tellwe.com'da bakılan fallar!

Peki başka kim vardir ki öyle iyi kredim var kullanamıyorum ne sinir bozucu bir şey
Hem o siteyi araştırayım hemde venus amber takip edeyim belki bir ihtimal yakalarım

cok yönlendirmek istemem tabi de, ben medyum gizeme baktırmısım gecen sene..asagı yukarı cıkmıs yanı sonuc dedıgı gbı olmus..istersen boyle bir tavsıye verebilirim :)

cok yönlendirmek istemem tabi de, ben medyum gizeme baktırmısım gecen sene..asagı yukarı cıkmıs yanı sonuc dedıgı gbı olmus..istersen boyle bir tavsıye verebilirim :)
Teşekkür ederim deniyim onu dün gece black_pearl88 adlı falcıya baktirdim anlık doğru gelecekle ilgili net bir zaman vermedi

canım ben de onu bekliyordum da forumdan bir arkadaş face den takip et dedi bana, orda yazıyormuş saatlerini.

eski ve yeni falcılardan sıralama yaparsanız en düşük ve en yüksek puanı kim alır. birde tellwedw başlayan bu canlı fal konusunda fikirleriniz nedir hanımlar hadi bakalım

ZenonXx
Wildrose3535
ErMani
falprensesi

isimli falcılara baktıran var mı? Nasıllar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…