım falların hepsi patlıcak gibi:)black'e 3 aralık deryahatuna da29. Ama olumsuz olucak diye düşünüyorum hoş artık sabır kavramı yok beklemiyorum da.black zaman vermedi ama 2 ay hep sanıyorum ki:/Bilemiyorum da.

deryahatuna baktırdım iki kere iade etti falımı önce ayrıntı vermemi istedi konu hakkında cok genel yazmısım, ikincisi de dogum tarihi isim bilmem ne bir takım ayrıntılar istedi.
ve konustugu sure boyunca tamamen sordugum soru uzerinden ve yas durum vs analizi yaptı sadece onun uzerinden giderek konustu.
cok tatlı bir kadın ama asla asla falcı degil.
fos bu da

deryahatuna baktırdım iki kere iade etti falımı önce ayrıntı vermemi istedi konu hakkında cok genel yazmısım, ikincisi de dogum tarihi isim bilmem ne bir takım ayrıntılar istedi.
ve konustugu sure boyunca tamamen sordugum soru uzerinden ve yas durum vs analizi yaptı sadece onun uzerinden giderek konustu.
cok tatlı bir kadın ama asla asla falcı degil.
fos bu da
Bence de herkese olumlu konusan bir pembe tablocu . Ama tatli bi kadin dedigin gibi

Derya'ya dün baktırdım olumluydu ama tamamen pembe tablo gibi değildi benim. Çünkü hızlı ilerleme görmediğini söyledi. Diğer bir kaç söylediği şeyde benim durumuma uyuyordu açıkçası yorumunu beğendim ikinci kez baktı bana memnun kaldım.Tarot ve His falı güzel. Bir kaç hafta önce Arzu Bacıya baktırdım iki cümlesi dışındaki diğer hiç bir cümlesini anlamadım desem yeridir. Şöyle yazmış ; Hayatınızın önümüzdeki birkaç gün içinde , nasıl olacağını çok kısa bir süre içinde öğreneceğiniz bir şekilde, daha ışıltılı olan yola Doğu bir anda dönmesi mümkün olacak beyaz atın siyah at ile giriştiği bu mücadeleden zaferle ayrılmış Ve hayatınızı simgeleyen iki tekerlekli arabayı ışığa doğru çekmiş olması bla bla bla... :işsiz:
Böyle kitap cümlesi gibi sırf fal uzun oldun diye laf kalabalığı yapılmaktansa sesli yorum yapan en azından anlayacağımız bir dille konuşan falcıları tercih ederim. Akrep gözü de bu anlamda beğeniyorum. :super:

Derya'ya dün baktırdım olumluydu ama tamamen pembe tablo gibi değildi benim. Çünkü hızlı ilerleme görmediğini söyledi. Diğer bir kaç söylediği şeyde benim durumuma uyuyordu açıkçası yorumunu beğendim ikinci kez baktı bana memnun kaldım.Tarot ve His falı güzel. Bir kaç hafta önce Arzu Bacıya baktırdım iki cümlesi dışındaki diğer hiç bir cümlesini anlamadım desem yeridir. Şöyle yazmış ; Hayatınızın önümüzdeki birkaç gün içinde , nasıl olacağını çok kısa bir süre içinde öğreneceğiniz bir şekilde, daha ışıltılı olan yola Doğu bir anda dönmesi mümkün olacak beyaz atın siyah at ile giriştiği bu mücadeleden zaferle ayrılmış Ve hayatınızı simgeleyen iki tekerlekli arabayı ışığa doğru çekmiş olması bla bla bla... :işsiz:
Böyle kitap cümlesi gibi sırf fal uzun oldun diye laf kalabalığı yapılmaktansa sesli yorum yapan en azından anlayacağımız bir dille konuşan falcıları tercih ederim. Akrep gözü de bu anlamda beğeniyorum. :super:
Allah'ım fala bak ya okurken bile zorlandim ahahha :KK70:
Bu arada kehanetcinin soyledigi tarih gecti kizlar tutmadi patladi yani diger dediklerini okudum da baya hicbisey cikmamis yani(. Ama anı anlatmakta iyiydi )

bu ne ya :KK70: google translate mi yoksa peri masalı mı anlamadım :KK70:

bu ne ya :KK70: google translate mi yoksa peri masalı mı anlamadım :KK70:
Aynen daha devamı da var yazmadım :KK48::KK70: Akrep Gözün Azeri şivesi ile yaptığı yorumlar bile daha iyi daha başarılı. Heeeeçççç merakkkk etmeyeeeseeenn gendiniii üzmeyeeseeeennn :KK9: en azından anlaşılan bir dille konuşuyor. Dil de önemli bir unsur bence :rolleyes:

Kizlar kredim bos durmasin diye taracaya gondermek durumunda kaldim.keske bos dursaymis inanin 20 tl etmez.
Bir kere en sorunlu oldgum konuda hic bir sorunun yok bu konuda demis.
Begenenler vardi burda biliyorum ama bana olmadi hic...

X