tellwe.com'da bakılan fallar!

5 tllik kahve ya da 3 tllik sanal fincan için öneriniz var mı?
Bir iki öneri gördüm ama sormak istiyorum yine.
Rumii var, Aydeniz0 var çok yeni, Mayadert, Ariana2, SIARA vs..
firuzzee bana orta derece geliyor.

5 tllik kahve ya da 3 tllik sanal fincan için öneriniz var mı?
Bir iki öneri gördüm ama sormak istiyorum yine.
Rumii var, Aydeniz0 var çok yeni, Mayadert, Ariana2, SIARA vs..
firuzzee bana orta derece geliyor.
Mayadert soruna gore bakmiyor onu soyliyeyim degisik bir tarzi var koyala yapistir gibi cumleleri ,digerlerini bilmiyorum ama benim begendigim medyumsahande var 5 tlye

Emsalsizim e baktırdım beğenmedim, geneldi.
İlk falında ben begenip burada yazmıştım, İlk falında olacak dediğine 2.de olmayacak demiş......Zaten 2.falım gelene dek burada baktıranlar olmuştu.....yani iş işten geçmişti. Aynı soruya aynı günde 2 farklı yorum??

İlk falında ben begenip burada yazmıştım, İlk falında olacak dediğine 2.de olmayacak demiş......Zaten 2.falım gelene dek burada baktıranlar olmuştu.....yani iş işten geçmişti. Aynı soruya aynı günde 2 farklı yorum??

Aynı kişiye kısa zamanda hele aynı gün baktırmak bu sonucu doğurabilir belki.. Bir de çok yakın gelecek(o da genellikle büyük oranda belli olmuş ama haberin olmamış olacak) olmadığı sürece ve karşıdakine gerçekten malum olmadıkça gelecek pek çıkmıyor zaten anladığım kadarıyla. Rutin şeyleri biliyorlar bir de.
Ama daha güzel sanal fincan yorumları aldım. Çok geneldi.

Aynı kişiye kısa zamanda hele aynı gün baktırmak bu sonucu doğurabilir belki.. Bir de çok yakın gelecek(o da genellikle büyük oranda belli olmuş ama haberin olmamış olacak) olmadığı sürece ve karşıdakine gerçekten malum olmadıkça gelecek pek çıkmıyor zaten anladığım kadarıyla. Rutin şeyleri biliyorlar bir de.
Ama daha güzel sanal fincan yorumları aldım. Çok geneldi.
Sevgili vind,zaten ilk falda soruyla giderilecek bir açık kapı vardı (fal anlatımında) Emsalsizim de soruma,şu an yanıtlayamam,uygun oldgunda yeniden fal at o zaman yanıt veririm demişti...O nedenle 2. falı gönderdim....Sonucu da yazdım zaten.

Sanal fincanda daha iyi yorumlar almştm demişsin,kimlerden?paylasrsan sevnrm

Sevgili vind,zaten ilk falda soruyla giderilecek bir açık kapı vardı (fal anlatımında) Emsalsizim de soruma,şu an yanıtlayamam,uygun oldgunda yeniden fal at o zaman yanıt veririm demişti...O nedenle 2. falı gönderdim....Sonucu da yazdım zaten.

Sanal fincanda daha iyi yorumlar almştm demişsin,kimlerden?paylasrsan sevnrm

Anladım, o biraz farklı tabi
Pek hatırlamıyorum açıkçası şuan bir baktım geçmişe FORAIN'i gördüm, uymuş muydu çıktı mı bilmiyorum ama genel değildi daha iyiydi ama sanırım etkilememişti de. Çok az var sanal fincan falım. O da aktif değil sanırım bir süredir.

X