tellwe.com'da bakılan fallar!

Tellwedeki byzmelek ikidir falimi iade ediyor falimin enerjisi cok düsükmus Bu nasil istir yaa , var mi burda boyle bir durumla karsilasan

Seka'm yanlış yönlendirmek istemem, forumda hiç begenmeyenlerde vardı. Benim 2 yıl önceki falının çıktığını yazdığım için birkerebire fal gönderip hiç begenmeyenler vardı. Mesela Audrey24. Birine enerjisi uyan diğerine uymayabilir. Kaldı ki 2 yıl önce baktırdığmda ben de burun kıvırmıştım, forumdan biri sorunca falı tekrar okudugumda yine birkerebire fal göndermiştim.

Balım,ben bu konudaki durumu sana anlattım, sen buna göre karar ver istedim. Dediğim gibi Audrey'in hiç begenmediğini biliyorum, bense begenmiştim. Bu durum biraz Selena işine benzedi,bir yanda çok beyenenler,diğer yanda begenmeyenler...
Böyle detaylıca anlattığın için çok teşekkür ederim canım benim:) enerji tutma konusuna sonuna kadar katılıyorum sonuçta denemiş olurum en fazla zaten bu zamana kadar baktırdıklarımın da yarısından çoğu patladı ne olacak sanki
Seka'm yanlış yönlendirmek istemem, forumda hiç begenmeyenlerde vardı. Benim 2 yıl önceki falının çıktığını yazdığım için birkerebire fal gönderip hiç begenmeyenler vardı. Mesela Audrey24. Birine enerjisi uyan diğerine uymayabilir. Kaldı ki 2 yıl önce baktırdığmda ben de burun kıvırmıştım, forumdan biri sorunca falı tekrar okudugumda yine birkerebire fal göndermiştim.

Balım,ben bu konudaki durumu sana anlattım, sen buna göre karar ver istedim. Dediğim gibi Audrey'in hiç begenmediğini biliyorum, bense begenmiştim. Bu durum biraz Selena işine benzedi,bir yanda çok beyenenler,diğer yanda begenmeyenler...
Birkerebir hala aklımda açıkçası merakımı cezbediyor mutlaka gideceğim ama bu kez serüvene kitap falı yolladım :KK17:

bende promosyon baktırdım birine isim varip reklamını yapmak istemiyorum ama etkinlendim ne yalan söyleyeyim :KK64::KK64:

promosyon fallar havuza düşüyor ve ve denk gelen bakıyor değil mi? Çoğunlukla botlar. Eskiden falcı seçilebiliyordu sanırım artık o da olmuyor. Bana hiç güzel bi promosyon denk gelmedi bugüne kadar :KK43:

promosyon fallar havuza düşüyor ve ve denk gelen bakıyor değil mi? Çoğunlukla botlar. Eskiden falcı seçilebiliyordu sanırım artık o da olmuyor. Bana hiç güzel bi promosyon denk gelmedi bugüne kadar :KK43:[/QUOT
meşhur bi falcı mı o? ben baktırdım ona, bildiğiniz pembeci. çok çok vasat bi faldı. ne geçmiş, ne an hiçbir şey yoktu. ayrıca çok negatif bi enerji aldım, hiç sevmedim. ya da fal copy paste gibi diye sinirlendim bilemiyorum:))
Öyle diyolla :)) burdakilerin yalancisiyim ben de bildigimden degil yani .

ızlar, burada 7 mesajı bulunan bir üyenin (az mesajlı bir uye bir falcıyı övüyorsa......) yorumu ve nedense benım de merak etmem sonucu bayana dun kahve gonderdım. Buradakı herkes gibi bende fal meraklısıyım, o nedenle salak da olmadıgıma gore gelecek cıkmasa bıle neyın IYI FAL-NEYIN SALLAMA oldugunu bılırım. Falı begenmeyıp 1 verdım,ve mesaj kutuma bakyorumda ılk kez iade istemişim, iaden dolmuş vs. diye yalan söylenmiş....10 tl için 10 takla atacaklara söyleyeyim,başımın gözümün sadakası olsun. Falı da aynen kopyalyorum kızlar,siz karar verin nasıl bir fal olduguna:

Fal sorunuz : Gittin sandım Perihanabla,eski sevgiliyle barışma, evlilik vs. olabilrmi yoksa geçmiş geçmiştemi kalmıştr,sevgler (BUNU EKLEMEZSEM COK SORDUN,TEK SORU SORSAYDIN dıye kıvırmasınlar DIYE.)

