tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben binnaza yolladim tellwede ama bilmiyorum pek memnun kalmadim yani selena baktiginda mesela tuylerim diken diken olmus oha demistim bunda hic etkilenmedim mart nisan demis ask isleri icin bakalim bekliyorm

valla canım ben hiç beğenmedim onları, şimdi twitterda birini buldum, çok güzel bakıyor ona baktırıyorum.

Kızlar tellwede 10 TL'lik tavsiye edeceğiniz biri var mı? Bir de promosyon atıyor musunuz hiç ucuz falcılara bakan oluyor mu? Bazı yorumcuların duvarını incelediğimde insanlar promosyon da yollamış (bakan olmuş mu bilmem ama bir iki kişinin yorumlarda en kısa zamanda ücretli de atacağım diyenle karşılaştığıma göre bakan olabiliyor) ben çekiniyorum açıkcası promosyona bakar mısınız demeye.

Kızlar ben Nihal'e telefondan baktırdım, en çok memnun kaldıgım isim diyebilirim. Tuğba cok hızlı bakmıstı, Nihal her soruma cevap verdi hiç aceleye getirmedi, hatta dakikam bittiği için kendi aradı beni.Geçmişimi ve anımı çok iyi bildi resmen dizdi bir bir beni bir yerden tanıyor mu diye şaşırmadım değil kurduğum cümlelerin aynılarını bile kurdu aklımdan geçenlerin çok şaşırdım :) Gelecek hakkında ise 1 ay kadar bir müddet var bakalım :)) ama kesinlikle öneriyorum kurduğum cümlelerin aynısını söylemesi beni çok şaşırttı valla :))

ben hiç promosyon denemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…