tellwe.com'da bakılan fallar!

falcı bunlar cnmm üç harflilere karışmış olabilirler .ss hissediodur heralde okadarını bende bakiye kalmadı ablamında bitmiş bi zaman soru soramıcam ama ki sen falı sevgilin için yolluyosn görse görürdü senden görü alamıosa sevgilinde ilişkinizi nasıl görsün ??? paran yanabilir illakine ona baktırıcan die bi kural yok nasip deilmiş demek ...
sen asmarayı dene bak .. önceki gün teyze kızına siteden bahsettim fiyatlar diğer sitelere göre uygun die tafsiyelerde verdim ama ki o biraz hot kafalı illaki kendi karar vercek girip biraz dolaşmış sitede sonra sennurablaya baktırmış beğenmiş baya sennurblayada bak bende deniycem onu bidahaki sefere maaşımı alınca

saol canim belki onun yuz fotosundan enerji alir die dedim...onun disinda baktirmayi dusunmuyorum...

Kizlar merhaba
Ben yesilcingeneye fal atmak icin kredi aldim ama enerjimiz tutmadi geri cevirmis.. tellwede baska kimi onerirsiniz ask konusunda?

Kızlar slm yeşil çingene ye fal baktırmadım henüz ama promosyon falda başka biri baktı bana ve ben memnun kaldım bire bir bildi
Black_pearl88 diye biri .ben memnun kaldım . Sevduceğuumu aynı bildi bakalım ilerisi için söyledikleri çıkacak mı

Kızlar geçmiş fallarıma bakıyordum. Venüs amber bana bilmiş resmen Ya 2014 Nisan gibi baktırmıştım bir sene gibi bir süre verdi tanışacağım insanı mesleğini karakterini geçmişini resmen söylemiş ses kaydında şok oldum. Tabi baktırırken süre verdiği için insan önce kale almıyor Fakat çıkmış resmen Ya şok oldum. Keşke siteye tekrar gelse

Verdiği tarihten ne kadar sonra bilmiş oldu yani anladigim kadarıyla gecikmeli çıkmış

Verdiği tarihten ne kadar sonra bilmiş oldu yani anladigim kadarıyla gecikmeli çıkmış
Verdiği tarih birebir yakın sayılır bana ilk 6 ay hiç gelişme olmaz aşkla ilgili dedi 8 ay bir sene sonra dedi en geç. 2014 nisan baktırmıştım falı 2015 mayıs dediği özelliklerde ve dediği gibi bir yerde o insanla tanıştım Ve o insanın geçmişi. Geçmişinden kaynaklanan o duruma benim kafayı takmama kadar şok oldum. Keşke hep ona baktırsaymışım.

Peki venus amber nerde şimdi bizde baktiralim

Venus amber nerde fal sepetinde görünüyor ama hiç ç.içi görmedim hep ç.dışı farklı bir yere gitmiş olabilir mi acaba?

Peki başka kim vardir ki öyle iyi kredim var kullanamıyorum ne sinir bozucu bir şey
Hem o siteyi araştırayım hemde venus amber takip edeyim belki bir ihtimal yakalarım

nazarrrrr a baktıran var mı nasıl biri? duvarını incelediğimde bir sürü kişi ayna falı istiyorr..Daha önce hiç baktırmadım ama çok dikkatimi çekti ..baktırıpta memnun kalan var mı ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…