tellwe.com'da bakılan fallar!

Selena arkadasima bakmis bu haftasonu. Bana baktigi fal cikmamisti ama, biliyorsunuz ki benim buradaki bilgilerimi okudugundan supheleniyordum. Neyse gelelim fala; arkadasin nicki fln burada yok telwede de bi acik vermedi ee tabi fal yuvarlak laflarla dolu arkadasin sorusundaki 1 cumlenin etrafinda dolanmid. Verdigi tarih agustos cikarsa yazarim ama genel itibariyle olumsuz bakiyo sanirim bu hanim, sonunu olumlu bagliyo. Ama falda net bir cumke dahi yok. Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum 30tl az degil bes on cumleye. Ustelik ne bir nokta atisi ne bir kisilik analizi.

Shamanix ve bir tane daha kadına baktırmıştım en son.
Dedikleri olmadı.
Beraber olduğum kişiden soğuyup ayrılacağımı bilemeyip uzun bir ilişkiniz olacak diye sallamasyon bir yorum yaptılar. =D
Kiraze'nin dedikleri çoğunlukla tutar. Ona da aylaaar önce baktırmıştım. Galiba sitede yok zaten artık.

Ben geldim yine Kimler var kimler yok. Durumlar ne alemde arkadaşlar. Tellwe'nin popülaritesi çakma falcılar yüzünden ne yazık ki düşmüş görünüyor. Kimsecikler uğramaz olmuş buraya. Oysa ki ne ekşınlı günleri vardı bu topiğin
Beni soracak olursanız karmaşık günlere devam

Naber kiz ortaliktan kayboldun neler yapiyosun :)

Merhaba benim gibi falkolikler . Dernek falan mı kursak
Uzun zaman sonra tellwe ve binnazabla'da fal baktırdım. Burada takip ettiğim üyeler şuanda çok aktif olmasa da, buradan çok yararlandığım için paylaşıyım dedim. Anlayacağınız beyaz bayrağı çektim

Artık 30tl - 50 tl gibi uçuk rakamlar vermeme kararı aldığım için yeni falcılara yöneliyorum. Size de tavsiyem olsun 5-7 lira iken fal baktırdığım falcı şuan 40 tl'ye bakıyor. Böyle yeni katılan falcıları biraz risk alarak denemek lazım. Sonra 30 tl verip pişman olmak istemiyorum artık. Heralde müşteri çekmek için ilk olarak ücreti düşük tutuyorlar.

Kızlar tellwe'de taraca nickli falcıya kahve falı baktırdım bugün. Geçmiş ile ilgili yorumlar iyiydi zaten genelde falcılar geçmişte iyidir, Güncel durum ile ilgili yorumlar çok iyiydi diyebilirim. Gelecek ile ilgili de mavi renkli bir arabadan bahsetti, araba almak gibi bir planım var gerçekten şu sıralar, işallah korkumu yenersem alacağım. Gelecek ile ilgili bir kaç yorumu daha var bakalım onlarda çıkarsa mesaj atarım. Ama tavsiye edebilirim ben gerçekten memnun kaldım.

binnazablada puan yüklenmişti bende dayanamadım biraz da kendim ekledim, Melike Görkem'e baktırdım geçmiş ile ilgili iş görüşmesinden bahsetmiş ama böyle bir şey olmamıştı, Gelecek ile ilgili söyledikleri ağustos ve kasım aylarında. Eğer unutmaz isem çıkarsa veya çıkmazsa yazarım. Ama Rania Hadwa'ya göre daha iyiydi diyebilirim, Rania Hadwa 'nın ne güncel nede gelecek ile ilgili dedikleri olmamıştı.,

Özetle; tellwe'de taraca denenir, Melike Görkem size kalmış, Rania Hadwa olumsuz eleştiriyi yapmak istemem sonuçta başka birisi çok memnun kalabilir ama bana dedikleri çıkmadı.

Olurda baktırırsanız beğenmezseniz bana kızmayın lütfen. Bazen bende burada ki tavsiye edilen falcılara baktırdım hiç beğenmediğim de oldu, çok beğendiklerimde. Heralde biraz da şans işi, bilginiz olsun diye yazdım. Kendinize iyi bakın kızlar, yine buralara sık sık gireceğim gibi.

kızlar shalevisrael nasıl tutarlı mı dedikleri anı yorumlaması nasıl? dediklerine oturup ağlayayım mı yoksa sallıo mu ?

