tellwe.com'da bakılan fallar!

yeşilçingene zam yapmış, ben en fazla 10 kredilik baktırırım. 13 kredi olmuş, küsuratlı bir de yani... kendisinden memnun kalmıştım ama 10 kredilik başka bir falcı önerebilir misiniz acaba?

Kızlar, Ecem23'e aylar önce baktırmıştım, bana hayatıma girecek kişinin ısrarla isminin baş harfinin M olduğunu söylemişti doğru çıktı, ailesel farklılıklarınız olacak demişti onu da tam anlamıyla bildi. Ama tarih ve ilerleyiş konusunda bilemedi :) Bana sonunu görebileceğiniz ilişki olacak demişti ama aldatıldım jhghjfgd daha sonradan yine baktırdım anı yine çok iyi bildi,o kişinin karakterini de çok iyi bildi. Yani tutturduğu noktalar çok var,bence bu da iyi bir şey, her şeyi bilemez sonuçta önemli noktaları bilse yeter sonunu zaten kimse bilemez :) En beğendiklerim Ecem23 ve Geysu. Geysu da benim kişilik analizimi çok başarılı ortaya çıkarmıştır mesela, kimsenin benim hakkımda değinmediği tam aklımdan geçen düşünceleri söyledi, gelecek için de göreceğiz :))

ben yeni bir kaç sefer baktırdım.Daha farklı kişilere baktırdığımda neye baktıkları belli değildi.Ama falaniyethakkaiyet kişi gerçekten incelediğini ve hiç bilgisi olmamasına rağmen durumunu güzel anlatıyor yorumlarıyla tatmin ediyor.hakkını veriyor.Uzun vadede bilemem ama yakın zaman içinde dedikleri çıktı.

ben yeni bir kaç sefer baktırdım.Daha farklı kişilere baktırdığımda neye baktıkları belli değildi.Ama falaniyethakkaiyet kişi gerçekten incelediğini ve hiç bilgisi olmamasına rağmen durumunu güzel anlatıyor yorumlarıyla tatmin ediyor.hakkını veriyor.Uzun vadede bilemem ama yakın zaman içinde dedikleri çıktı.
7 ay önce baktirdim çıkmadı ...

sonuçta fal zaten ben gelecekten ziyade içinde bulunan durum hakkında istiyorum.Önereceğiniz birileri varsa denemek isterim

öncesi bir kişiye baktırdım 3.sıradayken 3 dakikada yorum geldi.hep gelecek yorumuydu.daha sonra başka kişi aynı kopyala yapıştır yapmış 1 yıldız verdim iade etti.Ve bu kişiyi burda biri çok övmüş ondan göndermiştim ama 1.kişiyle bütün yorumlar neredeyse aynı.nasıl olurda farklı kişiler aynısını gönderir.sonra falaniyete baktırdım o gerçekten inceliyor ve bakıyor.

öncesi bir kişiye baktırdım 3.sıradayken 3 dakikada yorum geldi.hep gelecek yorumuydu.daha sonra başka kişi aynı kopyala yapıştır yapmış 1 yıldız verdim iade etti.Ve bu kişiyi burda biri çok övmüş ondan göndermiştim ama 1.kişiyle bütün yorumlar neredeyse aynı.nasıl olurda farklı kişiler aynısını gönderir.sonra falaniyete baktırdım o gerçekten inceliyor ve bakıyor.
Tatlım hangi falcılardı bu copy paste yapanlar? Burası bır paylaşım alanı ve sende yasadıgın bu deneyimi bizimle paylaşırsan bizleri de aynı hataya düşmekten kurtarırsın.

klothoyagmur yorumum geldi kızlar. çoğunlukla geleceğe yönelik yorum yapmış, ilk okuduğumda fazla pembe gelmişti ama sonra byv'den 2 kişiden de o falla aşırı tutarlı fallar geldi. yani diyeceğim odur ki kesin yorumumu verdiği tarih gelince yapacağım ama şimdilik memnun kaldığımı söyleyebilirim :) ama çok bekledim onu da eklemek istiyorum. buraya da yazmıştım zaten.

X