tellwe.com'da bakılan fallar!

ahahah :)) Fazla şişirme buluyorum popülaritesini. Okuyorsa o zaman burayı bunu da okusun.
O değil de Selena'ya noldu yaa

Birincisi bir falcı her yoruma açık olmalıdır. İkincisi kızlar burda söylemişti sık baktırınca tavsiyeye dönüşüyor çingenenin yorumları haklılarmış ben çok baktırmadım ama lafı dolandırmış sürekli aynı konuya tavsiye ile değinmiş su baktırmıştım sadece aşk hayatı değildi istediğim onun hakkında sadece yorum yapmış. şimdi diyordur o, kötü söyleyince işlerine gelmiyor falan diye ama alakası yok birincisinde de olumsuz konuşmuştu ama beğenmiştim fakat bunda yine aynı şeyleri söyledi valla iade ettiği için memnun oldum olumsuz konuşmayı çekemiyorlarsa falcı olmasınlar herkes yorumunu söyleyecek ki diğerleri paralarını boşa harcamasın dimi :))) bu arada selenayı çok beğenmişler keşke online olsa ona baktırmak istiyordum ama şimdi çingenenin bakıp sonrada yolladığı fal iadesinin parasıylaaaa :))) başka birine yolladım fal gaiptensesler adı bakalım neler diyecek baktıranların yorumları pek fena değil kızlar :)

yeni bir fal sitesi keşfettim benden başka bilen varmı acaba sitenin adı faltime.com. bu site hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşsın lütfen.

Içimizdekihis ten uzak durun, çok kısa, kötü...bir de diyor ki sorularina cevap verdm, iade etmedi, 5 tl de olsa boyle fal bakılmaz, neyse haberinz olsun.

Kızlar aylar once buraya liste liste yazmistim sonra ileriki tarihlerde gelir tutanı tutmayanı yazarım demistim. Eski sevgilim icin baktirmistim nerdeyse hepsi ramazandan sonra barisicaksin demislerdi aynende öyle oldu orayı attılarmı naptilar bilmiyorum. Daha sonra sevgilimle oturup konustugumuzda bana söylediklerinden yola cikarak baktirdigim falları okudum kim bilmis diye en cok tutturan ve herseyi bilen Akrepgoz. Üstelik upuzun bir ses kayıtlı faldı 7 dk sürdü gelecegi hicbir falcı bilemiyor atıyor zatende gecmisi ve anı cok cok iyi tutturmus bana sevgilinin tek sıkıntısı bunaltılmaya gelemiyor olmasi demisti ve tek sıkıntıda buymus zaten sevgilimin sadık olusuna dürüst olusuna kadar herseyi bildi ya. Ama tabi sonra tekrar ayrıldık orası ayrı mevzu tam fal islerini biraktim kurtuldum derkeen ayrilinca yine bi fal merağı saldı beni. izmirde oturan arkadaslar icin , arkadaslarla fal baktirmaya gidelim bari dedik taksiye bindik yolda fal konusunca taksici benim tanıyorum birini iyi fal bakıyor dudagın ucuklar dedi bi kafede calisiyor diyip kartını verdi kızlar ağasının icinde bi kafede ismide Uzay. Hepimiz tek tek girdik yanımdakilerin biraz sallamasyon olmus ama annemle bana baktiginda cidden acayip korktum . İsimlere kadar söyledi. Adımı soyadımı ve dogum tarihimi alarak bakti ve bakarken sana kitleniyor bildigin bana geldiginde adam ne icin baktiracagimi bile sormadan 2012 yilindan beri iki erkek tarafından sıkıntı cekmissin simdiye kadar ama asıl konumuza donelim baktirmak istedigin kisinin iki adı var dedi şok gecirdim daha sonra bir dönem ayrilik yasadigimizi bildi o süre icinde bi kızdan süphelenmissin isminde sel var diyince aklım cikti isimlere kadar bildi ya bundan onceki sevgilimin adında me harfleri oldugunuda bildi. Ve anlatırken öyle bir anlatiyor ki bana sevgilinin cok inatcı oldugunu biliyosun neden böyle herseyine karisiyosun dedi sanki 10 yıllık arkadasimmis gibi neyine karistigima kadar herseyi bildi yasadigi sehire kadar bildi bir dönem bi erkek yüzünden intihar esigine kadar geldigimi ve daha kendime bile itiraf edemedigim neleri neleri söyledi. Zamanında anneme büyü yapilmisti o büyünün bana da yansıdıgını bu yüzden sıçrayarak uyandigimi evde ada çayı yakmam gerektigini yakmazsam icimdeki kötü enerjinin huzursuzlugun devam edecegini söyledi.Ve en cok takildigim nokta bu aralar düsündügüm tek sey kesin bu iliskimde bi önceki gibi biticek idi. Neden bu iliskinin de digeri gibi olacagini düsünüp güvenmiyosun diyince bende film koptu zaten adama nasıl bi bakış attıysam gülüp ben senin aklını okuyorum bunlar senin düsüncelerin dedi Cok acayip güzel baktı yalnız ufak tefek seylerden rahatsız oldum o da sordugum sorular üzerinden degil kendi aklımı okuyup aklımdaki sorulari cevapliyordu güzel birseydi fakat benim bilmeme gerek olmayan seyleri söyledi cogunlukla o yüzden tam soramadim istedigim seyleri. Anlattigi seylere de o nasıl o neden diye soramiyodum bile o kadar cok konudan konuya atladı kı adamı durduramiyodum cunku yüzüme bakmiyodu bile üstüme kitlenip anlatti takır takır arada bi kac soru sormak icin duraksadı sadece. Anneme de babamın onu aldattigini söyledi malesef. Annem zaten süpheleniyordu bu durumdan. Aldattigi kadının iki harfinide verdi. Simdi iyice kafası karıstı

