tellwe.com'da bakılan fallar!

pythi bendn alıntı yapmışın cvp vermek istedim yeşilgöz demişin ama sanırım yeşilçingene demek istedin .ss çok samimi deiliz ablamda daha samimi .s ama ki ara sıra konuşuoruz K.K de merak edilenleri soruyorum cvp veriyo açık sözlü bi adam ...

arada kimi zaman gerçekten göremiyormuş görmediğim zaman nasıl para alabilirim vicdanım izin vermez diyo burdan ekmek yiyosam boğazımda kalmamalı diyo . dürüst bi adam eğer ki olumsuz olduğu için bakmak istemesem canım ben bu olumsuz tabloyu yorumlamam diyerek falı iade edermiş zaten .
bana dedikleri harfi harfine çıkıo sadece zamanları biraz öteleniyo onu anlamadım ama onada kişilerin düşünceleri zamanları değiştirebilir acele etme dedi geçen sefer .

yanisi sana bakmıyorsa gerçekten göremiyordur inanabilirsin boşuna uğraşma ona baktırcam diye .. başkasına baktır .

akrepgözden bahsediyorsan eğer oda bazen olumsuzu kaldıramıcak kimselere bakmıyor diye biliorum ben öyle diyo kötüyede hazırlayarak git bide akrepgöze .
tafisye istersen asmarayı deneyebilirsin onada baktırdım bilio bişeyleri boş bi insan değil .

Canim cok tesekkur ederim yorumun icin..bana bakmayinca cok kotu birsey mi gorduki dedim ve cok uzuldum zaten iliskim yolunda gitmiyordu olumsuz enerji alan çoktu iliskimizden yesilcingenede iade edince cok kötü bir tablo mu gördu dedim cnm eger gorduyse soylesin lutfenn enerjim uymadi demesin beni sorar misin...inan kanser olucam..kotu kotu diyorkar die adama farkli davranıyorum rezil ettim iliskimi....

akrepgoze attim o iade edince en azindan kotuyude iyiyide soyledi ama dedigi birlesme cikarsa ben diger kötü seylerine raziyim..daha atmiyirum yesilcngne baksa atarim o kadar..

bu ayselfalci ya baktiran var mi kac kez sordum yorumlari okudum herkes cok memnun kalmis bna cizdigi tablo cok kotuydu

Canim cok tesekkur ederim yorumun icin..bana bakmayinca cok kotu birsey mi gorduki dedim ve cok uzuldum zaten iliskim yolunda gitmiyordu olumsuz enerji alan çoktu iliskimizden yesilcingenede iade edince cok kötü bir tablo mu gördu dedim cnm eger gorduyse soylesin lutfenn enerjim uymadi demesin beni sorar misin...inan kanser olucam..kotu kotu diyorkar die adama farkli davranıyorum rezil ettim iliskimi....

akrepgoze attim o iade edince en azindan kotuyude iyiyide soyledi ama dedigi birlesme cikarsa ben diger kötü seylerine raziyim..daha atmiyirum yesilcngne baksa atarim o kadar..
önemli deil cnmm benim bakiyem kalmadığı için ablamdan sormasını istedim biraz mirin kirin etti ama ki sordu sende gerçektn bişey görmemiş neden inanmak istemedi anlamadım umarım her şey düzelir mutlu olmasını dilerim demişş

kimseleri dinleme herkesin ağızları torba deilki büzesin sen kalbini dinle pyhti

önemli deil cnmm benim bakiyem kalmadığı için ablamdan sormasını istedim biraz mirin kirin etti ama ki sordu sende gerçektn bişey görmemiş neden inanmak istemedi anlamadım umarım her şey düzelir mutlu olmasını dilerim demişş

kimseleri dinleme herkesin ağızları torba deilki büzesin sen kalbini dinle pyhti

yine tesekkur ederim cnm..bnm kim oldugumu nerden biliyoki hissediyomu ordaki kullanici adim farklu cunki...
inanmak istemedim cunku cok olumsuz seyler gordugunu bana diyemedigini sandim cunku butun falcilar yerden yere vuruyor beni cok olumsuz senoryalar yazıyorlar
ozmn son bi soru sorcam cnm bnm icin cook onemli benden goru alamiyorsa sevgilimin yuz falina baktirsam olurmu yuz fali sonucta....

aksam deneyelim o halde :)) kahve iyidir herhalde dimi?

bi de anlayamadigim tam soru sorun diyor.
atiyorum x ile beni nasil görüyorsun fln gibi mi ?
Ben 2 kere kahve 1 tane katina attım. İkisinde de başarılıydı. Ben sormak istediğim kişinin adını verdim. Aramızda olan bağdan bahsettim. Bütün soru işaretlerimi yanıtlamış..

Kızlar akşam kumdan kadınla canlı bağlantıya kahve baktirdim hayatımda baktırdığım en berbat en saçma faldi 2,5 saat sürdü ama yazdıkları toplasan en fazla 2 dk.yi geçmez aynı anda sanırım baskakariylada gorusiyirdu çünkü bana çok geç cvp yazıyordu ağzımdan laf almaya çalıştı ona göre birşeyler söylemek için cevabını bildiğim bazı şeyleri sordum ve yanliş cvp verdi yani 15 tl boşuna gitti :KK43:

X