tellwe.com'da bakılan fallar!

8 kredim var daha almak istemiyorum son kez baktırıp kapatmayı düşünüyorum şu fal konusunun kimi önerirsiniz

tellwe geysu, falalem'deki gizem hatun'la aynı kişi diye bir şeyler okumuştum. bu konuda bilgisi olan var mı?

geysu, gizem hatun ve nur banunun ayni kisiler oldugu söyleniyor birde gizem hatun ve nur banunun ayni kisiymis bunu tesbit edenler olmus. Ben bunlardan birtek geysu ve nur banuya baktirdim ama bana sanki ayni kisilermis gibi gelmedi yazim tarzlari farkli gibi sanki birde geysu bende daha cok detay bildi (nur banuya ne soru kisminda ne sonradan bahsetigim seyler) bilemiyorum. Yazis tarzlari sanki biraz farkli gibi

peki anda nasilsi?
yeni görebildim sorunuzu.. kusura bakmayın lütfen... anlık durumda iyi diyebileceğim bir şey yok çünkü karşı tarafın duygu düşüncelerinden bahsetmiş. bunları teyit etme imkanım hiç olmadı. gelecekle ilgili onun tarifine göre aylar önce tanışmam gereken kişiyle hala tanışmadım. işimle alakalı da olmaz dediği şey oluyor.

sanırım geysu ile benim enerjim sıfır noktasında

Mercury teşekkür ederim Çünkü onun sayesinde öğrendim tellwe de 1 kişinin birçok hesabı varmış , 1 grup falaniyet hakkaniyet , ikamet , tutankamon,starligt , Binnaz shlaev israel , asmara bunlar zaten akraba mayıskraliçesi de bunlardan. Bazen hani diyoruz ya nokta atış aa nasıl bildi bir halt bildikleri yok bunların hepsi sahtekar .Hem bir kişi en az 5 hesap kullanıyor hem birbirlerine hakkımızda bilgi veriyorlar. Hemde arkamızdan gülüyorlar bunlar soyguncu umut taciri bizimle alay ediyorlar.

Kızlar ecem23 ve yeşilçingene arasında kaldım hangisini önerirsiniz sizin önericeğiniz memnun kaldığınız falcılar kimler?
Ben ikisine de attım şöyle ki ecemin tespitleri çok güzeldi 4 vade de farklı bir yola gireceksiniz deri ve tam dediği zamanda oldu ama çoook kısaydı ve sorumu bile cevaplamamıştı.

Yeşilçingene de güzeldi onun dediği gibi olmadı yani şöyle dediklerini uygulamadım uygulasam belki dediği gibi olurdu.

Kızlar ecem23 ve yeşilçingene arasında kaldım hangisini önerirsiniz sizin önericeğiniz memnun kaldığınız falcılar kimler?

ikisinede baktirdim. Ecem23 cok gercekci bir falcidir öyle pembe konusmaz. Ama bence bazen pembeci olmamak adina asiri olumsuz yorumda yapabiliyor. Ben iki kere baktirdim ilk fali güzeldi tuturdu ikincisini begenmemistim. Yesilcingeneyi severim bos bir falci degil cok s1k baktirinca olay tavsiyeye dönüyor ama iyi niyetli biri denenebilir benim cikanlarim oldu ufak tefek

Yeşilcingeneye attım ben canım eğer memnun kalırsam söylerim sana

teşekkür ederim kızlar ikisine de atıyım iyisi mi :) hem karşılaştırma adına da iyi olabilir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…