tellwe.com'da bakılan fallar!

Akrep Göz nickli falcıya baktıranınız var mı? Dün aslında Yeşil Çingene'ye göndermiştim, görü alamadığı için iade etti. Sonra Akrep Göz'ü deneyeyim dedim, gönderdim. Bana mesaj atmış, gece meditasyon yapıp gündüz göndereceğim diye.
Akşam oldu ama hala yok. Çok geç mi dönüyor kızlar, bilen var mı?
ay evet bana da aynısını yazmıstı. ugrasmıs bakmıs sag olsun ama ben begenmedim cok genel bir fal olmustu. ama tatlı kadın. bir daha baktırmam ama seker:))

aaa öyle mi vazgectim o zmn :KK70:
Enerji meselesi tabi .burda memnun kalan arkadaşlar var fakat ben ve arkdaşım baktırıp bide falları yan yana koyunca nerdeyse copy paste yapmış gibi bir cvp almıştık :)) o zmndan beri diyorum çıkmaz bu fal diye hatta arkadaşıma ve bana da yazmaz o adamlar tutta başka kadınlar vara kadar.patladı yani :halay:

Ama yine de sen bilirsin :KK66:

Enerji meselesi tabi .burda memnun kalan arkadaşlar var fakat ben ve arkdaşım baktırıp bide falları yan yana koyunca nerdeyse copy paste yapmış gibi bir cvp almıştık :)) o zmndan beri diyorum çıkmaz bu fal diye hatta arkadaşıma ve bana da yazmaz o adamlar tutta başka kadınlar vara kadar.patladı yani :halay:

Ama yine de sen bilirsin :KK66:
yok ya vazgectim. zaten gerek kalmadı baktırmama :halay:

Ay bir kac gün siteye giremedim diye catladim resmen. Fal baktiran oldu muuuu :halay:

Ben en son cherrycoco'ya baktırdım ve çok olumsuzdu daha sonra burda ki yorumdan aniden derya hatuna baktırdım tarot.Ve çok çok güzel şeyler dedi çok olumlu açıdan.Cherrycoco'da tarotta aşıklar kartı çıktı başkası demişti.Derya hatun ise ayrıldığım sevgilim olarak söyledi beklemem gerekmiş.Tarottan anlayan var mı az çok kızlar aranız da?Ve cherrycoco'ya fal baktıran ya da çok negatif bi uyum aldım yaa

Şimdi siteye giriş yaptığını görünce anlayamadım. Üç gündür hala ikinci sırada bekletiyor benim falı.
Sizin falınız çıktı mı peki? Nasıldı? Merak ettim. :)
1 ay once baktirdim ben . Bana 1 bucuk ay demisti yani az kaldi verdigi tarihe . Bakalim ne olucak . Ama cok kotu de degildi cok iyi de degildi ortalama bir faldi . Ve sordugun soruya cevap vermiyo onu soyliyim

1 ay once baktirdim ben . Bana 1 bucuk ay demisti yani az kaldi verdigi tarihe . Bakalim ne olucak . Ama cok kotu de degildi cok iyi de degildi ortalama bir faldi . Ve sordugun soruya cevap vermiyo onu soyliyim

Hayırlısı olsun öncelikle, inşallah istediğiniz gibi olur. :)
Soru derken en başta sorduğumuz soruya mı cevap vermiyor -yani genel mi bakıyor-, yoksa fal yorumu sonrasındaki soru mu?
Ben o sitede bir tek Yeşil Çingene'yi beğendim. Geçmiş ve anı gerçekten çok iyi tutturdu. Kehanetçi'nin profilindeki açıklamada çok iddialı geldi, bir deneyeyim dedim. Bir yorumlasa da rahatlasam ben de. :KK48:

Ben en son cherrycoco'ya baktırdım ve çok olumsuzdu daha sonra burda ki yorumdan aniden derya hatuna baktırdım tarot.Ve çok çok güzel şeyler dedi çok olumlu açıdan.Cherrycoco'da tarotta aşıklar kartı çıktı başkası demişti.Derya hatun ise ayrıldığım sevgilim olarak söyledi beklemem gerekmiş.Tarottan anlayan var mı az çok kızlar aranız da?Ve cherrycoco'ya fal baktıran ya da çok negatif bi uyum aldım yaa

Cherrycoco'yu bilmem ama derya hatuna ben de baktirdim. Derya hatun kandirmiyor insani yani göremedigi yada olumsuz gördügü seyi söylüyor. Bir de nokta atisi vardi bende an ile ilgili.

