tellwe.com'da bakılan fallar!

Birazdan nazara fal atıcam ama ne fal atacağıma karar veremedim daha su falı atmayı dusunuyorum attıktan sonra yazarım nasıl oldugunu

heyecanla bekliyorum .ama gece bakiyor galiba nazar

Ya bu nazar kim?nazarrrrr nickli üye mi? Eğer oysa kullandığı profil fotoğrafı daha önce de sitede olan bir falcıya ait. O falcının ismini hatırlayamadım ama belki MrsNorris anımsar. Bana eski bir falcı gibi geldi açıkcası güven vermiyor.

nazara atıcaktım tam içime sinmedi niyeyse bende shalevisrael'e attım bekliyorum sonucu

Bu kadın sürekli büyü var, şunu yap bunu yap diyor. Bakmadıysa hala ben şahsen önermiyorum.

nerde kime ne atıyorsunuz? bir banada baksa ya . bunalımdayım cocuk rahatsız adam cok üzerime geliyor. ,iş hayatımda verimsz

ay ben bu kadinin fotografina cok gülüyorum bizle dalga gecer gibi birsey koymus oraya. Kimi dedigini anladim sanirim bi ara gaiptensesler, gelecektenhaberler,... böyle resimleri vardi cokta komikti

vallahi kac tane RRR var bilemicem
bana büyü fln söylemedi hatta sordum:) test amacli

kizlar ben nazara baktirmisim haberim yok. Bana öyle uzun bir vade vermis ki. Sorudan yola cikarak mantikli bir yorum yapmis hic ugrasmaya degmez (bence)

ay ben bu kadinin fotografina cok gülüyorum bizle dalga gecer gibi birsey koymus oraya. Kimi dedigini anladim sanirim bi ara gaiptensesler, gelecektenhaberler,... böyle resimleri vardi cokta komikti

Aynen evde güneş gözlüğü kesinlikle 2. Üyeliği olan biri ah hatırlasam keşke aynı fotolu diğer falcıyı.

_dolce_vita_ shaveisrael'in burda iyi yorumunu hiç okumadım. Dua, büyü vs tarzı yorumları oldu umarım seni tatmin eder falı.

@zehrina ben o shaveisrale i sormamıştı ki :/ ben mi yazdığını anlayamadım acaba .
Ben nazar denilen kişide çok şüpheye düştüm çünkü falın başı orta kısma kadar neredeyse arkadaşıma yaZdığı şekilde olduğundan biraz tuhaf oldum yani
Ama o shaveisrael mi ne işte onu da zaten buraya soracaktın

Ben baktığı fallarda büyü var sende vs. Diyen falcı shaveisrael dedim, nazarrrr isimli falcının da eski bir falcı olduğunu 2. Üyeliği olduğunu düşünüyorum dedim:)) hatlar karışmış biraz canım :)))

Sultanfalci olabilir mi? Ama ikisinin ayni kisi oldugunu hic sanmiyorum.

Anımsayamadım canım ne desem yanlış olur şimdi ama nazarrrrr isimli falcının kullandığı foto kesinlikle başka bir falcının profil fotosuydu adım kadar eminim bundan.

Bu arada deliruzgar rezil bir fal bakmış. İade aldım. Deneyen oldu mu? Saçma ötesi leş bi fal

belkisana'ya baktıran var mı?

shalevisraelin yorumu geldi normalde uzun detaylı bakıyorum yazıp durmuş ama bana 1 paragrafı biraz daha geçik bi yazı göndermiş kısa ama netti beğendim büyü falan demedi hiç kısa olmasına ragmen tatmin edici bi faldı.Akrepgozede kahve falı attım dun normalde hemen bakardı ama hala bakmadı onuda bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…