tellwe.com'da bakılan fallar!

canım ben de onu bekliyordum da forumdan bir arkadaş face den takip et dedi bana, orda yazıyormuş saatlerini.
Yaaa benim onu bulmam lazım. O gerçek bir falcı bana dediği şeyler o söylediği zaman çok alakasız gibi gelmişti ama çıktı resmen. Ve detayları çok derin salla sa tutturamaz öyle söyleyeyim ilk defa gelecek yorumu bu kadar net çıkan bir falcı ile karşılaştım. Fal sepetine üye değilim onun için üye olurum Eğer ordaysa.

Kızlar bir de size uyarım. Ayselfalcı , sultanfalcı, Falcıayten, gelecektenhaberler bunlar aynı kişiler ben çok fal baktıran biriyim tellwe de kolay kolay 1 puan vermem ama bunlar aralarında verdiğim bilgiyi paslaşarak fal yorumluyorlar. Ya bunlar arkadaş ya da aynı kişi. Çünkü benim verdiğim bilgi dışında vermediğim bilgiyi bilen Yok mutlaka baktırırken söylediğim bilgiyi bir sonraki fal da diğer hesapla kullanılıyor. Bunların ortak özelliği hepsi de büyük harflerle yazıyorlar Ve ablacım ablacım ayakları yapıyorlar. Paranıza yazık etmeyin puanı düşük dandik falcıya gönderin bunlara göndermeyin sahtekarlık resmen

ErMani ye baktırdım.
Emek verdiğini düşünüyorum samimi geldi, denenebilir buluyorum, ortanın biraz üstü..
Benim hayatım da sakin olabilir :)

galiba benim bir fal diyetine girmem lazim
düsünüyorumda ne kadar cok fal baktirmisim son bir aydabi de cikmadi fln diyorum kendi kendime .belkide bloke ediyorum

Bahsettiğiniz falcı kim

nazarrrrr a baktıran var mı nasıl biri? duvarını incelediğimde bir sürü kişi ayna falı istiyorr..Daha önce hiç baktırmadım ama çok dikkatimi çekti ..baktırıpta memnun kalan var mı ??
Ben baktirdim. Gelecege yönelik konustugu icin cikar mi cikmaz mi bilmiyorum ama cok ilgili biri olmasi hosuma gitti. Falima bekletmeden bakti ve sorularima da cabuk cevap verdi. Ben sahsen memnun kaldim.

Bende bugun ruhlaralemi ne baktırdım tarot 10 kredi idi bana sordgm soru ile ilgili tarih ve bi kaç bişe dedi netti yani

bu bayanin 7 mi 8 mi ne profili var dikkatli olmak lazim helleki yeni biri geldiginde önce emin olmak lazim bu bayan mi diye cok sinir bozucu birsey bu

merhabalar. siteye yeni üye oldum bende tellwe ile ilgili bilgi bakıyodum çünkü hangi falcı iyidir falan diye ama bahsi geçen falcılardan ikisine bende baktırdım ve çok da memnun kaldım hiç soru sormadığım haldede her ikisi de bana hayatıma dair çok detay verdi gelecektenhaberle aysel falci ya baktırdım ve çok memnun kaldım açıkçası. ama sanırım herkesin enerjisi herkese uymuyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…