tellwe.com'da bakılan fallar!

evet çıkanlar oldu. çıkmayan da oldu. pekçok falcıya göre iyi bence.
Bu yazdığından şunumu anlamalıyım sevgili Viva, kirazeye sen birden fazla fal baktırdın ve baktırdıklarından bazıları çıktı,bazılarıda çıkmadı?

Veya aynı falda söylediklerinden bazıları çıktı,bazıları çıkmadı?

Niye coştum?

Bana tek bir konu hakkında bir şey demiş....Ona pek bir bel bağladım ve çok sevdim ben o hatunu

evet öyle. bel bağlama bence fala. yine de mutlu eden şeyler dediyse mutluluğunu yaşa tabii.

10-15'lik tavsiyen var mı peki pamukcum?=) ah şu kalan krediler yüzünden hep yeni kredi ekleyip başkasına yollayarak maddi batağımı arttırıyorum
yok bebegım tellwe de su an kımseyı oneremem ucuzundan zaten cogu patladı gıbı zamanını bekledıgım bı kac kısı var sadece son zamanlarda falın kalıtesınden memnun kaldıgım geysu var ama o da 25 fılandı galıba. düğer sevdıklerım de pahalı FalcıAlım, Herra ,SuFalı begenenı begenmeyenı var ama benım favorılerım

SuFalı'na attım ben de beğenilince, hiç 30 TL edecek bir fal değil gibi geldi. Kısaydı bi kere bi de söylediği bir şey çok mantık dışıydı bana göre. Belki enerji tutmamıştır:)

SuFalı'na attım ben de beğenilince, hiç 30 TL edecek bir fal değil gibi geldi. Kısaydı bi kere bi de söylediği bir şey çok mantık dışıydı bana göre. Belki enerji tutmamıştır:)
Ay onerımden bır memnun olmayan daha :) uzuldum canım. enerji midir nedir artık her ne meselesi bilmiyorum ama tek bıldıgım her halükarda kompile kandırıldıgımız :)

Valla sıkıldım arkadaşlar Selena'yı beklemekten iptal ettim falı bu nedir 3 gündür 3 sıra ilerlemiş paramızla rezil mi olcaz bırakın atmasın kimse bi falı 1 ay bekleyecek değilim
Geysuya attım bakalım o Nasıl

merhaba herkese,
yeni katıldım kadınlar klubüne. bişey sormak istiyorum tellwede medyumselena var tesadüfen fal baktırıcaktım 35. sıradayım. baktırıp memnun kalan var mı? bu kadar iyi mi ki? bekleyeyim mi çekeyim mi sizce?

Serüven'e bi haller mi oldu ne oldu anlamadım ben.Taa geçen sene bi tane fal atmıştım ve dedikleri büyük oranda çıktı ama geçenlerde ikinciye attım ve baya baya cortladı yani

Çok beğenen de var,hiç beğenmeyen de var.Enerjinizin tutmasıyla alakalı birşey herahalde.Ben enerjisini sevdim ama öyle insanın ağzını açık bırakacak bi tarafı yok fakat en azından dürüst.Fakat sıra gelmesi çok uzun sürüyor ve bazen günlerce sisteme girmediği oluyor.35.sıradaysanız en az 20 günü bulur heralde size bakması

CNN oOTE="ankara_84, post: 45338512, member: 347650"]Cok olumsuz seyler soyledi sanki herkese oyle soyluyor gibi geldi bilemedim ya ama biliyo da sanki...[/QUOTE]
Cnm o arkadasimmla bana ayni fali göndermişti muhtemelen seninkide copy pastedir çok takilma yani iade almistik siteden de fallari gönderip.

Ay onerımden bır memnun olmayan daha :) uzuldum canım. enerji midir nedir artık her ne meselesi bilmiyorum ama tek bıldıgım her halükarda kompile kandırıldıgımız :)

Kuzucum memnun olmadım değil aslında, sadece falındaki söylediği bir kısım çok olası değil gibi gelmişti onu da özelden yazarım sana. Yoksa tutarlı bi faldı, sadece 30 TL etmez gibi bi intiba oluşturdu bende. Yoksa falı çıkabilir, çıkmaz demiyorum. Kötü bi fal değildi.

Tellwe yönetiminin laubaliliği ve çözüm odaklı çalışamaması üzerine...

Uzun mesaj için kusura bakmayın şimdiden ama paylaşmak istedim. Fal olaylarına sardığımdan beri sanıyorum en fazla yorumumu tellwe'den aldım, dolayısıyla en fazla maddi desteği de tellwe'ye vermiş oluyorum (birçoğunuzunkinin yanında azdır illa ki benimkisi zira 6-7 fal anca atmışımdır)

Dün bakılan falıma ek olarak yorum kısmında sorumu yazdım gitmedi tekrar kaldırıp aynı soruyu yeniden ekledim eski mesajı sildim falan filan derken bi baktım "3 mesaj hakkınızı" doldurdunuz diyor oysa yolladığım hepi topu 1 mesaj var. Bugün tellwe yönetimine mesaj attım, sildiğinizle beraber 3 mesaj atabilirsiniz dediler.

