tellwe.com'da bakılan fallar!

Daha ne soru sorayim . Her seyi demis soru birakmamis bana . Tesekkurler yazdim baska bisey yazmadim

bilmiorum canım 1 yıl diosun hiç sevmeyen birinin o kdr süreç yanında kalması saçma deil mi ?? bence sen yanlış anlamış olabilirsn :/

bilmiorum canım 1 yıl diosun hiç sevmeyen birinin o kdr süreç yanında kalması saçma deil mi ?? bence sen yanlış anlamış olabilirsn :/
Yok direkt oyle yazdi . 1 bucuk yil ya 2 seneye yakindi . Bana diyo o seni hic sevmemisti sen cok asiktin tek tarafli ask yasadin

Falalem'de zeynep'e baktırmış olan var mı hiç aranızda ?

Nicolata'ya baktıracak arkadaş kimdi? Sonucu merak ettim benim de baktırmışlığım var kendisine. İki çift lafım olcek

Tabiki ama sonucta fal . Sadece bu kadar olumsuz seyleri okumak herkesin moralini bozar yoksa tabiki fal sadece

Nicolataya ben zamanında 3 kere fal atmıştım 3 faldan 2 sinde soru sormuştum soru sorunca şöyle oluyor her falcı o ihtimalin üzerinden gidip sadece sordugun sorunun geneliyle yorumluyor falı o 2 falda öyleydi ama 3.sünde akıl okumayı atıp soru sormamıştım ağzım acık kalmisti diyebilirim. Mesela akrepgozede kahve falı attıgımda soru sormadan atıyorum burda bi arkadas daha o sekilde atmıstı o da bende cok memnun kalmistik.Yani önerim fal atarken bana şöyle dedi şöyle yaptı diye değil direk düsüncelerini ve hislerini ogrenmek ıstıyorum dıyerek fal atmanız.O zaman direk hissettiğini söylüyorlar diğer türlü mecbur sorduğunuz sorular üzerinden ihtimaller yürütüyorlar ortayada fos bir fal cıkıyor. bırakın kendileri hissetsinler olayları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…