tellwe.com'da bakılan fallar!

arkadaşlar ben baktırdığım bi kaç kişiden bahsetmek istiyorum ki yanlış tercihler yapılmasın
Ben şimdiye kadar tellwe dışında bir siteden online fal baktırmadım,unutmadan falcı bacı uygulamasındaki 125 kredi olan ısabele göndermek hayatınızın en büyük hatası olacaktır,tamamen bot kesinlikle tavsiye etmiyorum.
TELLWEDE İSE
AKREPGOZ: baktıralı üzerinden çok vakit geçmediği için henüz çıkıp çıkmadığıyla ilgili bir yorum yapamasam da,ses tonu olsun,şuan ki anla ilgili yorumları olsum gerçekten doğruydu ben sevdim açıkçası tavsiye ediyorum.
SHALEVISRAEL
sanki psikologtan tedavi alıyormuşum gibi bir yorumdu hem pahalı hem gereksizdi,ne anı ne sonrasını küçücük bir şeyi tutturdu ama mesaj atacak sana dedikten sonra çocuk cidden mesaj atmıştı bunu da es geçmiyim ama tavsiye etmiyorum.
BELKİSANA
yeni gelmiş belli,ucuz fiyatları ve başarı yüzdesiyle hayatımda gördüğüm en saçma ve en gereksiz falcı aldanmayın tamamen fasa fiso,10 dakika da katina yorumladı siz düşünün gerisini artık.
BERGSON
garip bi yorumdu,isim verdi zaman verdi yaş verdi her şeyde net konuştu,başarı yüzdesi bi yükselip bi düşüyor nedendir bilinmez,anı yorumlamıyor tamamen gelecek tutarsa yazarım onu da.
GELECEKHABERCİSİ35
Aslında sevdiğim bi ablam kendisi,ama dedikleri de çıkmadı,yorumlarının da şimdiki zamanla alakası var denilebilir pek bir şey diyemiyorum bunla ilgili olarak.
"Herraya attım dün kızlar bekliyorum ama daha önce baktıran varsa yorum yapabilirse çok sevinirim,en pahalı falı attım bi de pişman olmak istemem açıkçası

Tellwe de Berhetiyettin diye biri vardi, sanirim artik yok, o oldukca iyi bakiyordu, kisa bakti bir kac sey yillar once ama anca bu kadar isabet olur, pes diyorum kendisine.

Ahahahahhahahah :dondurma::dondurma::dondurma:
Icelim o zaman panpaaaaa:eğlence: Tavsiyen var mi iyi falci?

Yok vallahi bir tek Eskisehir 'deki Kiymet var, bir iki defa gittim ama kadini bulmak zor ki benim fal maceram kendisi ile baslar. Online ise dedigim gibi berhetiyettin vardi ama o da kisa bakiyordu. Baska da kimse yok yurt capinda, herkes melek gordum, hislerim kuvvetli, bortu gordum, bocek gordum ondan sonra hidayete erdim, gonul gozum acildi o gunden beri fal bakiyorum ayaginda. Fali bir atiyorsun sordugun soruyu yuvarlamis sana geri cevap yazmis, zaten sordugum seyin iki olasiligi var atsan yuzde elli tutar, sorudan ne kadar umutlu ya da umutsuz oldugunda belli oradan sana yaziyor:))
Dur sana verdikleri tarifleri soyluyorum. sirke ile evi sil, kendini sirkeli suyla yika, sen de nazar var istersen kursun doktur, ya da seni kiskaniyorlar kisi kisa boylu esmer , Turkiye'nin yarisi kisa boylu ve esmer:)))) en az bir kisi vardir etrafnda herkesi kisa boylu esmer biri:))) su duayi oku, bol bol dua et, sana simdi dua etcem vs vs.:)

Son düzenleme:
Selamlar ben şu an ameliyatlıyım yattığım yerde de bu fala takıldım. Çok değişik insanlar denemedim ama denediklerin arasında fiyasko çoktu. Siz de benim gibi hayal kırıklığı yaşamayın diye memnun kaldığım iki isim vereceğim 'tellwe ' de 'Geysu' inanılmaz tutarlı ve doğru şeyler söyledi. Hem de doğru düzgün bir bilgi vermeden. Binnaz.com da ise 'gizem sitare ' bar sesli yorum yapıyor ama gerçek bir fal dinliyorsunuz resmen. Yalnız her zaman on line bulamıyorsunuz onu.

Selamlar ben şu an ameliyatlıyım yattığım yerde de bu fala takıldım. Çok değişik insanlar denemedim ama denediklerin arasında fiyasko çoktu. Siz de benim gibi hayal kırıklığı yaşamayın diye memnun kaldığım iki isim vereceğim 'tellwe ' de 'Geysu' inanılmaz tutarlı ve doğru şeyler söyledi. Hem de doğru düzgün bir bilgi vermeden. Binnaz.com da ise 'gizem sitare ' bar sesli yorum yapıyor ama gerçek bir fal dinliyorsunuz resmen. Yalnız her zaman on line bulamıyorsunuz onu.

geysuyu bende cok begeniyorum özelikle kahvede bana muhtesem (anda, gelecek icin zaman var) ama gizem sitare bende tam bir fiyaskoydu tamamen sorumdan yolla cikmis besbeli tavsiye falanda vermis :) Bana fal bakmamis yani.

geysuyu bende cok begeniyorum özelikle kahvede bana muhtesem (anda, gelecek icin zaman var) ama gizem sitare bende tam bir fiyaskoydu tamamen sorumdan yolla cikmis besbeli tavsiye falanda vermis :) Bana fal bakmamis yani.
Bilmiyorum ben belki de söylediklerinden çok sanki fal ortamındaymış gibi hissettiğimden hoşuma gitti.:) Geysu kadar nokta atışları yapmasa da gördüklerini tane tane anlatması güzeldi gelecek ne getirir bilinmez tabi:) ama Geysu gerçekten o an bulunduğun durumu özetliyor sana tüylerim ürperdi diyebilirim:)

Bilmiyorum ben belki de söylediklerinden çok sanki fal ortamındaymış gibi hissettiğimden hoşuma gitti.:) Geysu kadar nokta atışları yapmasa da gördüklerini tane tane anlatması güzeldi gelecek ne getirir bilinmez tabi:) ama Geysu gerçekten o an bulunduğun durumu özetliyor sana tüylerim ürperdi diyebilirim:)

evet bendede geygu güzel detaylari bildi fazla detay vermedigim halde. Ama gizemde bu olay yoktu bende. Benim suanki favorilerim: Geysu, Derin ve Selena.

X