tellwe.com'da bakılan fallar!

Ama burdakiler cok begenmis ve cikmis dedikleri . Oyle yazmislar
Bende zaten burda kiler Dedi diye baktırdım ama ben beğenmedim .ve bi sürü başka falcılara baktırdım hepsi de aynı şeyi söylüyor bir çingene ayrı telden çalıyor kaldı ki herkese aynısını söylüyor hem kendin diyorsun bak nazar mesela ayrılacaksın demiş ama sonra devam mesela
Kısa vadede ben black_pearl88 beğendim
Bide nazarı ben denicem galiba

Aynen aynen ben cok kisiye baktirdim baska sitelerden de . Ve hepsi dönecek falan derken sadece yesilcingene boyle bi yorum yapti . Tipini bile tarif etti ya saka gibi .
Black pearl e baktircam bir ara . Simdi nicolata bakalim nasi yorumlucak onu da burdan gordum gerci :)

çingeneyi beğenen çok var ama maalesef tellwedekilerin hiçbirine güvenmiyorum. ama yeşilçingeneyi paragöz olmayan kibar biri olarak gördüm hep. ben de pembe tablo olmasın lütfen diye yollamıştım, bana "inanır mısın bilmem ama bir kadın var büyü yaptırmış, onun etkilerinden uzaklaşmış gibi hissetmişsiniz bilen birine danış gerekeni yaptıktan sonra her şey düzelecek ama yapmazsanız düzelmez" gibi bir şeyler diyerek yarım günümün içine etmişliği var. hatta 45-47 gün önce yapılmış filan demişti. ama işin komik tarafı bahsettiği zamanlarda ikimiz de yurtdışında yaşıyorduk ve beraberdik gayet de mutlu olduğumuz dönemlerdi. hadi yaptırdı diyelim, 1.5 yıl kim niye bekleyip şimdi bir şey yaptırsın? yani dediği şeyi bir çerçeveye oturtamamıştım. herkesin herkesle tutmuyor enerjisi, çok da takmayın

Tek bir insana olumlu yorum yapmamis ya herkes mi olumsuz . Herkesin eski sevgilisi birini bulmus . Bilmiyorum ya hani tabiki de pembe tablo istemiyorum bende ama oyle seyler yazmis ki . Sen tek tarafli ask yasamissin diyo . Ama o teklif etti bana 1 bucuk yil ciktik nasi tek tarafli bilmiyorum ya bana cidden tek iyi bir sey yazmadi

bazılarına ayrılığı ya da birleşmeyi tamamen bilebiliyor. ama herkese bilecek diye bir şey yok, gerçekten takmayın. bana hayatında kadın var da dememişti.

sizle tam uyuşmamıştır enerjisi, gününde değildir vs. vs. bir sürü sebep olabilir. bana da tam uymamıştı maalesef, enerjisi tutana harikalar yaratabiliyor. geçenlerde biri ayrılmadan birkaç saat önce kendisine fal yollamıştı. görüşmüşler ve beklemediği bir ayrılıkla sonuçlanmış, çingene de bunu olduğu gibi anlatmış :)

Ben de cikanlari merak ettim gercekten . Benle uyusmadi ama dogrudur cunku iade edecektim dedi :) akrepgoze baktirdiniz mi hic o nasil

Evet ask icin baktirdim . Sevgilimle ayrildim 2 ay oluyor . Bunla alakali falima bakin dedim

tek dileğim sen kimsenin lafına bakma cnmm ... bazıları olumsuslukları hazmedimior yeşilcin bana ayrıldığım adam için boşuna bekleme dönmez bi süre sonra zaten bi başkasıyla görceksin dedi kızı tarif etti ..içime kurt düşürdü die sevgilimi fake hesaptan takib ediyodum .. bu cumartesi facesinde sevgilim vede o kız ilişki yabmışlar gördüm ... yıkıldım resmen .. aradım afazım çıktığı kdr bağrdım tlfnda beddua ettim lanetler yağdırdım sinir krizleri geçirdim zor sakinleştirdiler beni hala daha hırsımı almış deilim ne kdr lanet okusam az gelir ... ama ki dedikleri birebir çıktı , akrepgözde demişti inanmak istemiyodum ne yalan söleyim umudum vardı hala ... ALLAH C.C büyük ona havale ettim sende öle yap

Ben de cikanlari merak ettim gercekten . Benle uyusmadi ama dogrudur cunku iade edecektim dedi :) akrepgoze baktirdiniz mi hic o nasil

onu iki kere denedim, burda çok beğeneni olduğu için. önce duru görü denedim, çevir çevir çevir aynı cümleler. yine de hisli biri olduğunu düşünüyorum ama benle tutmadı. bir yerlerden yakalayacak gibi olmuş ama olmamış :) sonra asıl iyi olduğu falın su falı olduğu yazıldı burda, ben de bir şans daha vereyim dedim. sonuç yine aynı. nokta atışı yok. yalnız bende su falından sonra 3-4 gün çok ağırlık oldu, çok kötü ve huzursuz hissettim. o yüzden bir daha kendisine baktırmam :) hem bir şey bilemesin hem de kötü hissedeyim, yok almayayım.

Of of eger cikarsa bir sinir krizi de bana gozukuyor

Ben su fali ve kismet fali denedim bakalim dedikleri olacak mi . duru goruyu de dusunuyodum baktirmayi . Peki hangisi iyi dedikleri cikti diyebilecegin . Burda cok begenilenleri sen begenmemissin sasirdim :)

Ben su fali ve kismet fali denedim bakalim dedikleri olacak mi . duru goruyu de dusunuyodum baktirmayi . Peki hangisi iyi dedikleri cikti diyebilecegin . Burda cok begenilenleri sen begenmemissin sasirdim :)

benle kolay kolay uyuşmuyor enerji maalesef :/ tellwede geysuyu beğenmiştim ben. anda çok iyidi özellikle. dedikleri henüz çıkmadı hatta zamanı sarktı bile diyebilirim. ama patladı diyemem :)

Of of eger cikarsa bir sinir krizi de bana gozukuyor
hala ağlıyom sinir bastı ama ki ablama o kdr güzel şeyler dediki .. ablam yani biz ailecek nişanlısıyla ayrılcaklar die bekliyorz düğün tarihi vermiyo eniştemin ailesi düşün 2 yıldır nişanlılar . yeşil hayır ayrılık yok siz kesin evlenceksiniz 4 vade içinde ailesi tarih vercek dedi o tarihte verildi ben bahtsızım heralde

benle kolay kolay uyuşmuyor enerji maalesef :/ tellwede geysuyu beğenmiştim ben. anda çok iyidi özellikle. dedikleri henüz çıkmadı hatta zamanı sarktı bile diyebilirim. ama patladı diyemem :)
Geysuyu burda gordum ama uzakta yaziyor bakmiyo sanirim onu da merak ettim :)

Ciddi misin ya simdi ben de aglicam bana oyle kotu seyler yazdi ki

Ciddi misin ya simdi ben de aglicam bana oyle kotu seyler yazdi ki
inan bilmiorum benim canım çok sıkıldı son olanlardan sonra yarın akşam gene yeşile gitcem bakalım neler dicek bana ... ama ki bazen sorular soruyorum ona fal dışında hep şöyle konuşuyo .. bana bitik kötü ilişkilerle geliyosunuz kimi ilişkiler döner kimisi dönmez önce bunu kabullenin dio .. bilmiorum offf senin yazdıklarını okudum yukarda soru haklarının hepsini kullanmadısan bi sor istersen aklında bişe kalmasın cevap verio kibar birisi geri çevirmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…