tellwe.com'da bakılan fallar!

arkadaşlar muscan diye bir falcı var yanı bu kadar oldu bana hayatımı film şeridi gibi geçti desem yeridir.
Hem ucuz hem uzun yorum yaptı. Hala saskınlıklar içindeyim.

Kızlarrr eceme el falı baktırdım 25 kredim yoktu 20 krediye el falını denedim ama el falı olduğu için pek ayrıntı çıkmıyomuş anlattıkları pek ayrıntı içermiyodu şimdi kredi yükleyip tekrar atıyım mı eceme değer mi tekrar baktırmaya sizce?

arkadaşlar size bir falcı hakkında bir şey danışmak istiyorum. tellwe diye bir sitede neyekismett diye bir falcıyı met ettiler ve tavsiye ettiler..siz bu falcı ve bu sitede önerebileceğiniz başka bir falcı yada bu site hakkında bilgi verebilirmisiniz...

Bana iyi bir falcı lazım şöyle ayrıntılı anlatacak tum kuşkularım gidecek falan ama nerdee. Hadi önerilerinizi bekliyorum kızlar
Telwe de medyum Feyza var ben ona baktırdım su falı. Gayet de iyi ve uzun bir Yorum. Analizleri iyi yapmış. Şimdilik sonucu bekliyorum ben de

Doğru düzgün bir tane bulsam bir daha baktırmıcam ama bulamıyoruz işte
Bence dediğimi bir dene memnun kalırsın diye düşünüyorum gayet uzun yazmış tespitleri de doğru. Yani gelecek için bir şey diyemem ama geçmiş ve anı iyi yorumlamış

X