tellwe.com'da bakılan fallar!

Kehanettin ve gulrengimme kesinlikle fal baktirmayin kopyala yapistir yaptilar gulrengim birde kopyala yaostr yapms flain sonunada 5 yildz verirsen sorularini cevaplarm falin devamini yazarm dems sonra tellweye sikayet ettim oyle bisey goremedk falda yazmislar sadece sonra falin metnini gonderdim cevap yazmadi tellwe. Ben bi tek orda yesilcingene diyorum. Hem ozenli hemde gecmis fallarima baktim cikmis heo sadece tarihleri tutturamadigini gordum ben yesilcingenenin

bergson nasıl?
5 tllik atmak istiyorum.
Bir de yeni sufalii var ama daha 5 kişiye bakmış.

Binnaz abla forumunda biraz aratir istersen ya bu fal isi enerji isi oldugundan benim begendigimi sen begenmesin falan ben orda listelemistim :)

Ruhanım ile iglili birine benzetmıssınız sureklı gülüm gülüm dıye konusyor fallarkraliçeside aynımı konusuyor

Ruhanım ile iglili birine benzetmıssınız sureklı gülüm gülüm dıye konusyor fallarkraliçeside aynımı konusuyor

fallarkralicesine ben baktirmadim ama ruhanim, fallarkralicesi, sultanfalci, gelecektenhaberler ve gaiptenseslerin ayni kisi oldugu söyleniyor. Ya birde ben fallarinda böyle sürekli gülüm, ablam diye hitap edilen fallara sinir oluyorum.

Kesinlikle bende sinir oluyorum. Fallarkralicesine baktirmistim begenmedim sadece tek bisey bildi onuda salladi tuttu bence sultan falciyada buna yolladiktab hemen sonra yollamstim enerji dedi iade etti.

Kesinlikle bende sinir oluyorum. Fallarkralicesine baktirmistim begenmedim sadece tek bisey bildi onuda salladi tuttu bence sultan falciyada buna yolladiktab hemen sonra yollamstim enerji dedi iade etti.

hehe :) Ayni kisiyle bir günde kac falla bakiyor acep? Ben sultanfalciya baktirdim ama tirtt

sultanfalcıya bende baktırdım yenı gorustgumbırı var ılkbasta cok olumlu snra destanlar yazıp sole olcak fln dıyıp baslamayanılıskıyı sonlandırmıs ) bana bıraz yazılmıs cızılmıs masal gbı geldi sahsen gorucez tabıde..

Sultanfalcı ;
BU ADAM DEĞİL SENİN GÜLÜM
Ruhanım;
İLERİNİZE BAKTIĞIMDA DA GÜLÜM İLERİNİZDE D YİNE BRİLİKTE

Gül gül öldümm,umarım tahmın ettıgımız gbı degıldır de aynı kişi isede biri olumlu biri olumsuz yazmıs sonucu..hangı kısılıge ınanacagım:)?? uf ya neden nokta atısı yapacagından yuzde yuz emın bır falcı bulamıyoruz,var mı tavsıyenız??

söylenenler o yönde ben sadece sultanfalciya baktirdim ama bende tirtti olumsuzdu aynen bu adam senin kaderin degil bilmem ne birde 2 ay icinde baskasini bulmus bana. Ben olumluyuda olumsuzuda nokta atisi olursa begenirim ama bunda oda yoktu. ZAten falida cikmadi :)

Ayıp ama. Bir de para alıyorlar bu şekilde bizlerden. Neyse ki burda arkadaşlar kötü yorumcuları paylaşıyor.

Ayıp ama. Bir de para alıyorlar bu şekilde bizlerden. Neyse ki burda arkadaşlar kötü yorumcuları paylaşıyor.

evet ayip olan bir kisinin 5 hesabi olmasinin bir kisi 5 hesapla hangi fala özenerek bakacak ki. Benim icin önemli olan olumlu yada olumsuz olmasi degil hissler katiliyormu notkta atisi varmi. Birde tellwede özelikle 7/24 sistemde olan birine baktirmak pek mantikli degil bence

Kızlar Selena'nın son falı dapatladı bende .tellwede en cok begendgımoydu, yesılcıngene nın de esas olayı tmamen yanlıs yorumlamıs pembetablo czmıs olay ole olmadı..yanı tellwede kı ıyılerde patlıyor hrrfalı ıyı degıl.
Lelya dye yenı bri var baktrdım soyledklernde tutturdkları var bı baktrın derım gelecek ckarmı blmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…