tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben anne adi falan vermistim fotograf da koymustum .
Ve akrepgoze en son hangi fali onerirsin hangisinde daha net ve detay cikar dedim . Yildiznameyi onerdi . Bir ara deneyecegim

Ben de ikisine baktirdim ordan ikisininde kisa vadede birseyler cikti bildikleri..yalniz banada akrepgoz bu adamin kafasinik karistiran biri var dedi ama oyle kiz anlaminda deil...ama bende olduguna inaniyorum zaten oyuzden sorun etmiyorum..yuzyuze gelceksiniz dedi geldik ki ben buna ihtimal vermiyordum hatta1hafta boyunca forumda agladim burda ama oldu şükür...bu cikti ama hala tesaduf mu diye dusunuyorum...soru kisminda cok detay verdi bana olumsuzluklar çoktu...

Ben anne adi falan vermistim fotograf da koymustum .
Ve akrepgoze en son hangi fali onerirsin hangisinde daha net ve detay cikar dedim . Yildiznameyi onerdi . Bir ara deneyecegim

Denedigin zaman yaz canim bekliyorum heycanla..

Yazıcam . Benim de henuz cikmadi sadece ikisi ayni sekilde yazdi hem anı hem gelecegi o yuzden sasirdim . Hani konusmuslar aralarinda gibi :)
Simdi nicolatayi bekliyorum dun akil okuma fali gondermistim :)

Yazıcam . Benim de henuz cikmadi sadece ikisi ayni sekilde yazdi hem anı hem gelecegi o yuzden sasirdim . Hani konusmuslar aralarinda gibi :)
Simdi nicolatayi bekliyorum dun akil okuma fali gondermistim :)

Benimki cikti sanki ya ben hala suphelerdeyim..hala bulusmanin etkisindeyim..gelecegi merak ediyorum ama kendimi tutuyorum atmiycam fal...buarada bnmkide asker seni azcok anliyorum Allah bizr sabir versin beklemek ne demek iyibilirim...

Benimki cikti sanki ya ben hala suphelerdeyim..hala bulusmanin etkisindeyim..gelecegi merak ediyorum ama kendimi tutuyorum atmiycam fal...buarada bnmkide asker seni azcok anliyorum Allah bizr sabir versin beklemek ne demek iyibilirim...
1 bucuk yil ne cektim cok iyi biliyorum asker polis psikolojisi cok zor . Biz baslar miyiz baslamaz miyiz bi daha bilemem . Acikcasi cok da illa baslasin falan pesinde degilim oyle olsa 2 aydir yazardim . Hayirlisiysa baslasin . Degilse baslamasin . Sadece fal baktirmak beni rahatlatiyo ve simdi boyle de bi durum varken kimin baktigi tutacak merak ediyorum o yuzden bol bol fal atiyorum malesef :))

Ama psikolojim bozuk ayaklarina bizleride idare etmelerine kendilerinin iliskide rahati oynamalarina da izin vermemeliyiz bence..bazen bu durunlarini ki ozellikle benimki iliskide cok fazla kullanip duygu somurusu icin kullaniyor ki ya adam gibi iliskiye baslasin yada o com bahsettigi sorunlarinda ugrassin dursunlar kimseninde kanina girmesinler..gercek adam sorunlari varken ilgilenendir zaten..simdi rahatlik icin kafa dinlemek ucin bna asker sorunlarini kullaniyor ki ben bunu biliyorum sorumluluga girmeme derdinde..sakin gelirse buna izin verme tecrube konusuyorbirazda onlar anlayisli olsun seven iki eli kandada olsa gelir...

Sana şunu söyliyim . Bu iliskiden sonra diyorum ki askerligini yapmamis biri gelmesin , polis vb meslek gelmesin . Bu eski sevgilim de ille gelsin demiyorum sadece onu cok sevmistim diye . Ama gelirse dedigim gibi hayirlisi ise gelsin.
Ama kesinlikle bu psikolojiyi bahane olarak kullaniyolar . Ben bana zaman ayirmiyo diye kizarken kirilirken o bana "benim psikolojim bozuk benim cok ustume geliyosun yeter dayanamiyorum" diyip terketti . Buna da dikkat et diyim sana . Boyle de olabiliyor sonu

bende az önce blackpearl e 47 secretes card attım ama bakalım neler olacak:) hiç kart filanda seçmedik nasıl olacak merak ediyorum hiç baktıran var mı bu faldan ?