Cherrycoco'yu bilmem ama derya hatuna ben de baktirdim. Derya hatun kandirmiyor insani yani göremedigi yada olumsuz gördügü seyi söylüyor. Bir de nokta atisi vardi bende an ile ilgili.

Ya birkaç tespiti oldu ama tip ile ilgili.ve çok olumsuzdu net açık pat diye söyledi.Ama onun falların da ki yorumlar da olumlu işte.(Cherrycoco)Hiçbir yorumcu bu zamana kadar öyle yorum yapmadı birkaç tanesi hariç.Evet deryahatun çok güzel bakmıştı bana da.Ama geleceği Allah bilir işte.Sadece beklemem ve sabırlı olmam gerekiyor.Ve ilgini belli et ama yapamam hatta numarasını sildim ki whatsapp da resmimi görmesin anlasın ciddiyetimi ki umarım anlar.Sabrım kalmadı vallahi

Ya birkaç tespiti oldu ama tip ile ilgili.ve çok olumsuzdu net açık pat diye söyledi.Hiçbir yorumcu bu zamana kadar öyle yorum yapmadı birkaç tanesi hariç.Sadece beklemem ve sabırlı olmam gerekiyor.Ve ilgini belli et ama yapamam hatta numarasını sildim ki whatsapp da resmimi görmesin anlasın ciddiyetimi ki umarım anlar.Sabrım kalmadı vallahi

Baska kime fal baktirdin? Baska sitelerde olabilir. Belki ortak baktirdiklarimiz vardir.

Baska kime fal baktirdin? Baska sitelerde olabilir. Belki ortak baktirdiklarimiz vardir.
Sadece tellweden baktırdım.itsforyou(verdiği tarihte yazmadı maalesef ki fal yan yattı yani:mad:)geleceğinşifresii(Zaman'ı olmadı düzelmedi olumsuz halleri oda yan yattı maalesef ki:KK43:,dolunay34,esaret1,kehanettin,kehanetçi,Cherrycoco,Black_pearl88,elftaşkın.kehanettin ve elftaşkın olumsuz demişti diğerleri bekle sabır dedi hala bekliyorum kasımdan berİ:mad:umudu kestim valla.Allah bilir

Hayırlısı olsun öncelikle, inşallah istediğiniz gibi olur. :)
Soru derken en başta sorduğumuz soruya mı cevap vermiyor -yani genel mi bakıyor-, yoksa fal yorumu sonrasındaki soru mu?
Ben o sitede bir tek Yeşil Çingene'yi beğendim. Geçmiş ve anı gerçekten çok iyi tutturdu. Kehanetçi'nin profilindeki açıklamada çok iddialı geldi, bir deneyeyim dedim. Bir yorumlasa da rahatlasam ben de. :KK48:
Cok tesekkur ederim .
Faldan sonra sordugun sorulara cevap vermiyor . Fali yollarken sorduklarina cevap verir muhtemelen :)

Sadece tellweden baktırdım.itsforyou(verdiği tarihte yazmadı maalesef ki fal yan yattı yani:mad:)geleceğinşifresii(Zaman'ı olmadı düzelmedi olumsuz halleri oda yan yattı maalesef ki:KK43:,dolunay34,esaret1,kehanettin,kehanetçi,Cherrycoco,Black_pearl88,elftaşkın.kehanettin ve elftaşkın olumsuz demişti diğerleri bekle sabır dedi hala bekliyorum kasımdan berİ:mad:umudu kestim valla.Allah bilir

Black_pearl88 bana birisi senin hakkinda söyle böyle düsünüyor demisti ve kisiyi de tarif etmisti. Gercekten de hakkimda blackin dedigi seyleri konusuyormus o kisi. Yani bos bir falci degil bence. Ama gelecegiinsifresii de bende iyi tutturuyor. Özellikle gecmisimde cok önemli bir olayi bilmisti. 2 haftaya bariscaniz dedigi kisi ile 3 hafta sonra da barismistim. Sen en iyisi fala bel baglama yine de.

Aynen black_pearl88 iyi şuan geleceğinşifresii tam olmadı henüz.Elbette sonuçta Sadece geleceği Allah bilir ki kader de ne varsa onu yaşıcaz:)

X