tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar Selena'nın son falı dapatladı bende .tellwede en cok begendgımoydu, yesılcıngene nın de esas olayı tmamen yanlıs yorumlamıs pembetablo czmıs olay ole olmadı..yanı tellwede kı ıyılerde patlıyor hrrfalı ıyı degıl.
Lelya dye yenı bri var baktrdım soyledklernde tutturdkları var bı baktrın derım gelecek ckarmı blmem

Tüh ya selena nasıl patlar :KK43:

Kızlar Selena'nın son falı dapatladı bende .tellwede en cok begendgımoydu, yesılcıngene nın de esas olayı tmamen yanlıs yorumlamıs pembetablo czmıs olay ole olmadı..yanı tellwede kı ıyılerde patlıyor hrrfalı ıyı degıl.
Lelya dye yenı bri var baktrdım soyledklernde tutturdkları var bı baktrın derım gelecek ckarmı blmem

selena bende hic cikmamisti zaten kac yil önce baktirmistim yesilcingenenin olumsuz konustuklarida var burada. Yanliz forumdada belirtirmis cok s1k baktirmamak gerek olay sonradan tavsiyeye dönüyor :). Ben Leylaya baktirmistim bana göre fazla yuvarlakti ama buradan birinin arkadasina cikmis fali

Selena ben de hep cikti. Cok guzel bakiyor ama kimine tutmuyor. Onu goze alip baktirin. Yesilcingene falimi iade etti. Tellweden baska fali cikan yok, cogu patladi. Ama anda iyi olanlar vardi. Cok fal baktirdim, online ya da yuz yuze. Cikan cok az.

Yani baktiracaksaniz, enerjinizin tuttuguna atin. Onu da deniyim bunu da deniyim derken, benim gibi batarsiniz :KK70: nasilsa cogu cikmiyor.

klothoyagmur uzun surede mi bakıyor yaa? baktıranınız oldu mu? ceksem mi dursun mu bilemedim kızlar

Selena iki sene once bana kesin kesin kisi tarifi vererek evlenecegm kisiyi soylemisti hala bekliyorum :KK70: henuz gelen giden yok :KK70: ama is olayimi bilmisti fal kisaydi tabi.yine baktirmak istermiydim herhalde okadar sira beklemek istemedigimden baktirmazdim

Selam kızlar 3 yildir üyeyim siteye butun falcilaro denedim... tek bugune kaar bilen geleceginsifresi .. gerisi fasa fiso .. ki artik siteye ugramiyacam niye derseniz falci iademi yapti hesabıma para girmedim msj attim.yonetime neymiş fal.iade edilsede para hesabiniza girmeyecek . Eh simdi haksizlik degilmi banada fali iade eden falciyada?? Burda karli site oluyor düşünün ... simdide boyle birsey çıkarmışlar. ..

promosyon fallara hep aynı kişiler bakıyor artık ya, uğraşmıyorlar bile

bi de bi tanesinde sonu şöyle biten bi fal geldi limoncicekleri rumuzlu bi falcı tarafından "BİRDE SİZDE KISMET KAPALILIĞI VAR BU SEBEPLE KISMETİNİZİ AÇTIRMAZSANIZ EVLİLİK ZAMANI GECİKEBİLİR.KENDİNİZE İYİ BAKIN.SEVGİLERİMLE..."

size de tanıdık geldi mi :KK70: :KK70:

Kızlar sırf tellwe için burada oturum açtım .aylarca bütün maaşımı tellwe ye yatırdım .salaklık mı yaptığım sizce .malum konu gönül meselesi olunca kendimi tutamıyorum fal atıyorum . biri evlilik var diyo biri yok diyo hepside popüler falcılar kafamı karıştırıyorlar . daha yeni burda çok beğeniliyor diye yeşil çingeneye attım 3. sıradaydım 15-20 dakika sonra nasıl olduysa cevapladı hiç inanmadım burada çok övüldüğü için gönderdim

Kızlar sırf tellwe için burada oturum açtım .aylarca bütün maaşımı tellwe ye yatırdım .salaklık mı yaptığım sizce .malum konu gönül meselesi olunca kendimi tutamıyorum fal atıyorum . biri evlilik var diyo biri yok diyo hepside popüler falcılar kafamı karıştırıyorlar . daha yeni burda çok beğeniliyor diye yeşil çingeneye attım 3. sıradaydım 15-20 dakika sonra nasıl olduysa cevapladı hiç inanmadım burada çok övüldüğü için gönderdim

neredeyse tüm falları patlamış biri olarak sana tavsiyem burdan kendine bi liste yapıp her ay 1 tane atman canım. çünkü farketmiyor gerçekten bak ben de aylardır baktırıyorum, ne kadar çok baktırırsam o kadar saçmalaşıyor fallar. bi de enerji tutmama riski var mesela, belki hiçbiriyle tutmayacak enerjin. o yüzden ayda 1 fal atıp, elinde kalan parayla gez toz kafa dağıt inan daha mantıklı

rahat 250-300 tl harcıyorum resmen. kafayı yedim herkes başka diyo hatta dediklerinide yazıyım konu : sevdiğim biri var aylardır peşindeyim şu an tam bi ilişkimiz yok ben evlilik var mı yoksa da yok yere üzmeyelim birbirimizi diye uğraşıyorum onun içinde fal gönderiyorum tamam anlık durumları bilen oluyo gelecek olarak bende pek inanmıyorum ama ister istemez etkileniyorum psikolojik olarak .evlilik yok diyince oğlandan soğuyorum resmen yok yere çabalıyormuşum gibi geliyor..

kahinhanım mıydı adı neydi unuttum tam adını : sevdiğim adamın geçmişini nokta atışlarıyla bildi o kadar çok bildiki eski sevgilisiyle 2 yıl çıktığını bile bildi evlilik yok dedi .ben beklerim dedim .birkaçyıl beklersin o zaman dedi .geçmişi o kadar bilince geleceğide bilebilir diye mutsuz oldum. kasımda başka biri olacak dedi bakıcaz artık ..

sennur abla :bu falcıya şubat ayında da atmıştım ve hakkaten bildiydi geçen ay yine attım alyans kartı çektin dedi evlilik var dedi hatta tarih bile verdi .tarihe daha var.

binnaz :KK43: şu resminde sarı saçlı bayan olan binnaz) : evlilik yok falan dedi geçmişle bişey demedi nokta atışı yoktu o kadar övülmesine rağmen hayal kırıklığına uğradım .tılsım mı vekf mi neydi ondan sordum olur etkili dedi .sonra ben seviyorum beklerim dedim.beklersen gerek olmaz tılsıma dedi . hem olmayacak diyo hemde beklersen olur diyo nasıl bi çelişki bu

yeşil çingene : bu adamdan beklentim çok yüksekti attım fal katina falı 3. sıradaydım hemen geldi ne ara onlara baktın benim kartlara baktın yorum yaptın da gönderdin. bu beyefendiye hiç yakıştıramadım benim falı yazmam bile daha uzun sürüyo .ben övülecek bi yanını hörmedim. falda ise sadece ne zaman evlenicem falan diye sordum genel cevap vermiş herkese uyar tarzdaydı kopyala yapıştır old düşünüyorum
tellwe mağduru olarak yazıcam herkesi kardeşim yeter yaw paramızla rezil oluyoruz ne psikoloji kaldı ne bişey adam gibi baksınlar doğru dürüst bakan falcılar kalsın

X