Kızlar lütfen hayatınızı bu kadar çok fala bağlamayın.Biliyorsunuz ki geleceği sadece Allah bilir.Fallara göre hayatınızı şekillendirmeyin.Biraz akışa bırakın.Bende tellwe'den sürekli baktırıyordum ki geçen hafta pazartesi baktırdıktan sonra ama artık bıraktım.Fark ettim ki falların bağımlısı olmuş, hayatımı fallara bağlamış ve etki altın da kalıp kendi kendime neredeyse maneviyattan uzaklaştığımın farkına vardım ve bi dur dedim tövbe ettim.Biraz zaman ve çokça sabır.Sevdiğiniz adamı da fallara bağlı kalarak yargılamayın derim.Anı yaşayın ya geri de pişmanlıkta bırakmayın.Aklımızı kullanabiliriz ki falcılar bizim akıl hocamız değil sadece hisseder ama bizim duygularımızı ve hislerimizi yaşayamazlar.Kader de varsa nasiptir diyorum.Bir erkek için kendinizden bu kadar çok şey kaybetmeyiniz.Acı varsa yaşanır ki anne-babanın ölümünü düşünerek o erkek bunca yapılan şeye değer mi diye düşünün,sorgulayın.Hangimiz Aşık olduğumuz adam varken eski sevgilimizi düşündük ve onu eski hislerimizle andık?Allah herşeyi gönlümüze göre versin.Hayırlı ise ilişkinizin de devamlılığınızı getirsin.Nedendir ama böyle birşey yazmak istedim belki falı bırakmazsınız ama en azından okuyarak da bi kendinizi sorgulatmış olabilirim.

Ayni seyleri dusunuyoruz tatlim..inan bu meslekler icerisinde seninki ve benimki gibilerden var ve dedigin gibi bu durumu kullaniyorlar hemde oyle guzel kullaniyorlarki islerine gelince ilgilenip yazarlerken canlari sıkıldım mi hemen bnm meslegim benim psikolojim diyebiliyorlar bizlerin uyanık olmasi lazim sadece coj fazla alttan almamamiz lazim acik konusmak gerekirse benimkins bnm bu aralar coj stresli oldugum icin ihtiyacım var oyuzden bu kaprisini gormezden gelebiliyorum sadece bnm aptalim bu durumun farkinda deil o kadar..bir sogudummu ona bu durumu kullandigini aciklayacagim....kimse kimseden degerli deil..bu meslekler icerisinde oyle adamlar tanidim ki hem aileleriyle oyle guzel ilgileniyorlar hemde psikilojilerini caktirmiyorlar sevdiklerine...bunlari gorup bildigim icin bizimkilerden adam olmadigini anladim..tez-antitez olayi...
bence sende illahlah deme durumu kullan onlar gibi..ben sahsen artik oyle yapiyorum stresim bitine ondan bikana kadar ona adam olmadigini belli etmiyorum sonra yallah hangi çukura duserse dussun....

biz bayaniz onlar erkek bunu unutmamali acitasyona son!

Bunu anladigim icin zaten 2 aydir tek bir sey yazmadim . Illaki yazar demistir biliyorum . Ama yok . Cekemem bundan sonra . Evet sevdim . Gelirse bilmiyorum ne olur . Ama umarim da kabul etmem .
Ve umarim sizin sonunuz bizdeki gibi olmaz .

Bunu anladigim icin zaten 2 aydir tek bir sey yazmadim . Illaki yazar demistir biliyorum . Ama yok . Cekemem bundan sonra . Evet sevdim . Gelirse bilmiyorum ne olur . Ama umarim da kabul etmem .
Ve umarim sizin sonunuz bizdeki gibi olmaz .

Çok tesekkur ederim cnm içten dilegin icin cok sevindim..yazmamakla iyu yapmissin...sende çok fazla yumusama gelirse umarim herşey en cok senin istedigin gibi olur canim..

Nazar baktiktan nekadar sure sonra ayrıldınız peki? ayrilma ihtimaliniz var miydi baktirdigin esnada

Nazar baktiktan nekadar sure sonra ayrıldınız peki? ayrilma ihtimaliniz var miydi baktirdigin esnada
Bikac aydi tam hatirlamiyorum .
Evet zaten sorum da şöyleydi"sevgilimle aram limoni ayrilir miyiz ayrilmaz miyiz " gibisinden di . O da ayrilcaksiniz bi ayrilik doneminiz var dedi .

Bikac aydi tam hatirlamiyorum .
Evet zaten sorum da şöyleydi"sevgilimle aram limoni ayrilir miyiz ayrilmaz miyiz " gibisinden di . O da ayrilcaksiniz bi ayrilik doneminiz var dedi .

Himm yani atmış tutmusta olabilir biraz sınırda bir fal cunku ihtimal varmış...ben buaralar baktirdiklarim ben sonmadan ayrilik yok diyolar ama bakip gorcez eger patlarsa buraya toplu olarak yazicam..Allah korusun ama patliycak gibi sanki adam 5gundur yazmiyo patlamak uzre fallar

ben bu tellwe den pek memnun kalmadım blackpearl 88 de falımı iade etti başka biriside kahve mi bulanık görüyorum diye iade etti hevesim bir kaçtı sora tarot baktırdım elfseker e oda pek memnun ve tatmin etmedi bende kartların anlamlarını biliyordum daha iyi bakabilirdim bu online işi beni pek sarmadı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…