tellwe.com'da bakılan fallar!

Shalevisrael bende merak ediyordum fakat burda yazılan olumsuz yorumlardan sonra merakım gitti .
Akrepgözü de merak ediyorum .
Bu ara fallara sardım yine

Birde falcıların verdiği tarihlere takılmayın onlar tahmini söylüyorlar mesela ilişki içindeyken fal gönderdiğinde kavga ettik falan desen 1 hafta süre veriyorlar ama ayrıldık falan dersen 2 aya kadar yayıyolar uzun tarih veriyolar bilerek olasılıklar üzerinden konusuyorlar hiçbiri asla adım atmıycak demedi bana mesela hep uzun uzun tarihler verdi illa o süre içinde birşey olur mantığıyla konusuyorlar

Shalevisrael bende merak ediyordum fakat burda yazılan olumsuz yorumlardan sonra merakım gitti .
Akrepgözü de merak ediyorum .
Bu ara fallara sardım yine
Vallaha bende sardım yine hatta bidaha baktırmıyayım diye bi ton fal yorumu olan hesabımı sildim , aylar sonra tekrar baktırasım geldi yine girdim aynı batağa Shalevin bende yorumlarını okumuştum burda , burdakiler kadını yerin dibine sokmuşlar ama duvarındaki yorumlara baktığımda oradaki herkes çok memnundu o yüzden baktırayım dedim bende memnun kaldım.Akrepgozude tavsiye ederim baktıracaksan

Dünü soruyorsan dün kahve baktırdım ama genel olarak soruyorsan onun 2-3 falı haric bütün fallarını denedim

Kızlar aranız da kehanetçi,kehanettin,dolunay34,esaret1,geleceğiinşifresii,istforyou,black_pearl88 ve eliftaşkına fal baktıranlar var mı varsa yorumlar nasıl merak ediyorum?Kehanettin ve eliftaşkın olumsuz dedi eski sevgilim için onun hiç değişmiceğini ve hayatı boyunca hep böyle olup sağlıklı iletişim kuramıcağını söyledi.Birde ağustos ayında muscan diye biri vardı oda baya iyiydi ama şimdi yok nedense ki onun burda elifşeker olduğu gibi bi yorum gördüm.Ve 2015 eylül ayın da medyumyelda diye birine kahve falı attım.Ve kadın taş falı açıp evleneceğim kişi de h,a harfleri olduğunu yazmıştı.Ve eski sevgilimle haziran da tanışmış olup adın da ise h,a harfleri var ama şuan yine bi ayrılık ki yazmasını bekliyorum.Ama medyumyelda da yok profili var ama uzakta girmiyor belli.Var mı bu kadına fal baktıran eski zamanlar kızlar?

H Hsedadn
bende tam fal cikti nokta atisi oldu diye yazacaktim ki sen sorumusun
black_pearl88 e 2 kez baktirim ve ikiside cikti son baktiginda hatta dedi resmen bekle carsamba persembe sevdigin sana bir hamlede bulunacak ...bu sabah ne göriiim 10 gündür yazmayan kisi yazdi
black hanimla enerjim tuttu benim

Aynen canım bu zamana kadar en iyisi oydu yazdıklarım da çünkü şuan karşında ki kişinin nasıl bi durum da olduğunu tanımladı ve çok mükemmel bir yorum yaptı bana da sabırlı ol ve bekle dedi ama 30 kasımdan beri bekliyorum zaman vermiyor kendisi sadece sabırlı ol bekle kazanan sen olacaksın demekte bakalım bende sabır kalmadı vallahi

Ay icimde yatan canavari uyandiracaksiniz Pearl'i denesem mi diye düsünüyorum.

Bütün falcilar hep bir agizdan konustu da hala bir tik yok bende ya. Bir umuttur hala fal pesindeyiz Ah ben bu akillanmaz basimi nereye vurayim

Ben iliskim varken atiyorum kavga ettik demedim hicbirsey demedim ama benim iliskim pek bir iliskiyede benzemiyor bana da ayrilik yok yakin gelecekte suan bi sıkıntı yok diyorlar hatta niye baktiriyosun dedi bijac kisi bunu neye yormaliyim..birde ben oan sormayi unutuyorum suan sıkıntı yok diyorlar ya bu sure nekadari kapsiyor onu unutuyorum sormayi...

Gidiyor böyle paralar işte .inşallah yakın zmn da çıkarız bu bataktan
Akrepgöze kahve mi baktırdın sen ?

Benim kafamda olan bir soruyu kendisi cevaplamisti sasiristim buna.soru cevap kisminda cok detay vermisti bunada sasirmistim olumsuzu cat diye soyluyordu bence bir dene buraya da sonucu yaz canim

Dünü soruyorsan dün kahve baktırdım ama genel olarak soruyorsan onun 2-3 falı haric bütün fallarını denedim

canim peki en cok hangisinde detay veriyor ve yakin gelecekte iyi..ben kismet falu atmıştım falin icin de cok birsey yoktu ben anlamadigimi soyleyince soru kisminda dokturmus bana demekke istese guzel bakiyorda en memnun kaldigin hangi falindi canim?

Black yeni gelmedi mi 1 aydır falan var gibi gördüm ben 1 ay 2 falın da çıkması için çok kısa bir zaman değil mi? Yoksa aradan ufak şeyler mi çıktı merak ettim. Ya da iletişim zamanlarını mı bildi hep?

Bi ara denerim belki kendisini sizin promosyon falınıza bakmıştı değil mi sonra ne baktırdınız?

Bana promosyon baktı sonrasında kart falı istedim promosyonda kişileri bildiğin için .hatta burda yazmışımdır kesin sevdiğimle aram açıktı 10 gündür yazmıyordu Black demişti şu gün bir haber alırsın diye .dediği günde haber gelince şok olmuştum .

Promosyon falından memnun kaldığınıza göre zaten bilgi vermeden de bayağı iyi bakıyor anlaşılan. Keşke promosyona denk gelseymişim ben de (ücretten değil de denemek için) ama tellweye promosyon fal atmayalı oluyor baya nasılsa bot yorumu gibi yorumlar yapıyorlar diye:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…