FAL YORUMUM:Merhaba canım hoş geldin fincanına baktığımda son zamanlar içinde yalnızlık çektiğini görmekteyim,eski sevgiline karşı özlem duyuyorsun,aklın karışık ve soru işaretleriyle dolu, bu insanla aranızda bir engel aranıza 3.bir şahısın girdiğini bu yüzden ilişkinizin zarar gördüğünü söyleyebilirim,ancak bu insan sana geri dönecek 3 ay içinde bir geri dönüş söz konusu ancak senin hayatına başka bir insan gireceğinide görmekteyim, kalabalık muhitten ben çalışan bir insan olarak görüyorum esmer bir bey isminin içinde S harfi olan bir bey sana adım atacak sen başta olumsuz baksan da daha sonra ortak zevkleriniz olduğunu göreceksin bu insanla yüzyüze görüşmeleriniz olacak ve kalbinin ortadan ikiye ayrılacağını söylemek isterim ayrıca canım üzerinde gerçekten çok göz var , bunun için yasin suresini nas suresiyle beraber okumanı tavsiye ediyorum kısa zaman içinde etkisini göreceksin bu insan sana döndüğünde tamamen seni sevdiği için kalpten dönecek sana sevgisini verecek ve kararı senin vereceğini söylemek isterim eğer onu seçersen anlaşma sorunlarınızı biraz daha senin alttan alarak aşmanızı öneriyorum böylelikle daha kolay anlaşacaksınız canım falında gördüklerim ve sana yardımcı olabileceklerim bu yönde RABBİM hakkında en iyisini nasip etsin sevgiyle kal.

YORUM SİZİN...Al bu yorumu buna benzer bir soruyla gelen herkese uydurabilirsin.......

Hemen hemen herkese fal baktirdim.Bayada soyulduk.Binnaz yalanci bir kere :KK43:kac vefler bilmem ne fallar yolladim. Tiiirtttttt cikti.Geleceginhabercisi Ona inaniyorum.En iyyi bildigi fal kahve. Son zamanlarda moda olmus,Ozellikle medyumBaherm,medyumsahandami ne sari sacli onlarinda ogrendikleri ,fali iade etmek.Bymelek fal yollamistim.ilk.uye oldugunda 1 verdim Canim oyle istemisti..HHAHAHAH.Serkan01 yalan.dikkatimi bugun Medyumzaraa cekti.Fal yolladim Kadin herseyi bildi.sormadigimida bildi.bilmedigimide.Ona inandim Acikcasi. Aklima yatan 1.geleceginhabercisi.2.Medyumzaraa ..Daha soylemedigim bur suru de denedim.Ama yalan.Ve hic biride gercek resmi degil.Buna inaniyorum...

Yaz gelir benim fala bakana kadar :KK70: kiraze demissiniz nasildir onerebilirmisiniz ben hic duymadim daha once onu

Yaza yaza yaz geldi diyorsun:rolleyes:
Kiraze tellwe'de mi hala bilmiyorum ama baktırma amacın gelecekse bende tutturamadı geleceği. Şu anı iyi biliyor. Karşındaki kişinin durumunu doğru biliyor. Ama Selena daha iyi biliyor. Zaten artık gelecek bazlı kimseye fal atmayacağım çok sapma ihtimalleri var. Her ne kadar fala inanma desek de bal gibi de olcak mı diye bekliyoruz inanıyoruz kendimi kandırıyoruz maalesef. Sonra tutmayınca ahlar vahlar, yeni arayışlar:KK14:

Ben geçen bi gireyim dedim baktım 3 kredim var. Aaaa kredim kalmış dedim. Battı tabi.:confused: Hemen kime atayım dedim emsalsizim diye biri vardı sanal fincan attım. Öylesine. Ama hatun iyiydi beğendim. Hemde eskiden biri döncek dedi. Benim eskilerle bağım genelde ölümüne ayrılık üzerine olduğu için hiç ihtimal vermedim. Ama bi tanesi gece mesaj atmış. Özledim, herşey eskisinden farklı olcak. Bir şans daha. Falanlar, filanlar.Şok oldum. Tipini tarif etmişti tipi de uyuyor.

