tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar merhaba, site de yeniyim.Ama tellweden baktırmış biri olarak ilk defa dehşet bi fal aldım.CherryCoco yorumcusundan.İlk sırada olduğum halde beni hep pas geçti gece 11 den sabah saatine kadar hep bekletti ki o gece hep fal baktı ben duvarına yorum yapınca attı tarot falımı.Dün ise deryahatuna tarot attım ama o kadar güzel şeyler söyledi ki tam zıttı kartlarda aşıklar çıktı azize nikah falan dedi hatta kadın bile konuşmasında şaşırıyor. CherryCoco da aşıklar kartı çıktı yorum da sordum başkasına yorumluyorum diyor.Kartlardan anlamıyor sanırım ve tüm gece sabaha kadar fal baktı bende saçmaladı sanırım.İçime dert oldu vallahi.Çok inanmamak gerek ama aşık olduğum adam hakkın da da bu kadar can alıcı ve aşağılayıcı bir yorum olmamalı.Fallarım bu kızlar.Sizin de düşüncelerinizi bekliyorum.

Yorumu ise şöyle:
Ben seni anlıyorum. Genellikle içine atıyorsun. Bu seni mutsuz yapabilir. Sessiz bir duruşun var son zamanlarda. İçine kapanmışsın ve bir çıkış yolu arıyorsun. Şu anda seni rahatlatacak şey içine değil dışına yönelmen. İnsanlar seni anladıklarını söyleseler bile muhtemelen hiç anlamazlar. Seni senden iyi kim bilebilir ki? Bu nedenle içini döküp hafiflemen için insanlarla konuşabilirsin, fakat seni anlayacakları umuduna kapılma. Sadece sürahi taşmasın diye biraz akıt dışarı. Bazı şeyler sende kalsın. Sen sadece insanlarla iletişim halinde ol. İnsanların anlayamayacağı şeyleri de bir deftere "şifreli" olarak not edebilirsin. Yani defterle bile şifreli konuş. Sadece senin bildiğin dertlerin, bir süre sonra seni gülümsetmeye, hatta eğlendirmeye başlayacak. :) Çünkü biliyor musun? Hayat bu hayatta kafana takmaya değer çok az şey var. Sıkıcı bir iş gününe başlarken bile "Oh iyi, boş zamanlardan kurtuldum." diye düşünüp rahatlıyoruz aslında. Biraz seni rahatlatmak istedim. Bunlar benim düşüncelerim. En doğrusunu yine sen bilirsin. Ben bilemem. Neyse falına bakalım biraz da.. Falında kıvırcık saçlı ve uzun boylu bir adam görüyorum. Bu bahsettiğin kişi olabilir. Bu kişi kötü niyetli biri değil. Çünkü hayatta bazı şeylerde doyuma ulaşmış. Fakat tekin biri de değil senin için. Çünkü sen tertemiz bir insansın. Oysa genel olarak cinsel birliktelik yaşamasa bile insanları bir şekilde kullanıyor diyebiliriz. Cinsel birliktelik istese sana değil başkasına yazıp bu isteğini tatmin edebilir. Fakat şöyle de bir şey var: Anlık arzulardan sıkılıp, başını yastığa koyduğunda yalnız hissedebilir. Çünkü açıkçası hayatı biraz sahte ve geçiştirmelik. İç sesi ona aslında yalnız olduğunu söyler. Bu sefer yine sahteden bir hisle o günkü şefkat arayışını da birini kullanıp karşılayabilir. Öyle ya da böyle sizin bir geleceğinizi görmüyorum. Birbirinize uygun değilsiniz. "Birbirinize" yazarken bile yani çok sahte geldi bana. Şu anda takıldığı biri var ve konuştuğu birden fazla insan var. Sen sadece aradığın şefkati onda bulmuşsun, o da. Bu kadar. Bunlar benim görüşlerim. En doğrusunu sen bilirsin. Birkaç gün içinde onu unutacaksın. Hatta öyle ki, unuttuğunu bile hatırlamayacaksın. :) Sana 2017'de yeni bir aşk ve sürprizler var! Hayatın çok daha güzelleşecek. Umutlu ol. Öpüyorum seni güzel kız...:)

Sonra diyorum yazar mı yakın bi zaman da değil ama bir ara aklına gelirsen yazar bence diyor ki sonra burdanbi kaç kişi evlilik dedi diyorum çok az ihtimal olsada imkansız değil diyor seni umutlandırmak istemem diyor soruya göre hareket eden biri ya da uyuşmadık sanırım bilmiyorum.:KK43:

Baktıran var mı aranızda kızlar?