Milleeet benim falim tuttu su siralarr selena ve kirazeden cok memnunum da klothoyagmurda bayagi meshurmus sanirim ne dersiniz. Sirasi cok uzun ve gec bakiyor diye okudum memnunmusunz. Bide hangi falini onerirsinz

Kiraze yeniden aktif olmuş yaa. Ben o kadaaar zamandır uzak kaldım ki.
Bir ara baktırmam lazım kirazeye. Çok seviyorum onun yorumlarını.

Klothoyagmur gunde bir fal mi bakiyor sira resmen ilerlemiyor. Topic olmus yokmu kimse yardimci olucak hani fala 7-8 gun bekleyince cidden tadi kaciyor bekleyesm kacti zor tutuyorm kendimi geri cekmemek icinn

Milleeet benim falim tuttu su siralarr selena ve kirazeden cok memnunum da klothoyagmurda bayagi meshurmus sanirim ne dersiniz. Sirasi cok uzun ve gec bakiyor diye okudum memnunmusunz. Bide hangi falini onerirsinz

Merhaba canım, kiraze sever biri olarak bende kendisini takip ediyorum. Kirazeye ve selana bana farklı şeyler söyledi. Kiraze olumlu, selena olumsuz konuştu. Şu an durum olumsuz selena bildi gibi ama kirazenin verdiği tarih gelince ne olur göreceğiz. klothoyağmuru 1 hafta bekledim inat ettim bekledim gerçtekten ne yazacak çok merak ettim çünkü öncesinde de övülmüştü bende fal atmıştım ama çok sıkıldım çok bekleyince geri çekmiştim. Bu sefer sabrettim fal geldi bu mu yani dedim. Vasat genel bir fal geldi bana ya da beklentim çok yüksekti beğenmedim. selena ve kiraze çok daha detaycı bakıyor. Ha bi de klothoyağmur bana yazmış yazmış sonunda yeni biri çıkcak demiş. E yeni biri kim, nasıl, nerde, ne zaman diye soruyorsun haliyle bu sefer yeni biri için kart çekmediğin için onu bilmiyorum dedi. Zaten hayatıma yeni birinin gireceğini bilsem sana onu sorarım di mi? Falcı sen misin ben mi?

Valla bende sasirdim canim yorumum geldide. Astroloji yorumu yapmis. Burcumu tam tasirim ve birebir onemuzdeki aylarda burc yorumlarinin hepsini bilirim. Takip ediyorum. Resmen bireber astroloji tarihi ve yorumu verdi. Sadece sansa mi yoksa herkese mi boyle anlamadm. Da bende begenmedim resmen burc yorumum gelmis falda. Emege saygi genede kendide yazmis olabilir bilemedgm icn 5 yildiz verdm. Bir dHa bu kadar beklemem. Kiraze ve selenayi her zamanki gibi tek gecerim.

Klothoyagmur için beklemeye değmez.
Hiçbir şey bilemedi bende.
Vasat ötesi.
Ama iyi reklamı yapılmış maşallah.
Sıraya girenler var. Nesi bu kadar beğenildi anlamadım.
Vasat olduğuna dair çok yorum yazıldı buraya da. =S

ben az önce kirazeye katina için fal attım bakalım nasıl olcak...
uygulamayı açıp şöyle geçmiş fallarada bakınca 3 ay önce binnaza baktırmışım ortalama yorumları olmuş aynı cümleyi evir çevir tekrar tekrar yazmış gibi geldi şuan.
medyumhiper de şubat ayında baharda aşk hayatın canlanıcak yaz aylarında söz nişan 2016 evlilik demiş ben hala aşk acısı çekiyorum gerçi 2 gün önce bi gelişme oldu küçük mü büyük mü onu daha ayırt edemiyorum. zor bu işler şimdi aklıma geldi kadir gecesi bide bugün şu mübarek günde Allahtan başka derman aradığım içinde suçlu hissettim kendimi... Kandilimiz kutlu olsun Allah kalplerimizden geçenleri yanımızdan ayırmasın arkadaşlar

Medyumhiper'e kalsam bende sevdiğim kişi ile evlendim 2 tanede erkek çocuğum olmuştu. Kiraze hala referans istiyor mu?

Medyumhiper'e kalsam bende sevdiğim kişi ile evlendim 2 tanede erkek çocuğum olmuştu. Kiraze hala referans istiyor mu?

yok referans istemedi, fal da fena geçmedi aslında şuana kadar kimsenin demediği şeyler dedi. anı benim için bildi aslında kendime itiraf etmekten çekindiğim bazı şeyleri de ondan duyunca değişik oldum tabi, umarım karşıdaki kişi içinde bilmiştir :) net tarih değil ama yakın zamanlar verdi. bakalım eğer bir hamle olursa yazarım gene :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…