Sonrasında şöyle bir konuşma geçti aramızda;

Fal sorusu ile ilgili mesajımda cevap olarak "sildiklerinizle birlikte 2 mesaj yazabilirsiniz" demişsiniz bunu çok anlamadım açıkcası. Falcıya yazdığım tek mesajım var (ki profilinde gözükmüyor), henüz cevap da gelmedi. Diğer 2 hakkımı kullanabileceğim değil mi? Sizi de anlıyorum muhtemelen insanlar sorusunu sorup cevap geldikten sonra eskisini silip yeni soru yollayarak 3 mesaj hakkını fazlalaştırmayı amaçlayabilirler ancak profilimi incelerseniz falcıyla mesajlaşmam olmadığını görebilirsiniz. 2 soru hakkımı kullanabilmeyi talep ediyorum, teşekkürler. (belki halihazırda kullanabiliyorumdur karışıklık olmasın diye teyit etmek istedim)

tellwe
Oradaki soru hakkı değil falla ilgili yorum yapabileceğiniz alan aslında. Kullanıcılar oaradan soru sormaya başladılar, Falcıların bazıları sorulara cevap verebiliyor ama biz destek veremiyoruz. O nedenle sorularınızı falla birlikte göndermenizi rica ediyoruz. Çok sorunuz oluyorsada chat falını deneyebilirsiniz.

ben: Çok sorum olması değil mesele, mesele her üyeye tanılan 3 yorum hakkımı kullanamıyor olmam. Falarımı incelerseniz hepsinde 1 cümlelik sorumun olduğunu görebilirsiniz. Eğer falcı falın bitiminde soruları alayım diyorsa takdir edersiniz ki ben soru hakkımı da kullanırım yorum hakkımı kullanacağım gibi. Eğer bu her üyeye tanılan bir haksa ve ben sistemin o anki hatası yüzünden mesaj ulaşmayınca silip tekrar yolladığımda hakkım gidiyorsa o hakkın bana geri verilmesini beklerim. Sonuçta burada siz bir hizmet veriyorsunuz bunun karşılığında da ücret alıyorsunuz. O yüzden çözüm üretmenizi ve ilgilenmenizi rica ederim.

Yahu ne laubali bi yönetimdir bu, tavsiye veriyor bana sorunuz çoksa chat falı deneyin diye. Ben senden ekstra soru hakkı mı istedim?

Sağolsun tellwe yönetimi "müşteri memnuniyeti"ne hiç önem vermediğini alakasız, ilgisiz mesajlarıyla kanıtladı.

Nasıl bir hata yaşadınız bilmiyoruz genel olarak sorunsuz mesaj yazılıyor. Az önce tekrar test ettik ve sorun göremedik. Falla ilgili yorum alanı otomatik çalışıyor. Araya girme şansımız yok. Destek ekibi olarak önümüzde yeni hak ver gibisinden bir ekranımız bulunmadığından yardımcı olamıyoruz. Soru sorma alanı olmadığını daha önce belirtmiştik. 3 mesaj sınırı da yazılanlara karşı oluşabilecek cevap hakları için verildi.

Size yeni bir talep açarak hiç sorumun olmadığı ve mesaj yazma hakkımın dolduğu ekran görüntüsünü iletiyorum. Oradan anlaşılır herhalde. Yeni hak vermek nedir ben sizden ekstradan mı hak talep ediyorum 3 mesaj hakkım var ama şu anda sayfa boş olduğu halde kullanamıyorum onları? Fal siteleri içerisinde en çok size itibar ediyordum ama belli ki çözüm odaklı çalışmıyorsunuz. Sanki ben 3 mesaj atmışım cevabımı da almışım, falcıya mesajlarım iletilmiş de "hadi bana 3 daha verin" demişim gibi davranmanız ciddiyetten uzak.

Kendilerine son kez ekran görüntüsü attım,
Daha açıklayıcı olması için FALA YORUM YAPAMAMA SORUNU HAKKINDA
Gördüğünüz üzere, giden mesaj yok, falcıyla yapılmış bir diyalogumuz yok (herhalde kendisinden de teyit edebilirsiniz bunu) ama mesaj hakkımın dolduğu bilgisi var. Artık şu ekran görüntüsünden sonra da sanki ekstra hak talep ediyormuşum gibi davranmayın rica edeceğim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…