Ben 2.gün önce tellwe'de bir falcıya attım yorum 10 dk içinde geldi zaten orada anladım bir problem olduğunu. Gelen yorum kısaydı ama kısa olması çok sorunda değil ama tutarsız bir faldı memnun kalmadım bunu falcıya söylediğimde de tepki aldım. :'( Hatta bana siz iade alıp bütün falcıları gezersiniz iade etmiyorum dedi ve etmedi. Halbuki zaten sürekli kredi yüklüyorum siteye. Çok zoruma gitti gerçekten iade almak istiyorum :KK43:

Ben 2.gün önce tellwe'de bir falcıya attım yorum 10 dk içinde geldi zaten orada anladım bir problem olduğunu. Gelen yorum kısaydı ama kısa olması çok sorunda değil ama tutarsız bir faldı memnun kalmadım bunu falcıya söylediğimde de tepki aldım. :'( Hatta bana siz iade alıp bütün falcıları gezersiniz iade etmiyorum dedi ve etmedi. Halbuki zaten sürekli kredi yüklüyorum siteye. Çok zoruma gitti gerçekten iade almak istiyorum :KK43:
Hangi falcıydı o peki

Ne soylemisti sana evlilik felan mi..

Ne soyledigi onemli degil, ama soyledikleri cikmadi. Sanirim sizin sorunuz evlilik ile ilgili olmali ki, dogru tahmin edip etmedigini merak etmissiniz. Hayir benim sorum evlilik ile ilgili degildi, nitekim soyledigi de cikmadi, o an ongorude bulundugu seylerde.

Ben yesilcingeneye kahve falı attım olumlu olumsuz yorumlara açığım dedim ama iade etti görü alamıyorum dedi ya bu ne demek ki acaba

Ne soyledigi onemli degil, ama soyledikleri cikmadi. Sanirim sizin sorunuz evlilik ile ilgili olmali ki, dogru tahmin edip etmedigini merak etmissiniz. Hayir benim sorum evlilik ile ilgili degildi, nitekim soyledigi de cikmadi, o an ongorude bulundugu seylerde.

Herhalde yakın vadede birşeyler söylemiş olmalı...bana vade tarih vermediği bir nokta çıktı anda iyiydi ama cok uzak gelecek hkknda da bişeyler demişki onu bilemem..

Kizlar deryahatunu burda yazmissiniz ben de atayim geri kalmiyim dedim :)) kahve fali attim . Sesli olarak yorumluyo . Sesli yorumlayan falcilari daha cok begeniyorum sahsen . Ve cok guzel yorumladi . Gelecegi de gorucez artik . Zaten belli bi sure gecsin yazicam buraya butun yolladigim falcilarin yorumlarini cikti cikmadi diye :)

kızlar benim ne kadar iğrenç bir şansım var, daha önce mesela her falcı kötüleniyor, venceremos iyi denildi burada, tam attım kadının benden biraz önce kaçacağı tuttu, uzun süre benim falım bekledi sonra geri çektim. şimdi de blackpearl öyle. tam benden hemen önce kaçmış gitmiş bekle ki gelsin. bi de mesela şöyle olur, ben burada kime atacağımı sorsam arada kaynar ama ona atıp yorumlandıktan sonra "keşke şuna atsaydın":110:

Akrep Göz nickli falcıya baktıranınız var mı? Dün aslında Yeşil Çingene'ye göndermiştim, görü alamadığı için iade etti. Sonra Akrep Göz'ü deneyeyim dedim, gönderdim. Bana mesaj atmış, gece meditasyon yapıp gündüz göndereceğim diye.
Akşam oldu ama hala yok. Çok geç mi dönüyor kızlar, bilen var mı?

kızlar benim ne kadar iğrenç bir şansım var, daha önce mesela her falcı kötüleniyor, venceremos iyi denildi burada, tam attım kadının benden biraz önce kaçacağı tuttu, uzun süre benim falım bekledi sonra geri çektim. şimdi de blackpearl öyle. tam benden hemen önce kaçmış gitmiş bekle ki gelsin. bi de mesela şöyle olur, ben burada kime atacağımı sorsam arada kaynar ama ona atıp yorumlandıktan sonra "keşke şuna atsaydın":110:

üzülme canim bosver blackpearl okadarda ahim sahim bir falci degil bana göre.

X