tellwe.com'da bakılan fallar!

Serüven'e bi haller mi oldu ne oldu anlamadım ben.Taa geçen sene bi tane fal atmıştım ve dedikleri büyük oranda çıktı ama geçenlerde ikinciye attım ve baya baya cortladı yani

Bende katılıyorum gecen sene dedıgı herseyı yasadım kadının bu sene sankı başka birisi bakıyor fallara,ayrıca cok özensiz.

Serüven'i ben de beğenmemiştim kızlar, geçen sene çok övüldüğünü biliyorum. Bu sene fal attığımda ilk sırada olmama rağmen birkaç gün bekledim, ona rağmen o kadar özensiz, alelade bir fal geldi ki, bunu mu beklemişim ben dedim. Keza M Motherofdragon de aynı görüşteydi. Mayısta haber mi ne bir şey var dediği adam falı attığı gün aradı, sonra kadın "sen yine de mayısa dikkat et " dedi. (mayısta haber var kısmını yanlış hatırlıyor olabilirim, ama bir şey var o mayısta:)

Mayısta görüşme var dedi ama adam yorum aldığım gün aradı doğru hatırlıyorsun canım:)

Mayısta görüşme var dedi ama adam yorum aldığım gün aradı doğru hatırlıyorsun canım:)
Sekacım merhaba,hoşgeldin:) Tellwede baktırıp da begendiğin bir falcı veya falcılar oldu mu veya başka siteleri denedin mi bvy,falalem gibi?

Sekacım merhaba,hoşgeldin:) Tellwede baktırıp da begendiğin bir falcı veya falcılar oldu mu veya başka siteleri denedin mi bvy,falalem gibi?
Capellacığım Merhabalar, hoşbuldum:) açıkçası beni tamamen tatmin etti dediğim bir fal olmasa da kenarından köşesinden dediklerini yaşadığım falcılar: geysu ve yesilcingene oldu hatta olaylar yesilcingenenin dediği şekilde ilerliyor bile diyebilirim. Binnazda Hülya Demire ciddi haksızlık ettiğimi düşünüyorum o kadın tarih verebiliyorsa eğer kesinlikle tutuyor ve falı da genel anlamda iyi. Falalemde gizem hatunun karakter analizini ve anlık yorumlarını beğendim ama ben artık çok uzak geleceği işaret eden yorumları sevmiyorum pek. Bir de bilen biliyor zaten hatta reklam iftirasına bile uğradım ama ben elif hanzadeyi ciddi beğeniyorum:)

yeşilçingeneye baktırdım gayet güzel yasadıgım olaylara yakın şeyler söylemiş,tutarlıydı bakalın yakın gelecek cıkarsa yazarım

yeşilçingeneye baktırdım gayet güzel yasadıgım olaylara yakın şeyler söylemiş,tutarlıydı bakalın yakın gelecek cıkarsa yazarım

Yeşil Çingene cidden son zamanın favorilerinden. Tellwe'deki onca 30'luk fal yanında bu adamın 10 TL'lik falı takdire şayan. Kesinlikle boş atmıyor.

Tellwe. Ama diğer yorumlara da bakın isterseniz, baktırır beğenmezseniz ben olmayayım sebebi, son zamanlarda tellwe'nin beğenilenlerinden ama beğenmeyenler de var tabii.

ya o biraz sanırım istediğini duyup duymamakla alakalı olabilir
başka öneriniz varsa olabilirim

ya o biraz sanırım istediğini duyup duymamakla alakalı olabilir
başka öneriniz varsa olabilirim

Yani bana gelen pembe bi fal değildi, olumsuzluklar da vardı olumlu sonuçlar da. İlk geldiğinde "vay be" demedim çünkü dediği bir şeyi sallamamıştım bile, oysa bir süre sonra olayın onun dediği gibi olduğunu görünce "vay be" dedim işte=)

Ben dün byv'da Serkan Tek'e kahve baktırdım, erkek arkadaşımın ismi doğum tarihi ve anne adını da verdim. Beni şoke eden bi yorumdu diyebilirim.

Sezgi candana bakıp da falı çıkan oldu mu peki? onu merak ettim de
iki kez baktırdım. analizleri doğru, gelecek ise %50, %50 çıktı.ilk falda, gün/ay olarak verdiği tarihte tam olarak dediği şeyi yaşadım ama nihai sonuca ulaşamadım. ikinci falda, çok kısa bir zaman dilimde, olacağını söylediği bir şey gerçekleşmedi maalesef. kötü değil ama müthiş de olmadı benim için. nihai sonucuma ulaşıncaya kadar ve ikinci falı tam anlamıyla çıkana kadar nadasta.

Aklıma Tellwe Yeşilçingene ile Binnaz Huma Bal ile ilgili bir şey takıldı.İkisine de fal baktırdım.Huma Bal geçmişle ilgili hiçbir bilgi vermemiş.Herkese mi öyle bakıyor.Yeşilçingene ise sorduğum sorular üzerinden yürümüş ve durumu tahmin etmiş gibi geldi.Hani bir arkadaşıma olayı anlatsaydım akıl olarak verir ve tahmin ederdi.Gelecekle ilgili ise 1-2 şey dışında hiçbir şey yok.Baktıranlar fikirlerini söyleyebilir mi?Size nasıl baktı?

Çoklu alıntıyı ilk mesajda nasıl ekleyeceğimi bilemedim.Yukarıdaki mesajıma cevap verirseniz sevinirim.

Ben Hüma'ya baktırmadım, o kısımla ilgili bir şey diyemeyeceğim. Yeşilçingene'ye baktıran arkadaşım da var, yorumlarımız birbirine benzemiyordu onu söyleyebilirim. Boş atmıyor bence çingene, çünkü ben ilk falı attığımda bahsettiği bir şeyi hiç sallamamıştım ihtimal de vermediğim için, ama bir süre sonra o bahsettiği şeyin nasıl da nokta atışlı olduğunu farkettim. 10 TL için bayağı iyi ve özenli olduğu kanısındayım. Gelecek beklemede henüz.

astrolojifallar 'ı deneyen var mı? Yeni birisi ama yorumlar fena durmuyor.
2 gündür baktıramadım sıkıldım, iyi değilse üstüne 3 tl daha ekleyip yeşilçingeneye baktırmayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…