tellwe.com'da bakılan fallar!

canım o hatayı yapma, ben zamanında çok yaptım çünkü. fala göre tavır alırsan çocuğa, olabilecek evliliği de imkansız hale getirirsin. geçmişi, anı hepsi bir şekilde biliyor ama geleceği görebilmek bambaşka bir olay. ben hiçbir sitede bunu yapabileni görmedim.
falcılar geçmiş ve anı biliyor, geleceği de senin soruna göre yorumluyorlar. yani şu an ilişkiniz yokmuş mesela, o yüzden aranızda bir bağ görmezler falcılar, bu yüzden de evlilik yok derler.
şu da var, tarot falı 1 yılı, kahve falı daha yakın geleceği işaret eder. o süreç içinde evlilik yoksa yine göremezler.
bence sen adım adım git canım, önce onu gerçekten seviyor musun emin ol, sonra ilişkiye başlayın, belki ileride evet evleneceksiniz ama evlendikten sonra bambaşka biri olacak o adam keşke evlenmeseymişim diyeceksin.
hayat sürekli değişebiliyor.

güzel cevabın için teşekkür ederim kardeşim artık zaten birkaç haftada bi fal atıcam . yoksa elimden kaçırıcam oğlanı :)

yesilcingene aslinda özenli bakar belki senin falini önce cekmis olabilir yani 1 ve 2 bakmadan direk seninkine bakmistir. Bence yesilcingene öyle kopyala yapistir bir falci degil. Sorulara bile özenle cevap erir hatta aylar sonra falina soru yazarsan onu bile cevapladigini okumustum. Ama söyle birseyde varmis eger sürekli baktirirsan bir yerden sonra samimiyet kuruluyor ve tavsiyeye geciyor. BAna simdiye kadar öyle genel bir fal göndermedi hic.

ilk sıraya alsa bile en fazla 15 dakikada fal mı bakılır sorumu okudu kartları açtı inceledi falıma baktı sonrada yazdı ne ara yaptı bunları . diğer falcılar en az yarım saat de gönderiyor çok tecrübem var tellwe de .soru sordum yanıtladı sonra iade eder misiniz dedim beğenmedim ne ara yazdınız dedim o mesajıma cevap bile vermedi hala bekliyorum cevap vercek mi diye .

Kızlar akrepgöz diye biri var o nasıl deneyen oldu mu anlık durumları biliyomu geleceği tutturabiliyo mu .yoksa patladı mı oda.ona gore fal aticam onada param bosa gitmesin.deneyenlerden yorum alabilir miyim??

Kızlar acilll fal sepeti de Vildan online ama meşgul başgasini bakıyo sırada 1 kişi var diyo bn fal baktiramam mi kredi vs bişiy alıp

15 dakikada fal bakılmaz ki. Acemi birinin eline fincan versen belki anda öyle. Selena 2 3 haftada atmıştı falimi

Selena'nın 2-3 haftada atması profesyonelliğinden çok falları bekletiyor olmasından ama sanki. Yani birikim olduğu için bir anda bakamıyor, zaten biri attığında en iyi ihtimalle ilk 10da oluyor diye o kadar uzuyor falın yorumu.

Nacizane bir önerim olacak izin verirseniz: bence evliliğe bu kadar takılı kalmayın, dilerim mutlu bir evlilik yaparsınız ama amaç illa ki evlenmek olmamalı, yani kiminle evliliğin yürüyeceğini tanımadan kestiremiyoruz çok. Türkiye'de kız çocuğu olarak büyümek akla biraz evliliği sokuyor belki ama mühim olan illa ki evlenmektense doğru zamanda doğru insanla evlenmek diye düşünüyorum.

Gönlünüze göre olur umarım...

Kahinhanım tellwede mi? Ne atmıştınız merak ettim ismini duymadım daha önce.

Çingene benim beğendiklerimdendir bu arada ama beğenmeyeni de var elbette. Ancak kopyala yapıştır yapacağını sanmıyorum.

mesajınız için çok teşekkür ediyorum :) evlilik merakımdan değil yanlış anladınız .eğer evlilik yoksa sevdiğim kişiyle yok yere bende oda üzülmesin yıpranmasın en baştan birbirimize daha çok bağlanmadan bitsin diye demiştim ben. ben onunla evlenmeyi çok istiyorum o ayrı :) fal atıyorum falcılara biri öyle diyo biri böyle diyo benimde kafam karışıyo . kişilerde tanınan sevilen falı çıkan ve pahalı kişiler . yeşil çingene ise falı iade eder misiniz dediğim halde soru kısmına cevap bile hala vermiyor hala kaç gündür..

cingenenin kopyala yapistir yapacagina bende kesinlikle inanmiyorum. cok cok basarili bir falci olmayabilir ama bana göre tutarli bana cikmisligida var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…