İnsan gitmeye korkar

Hanimlarrr. Merhaba. Cok fazla vaktim yok o yuzden yazilanlari geriye donuk okuyamayacagim. Insan enerjisini cabuk alan. Ve tutturma olasiligi yuksek. Tek fal ve 30 lirayi gecmeyecek onereceginiz kimse var mi ? Binnaz a elim bi kac kere gitti duvarinda olumsuz seyler yazanda olmus karar veremedim

AKREPGOZU kesinlike tercih ederim. Tellwe.com a 300 tl harcamis biri olarak önerdigim bi o var ve 30 falci gezdikten sonra iclerinden en tutarli olan oydu.Kısmet falı baktirmistim ona mesela bana su tarihte barisicaksiniz demekten cok neden barisamadigimizi barismak icin neler yapmam gerektigini kısacasi aramızdaki asıl sorunu söyledi onu uygularsan barisirsiniz dedi yaptım ve baristik. Digerleri gibi sallamasyon tarih vermek yerine uygulamam gereken yöntemi söyledi yani. gecmiside cok cok iyi analiz etti

O neye göre baktırmak istediğine bağlı canım. Mesela bizim iliskimiz cok problemli oldugu icin kısmet falı baktırdım o falda problemleri söylüyor sana neyin yanlıs gittigini. Eğer iliski icin baktıracaksan bunu tavsiye ederim

Bu arada nicolata diye yeni falcı gelmis tellweye fiyatlarıda 10 tl.Akıl okuma falına baktırdım dün cidden 30 tane baktırdığım falcının gecmisi bildigi cümleleri toplasan bu kisinin nokta atısları kadar tutturamazdı.10 tlye göre gayet uzun ve detaylı bir faldı ayrıca psikologmusta cok güzel akıllar da verdi.Digerlerinin 50 tllik fallarının yanında bu kisinin 10 tllik falını takdir ettim. Denemek isteyene kesinlikle tavsiye ederim

kizlar onu bunu bilmem de ben akrepgoz kadar iyisine rastlamadim tellwede. o kadar uzun bi ses kaydi atiyor ki ben bile sasirdim fallarini onemsemesine. tabi biraz da hikayenize bagli ses kaydinin uzunlugu. konusmasi cok sirin. tavsiye vermiyor, olani soyluyor. hatta pembe tablo cizmiyorum seni umutlandirmiyorum olani soyluyorum diyo. ki olan zaten cuk. simdi verdigi tarihi bekliyorum. zaten tam da dusundugum bi zaman araligi verdi. bakalim gorelim, deneyebilirsiniz. ben kismet fali baktirmistim bu arada

Kızlar geçenlerde taraca ve falkahini ne fal attım tamamen hüsrandı. Bugün gelecektenhaberler diye bir falcıya tarot yolladım süper bildi üstelik hiç detay vermemiştim. Kesinlikle bu falcıyı denemenizi tavsiye ederim şimdi bir fal daha atıcam ona.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…