O kadına bi daha atsam mı diye kaşıntı tuttu şimdi.:KK45:Şeytan dürtüyor aman yaaa ufff:KK42:

Yaza yaza yaz geldi diyorsun:rolleyes:
Kiraze tellwe'de mi hala bilmiyorum ama baktırma amacın gelecekse bende tutturamadı geleceği. Şu anı iyi biliyor. Karşındaki kişinin durumunu doğru biliyor. Ama Selena daha iyi biliyor. Zaten artık gelecek bazlı kimseye fal atmayacağım çok sapma ihtimalleri var. Her ne kadar fala inanma desek de bal gibi de olcak mı diye bekliyoruz inanıyoruz kendimi kandırıyoruz maalesef. Sonra tutmayınca ahlar vahlar, yeni arayışlar:KK14:

Ben geçen bi gireyim dedim baktım 3 kredim var. Aaaa kredim kalmış dedim. Battı tabi.:confused: Hemen kime atayım dedim emsalsizim diye biri vardı sanal fincan attım. Öylesine. Ama hatun iyiydi beğendim. Hemde eskiden biri döncek dedi. Benim eskilerle bağım genelde ölümüne ayrılık üzerine olduğu için hiç ihtimal vermedim. Ama bi tanesi gece mesaj atmış. Özledim, herşey eskisinden farklı olcak. Bir şans daha. Falanlar, filanlar.Şok oldum. Tipini tarif etmişti tipi de uyuyor.

O kadına bi daha atsam mı diye kaşıntı tuttu şimdi.:KK45:Şeytan dürtüyor aman yaaa ufff:KK42:

bi bakayım kimdir diye dedim de "uzakta"ymış, murphy kanunu sen falı beğendikten sonra girmedi herhalde :KK70:

Hahah çevirimiçiydi Emsalssizim,hemen attım. 3 tllik sanal fincan demeye bin şahit ister, çok begendim.

Teşekkur ederim Zehrina,senin önerilerine güveniyordum,haklıymışım bu konuda,teşekkurler.

Aa attın mı? Düşüncen için ben teşekkür ederim canım beğenmene sevindim. Hakkımızda hayırlısı inşallah. Bitsin bu fal kabusu artık bayılıciiiim :confused:

Aa attın mı? Düşüncen için ben teşekkür ederim canım beğenmene sevindim. Hakkımızda hayırlısı inşallah. Bitsin bu fal kabusu artık bayılıciiiim :confused:
Attım tabi:)
Marla singer olayında da,eskiden hep dikkatimi çekerdi,burada falcı oldugunu aık yureklilikle söylemesinide sevmiştim ama ona hiç fal atmadgım için bu konuda bir fikrim yoktu. Sonra senin yorumunu okudum...Alla alla bu kız boşuna böyle şeyler yazmaz dedim....Sonra olanları biliyorsun zaten..

Bu kız boşuna böyle şeyler yazmaz dediğimde haklı olduğumu gördüm sonra olanlarda. Yalansız dolansız net ve mantıklı bır ınsansın sen,o yüzden güvenyorum yorumlarına

Attım tabi:)
Marla singer olayında da,eskiden hep dikkatimi çekerdi,burada falcı oldugunu aık yureklilikle söylemesinide sevmiştim ama ona hiç fal atmadgım için bu konuda bir fikrim yoktu. Sonra senin yorumunu okudum...Alla alla bu kız boşuna böyle şeyler yazmaz dedim....Sonra olanları biliyorsun zaten..

Bu kız boşuna böyle şeyler yazmaz dediğimde haklı olduğumu gördüm sonra olanlarda. Yalansız dolansız net ve mantıklı bır ınsansın sen,o yüzden güvenyorum yorumlarına

Teşekkür ederim canım. Gerçekten bana çıkan, gerçekte haystımdaki kişiyle ilgili doğru tespit yapan ve sallamasyon olduğu kesin belli olan, kesin uyduruk falcıların adlarını yazıyorum. Olayların da sonuçlanmasını bekleyip yazıyorum. Hem para hem umut bağlıyoruz yazık hepimize de. Gönlünce olur inşallah senin de.

X