tellwe.com'da bakılan fallar!

ya kızlar aslında ben size şu shalevisrael ya da arzu bacı ya baktıran var mı diye sormaya gelmiştim. varmı aranızda bu iki bayandan birine baktıran memnun olan yada olmayan. çünkü ücretler biraz tuzlu hani hangisi iyi ise ona baktırmak istiyorum ben de çünkü bana yrdımcı olun lütfen

hee birde akrepgoz var bu kişi nsaıl baktıranınız varmı kızlar ya burda olan varsa bana yardımcı olun hazır kredi yükledim yatmadan evvel yollıyım da yarın sabaha yorumlanmış olur inşallah

poff kimse yok yaa bu gece yollamıyım sizin fikrinizi almadan fal o zaman.. bana yardım edin yaa bu shalevisrael arzubaci akrepgoz ve bide serkanhoca mı neydi öyle birii var bunlardan hangisini öneriyosunuz kızlar bi el atın hele kime baktırayım nolur fikirlerinizi diyin yarın baktırayım sizin fikirlerinize göre

Canım shalevin duvarına baktığımda çok fazla kişi özellikle belli bir kitlesi var sürekli ona fal atıyor baya memnun kalanlar var duvarından gördüğüm kadarıyla ama buradakiler beğenmemişti ama duvarında çok memnun kalanlar var o yüzden arada kaldım bende baktırmadığım için birşey diyemiyorum ona.
serkan hocaya gelince , burada hocalı nick kullananlara olumsuz not vermişlerdi o yüzden tavsiye etmem
akrepgoz de benim tellwedeki en favori falcım 8 aydır ona baktırıyorum son 2 aydır falan tek baktırdığım falcıda o.
o saydıkların arasından seçim yap dersen akrepgözü tavsiye ederim. onu arkadaşımada önermiştim o da çok memnun kaldı bende

nazar'a baktıranınız varmı ya? evlilik geleceği falına baktırmak istiyorum ama korkuyorum şimdi baktıracağım kişiyle kaderimde evlenmek olsa ama bu kadın baktığında evlenmiyceksiniz derse olmıycakmış zaten falan psikolojisine giripte olacağı varsada aklımı karıştırıp bozmayım ilişkiyi diye riske girmek istemiyorum ama merakta ediyorum kararsız kaldım , akrepgoz evlenmiyceksiniz demişti diye her kavgada kesin ayrılıcaz doğru söylemiş kadın diye diye kendimi yedim zaten

evvet akrepgoz e fal yollamış bulunmaktayım kızlar hadi bakalım bekleyiş içinedyim sabırsızlıkla.umarım erken bakar. sonucu sizle paylaşacağım

nazar a ben değil ed bir arkadaşım baktırmıştı ama evlilik geleceği değildi baktırdığı başka kahve yada tarottu sanırım ve memnun kalmıştı hani herşeyi birebir bilemedi ama çok şeyi de görmüş arkadaşım memnun kalfığını demişti.. ben de düşünüyorum ona yollamayı ama şimdi değil akrepgozden sonra onu da deneyeceğim.. yani şimdiye kadar pek çok fal bakıtıım memnun kalmadım diyeceğim birisi olmadı pek

bu ikisi zaten ayni kisi bu bayanin 8 tane profili var

bahsetigini shalevisrael baska bir fala davet eden falda büyüden bahseden biri uzun durun bence

kızlar akrepgoz e fal baktırdım ve ben onu erkek sandıydım ama kadınmı yahu azerisanırım aksanı çok tatlı bir bayan ve memnun da kaldım hani biraz akıl veren bir bayan ama yakaladığı detaylar da var önerebilirim açıkçası

shaleve baktırmadım ama bir bayan daha vardı adı da eliftaskin mı neydi bu bayana fal yolladım bide ama bana sadece tarot kartşlarının anlamlarını yazmış yani bi nolu kartın anlamı şu iki nolu kartın anlamı şu falan diye.. hehe ben onları zate neten bakıp göürüyom ne anlama geldiğini ama herkesin de fal bakım tarzı başka oluyo demekki. elbette emeği için kötü puan vermem ama çok öneririm de diyemem

Ayselfalci ile gelecektenhaberler ayni kisi demissiniz de ben ikisine de farkli hesaplardan fal atmistim ayni konu icin ve fallar tamamen birbirinden farkliydi

Yani ben benzetemedim ikisini acikcasi.

Ayni kisi oldugunu düsündügünüz kisileri lütfen sikayet edin. Site yönetimi kontrol ediyor bunu.

YA KIZLAR YİNE FAL BAKTIRASI GELDİ BENİM AMA KARARSIZ KALDIMAÇIKÇASI HİSLERENERJİ YADA FALCİALİM E BAKTIRAN OLDUMU ARANIZDA HİÇ

ayselfalci yi nasil buldun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…