tellwe.com'da bakılan fallar!

Noldu zehrinacım olmadı mı yaaa

Ne oldu diyebiliyorum ne olmadı. Şu an neyiz bende bilmiyorum. Ömür törpüsü bu çocuk bazen değecek mi bunca emeğe acaba demeye başladım. Ne olcak bende bilmiyorum ama gidişat olumsuz bende. Onun ne düşündüğünü ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum. Çok dengesiz çünkü.

Mithat ne oldu be ?

Bir de aslinda prenses yalis hatirlamiyorsam isi gucu olan birini bulmustu, Sezer Bey diye bahsettigi biri vardi, astsubaydi sanirsam. Bunlarin arasinda en duzgunu oydu, Sezer Beyi kacirarak hata yaptin prensescan .

Sezer'i bilmiyorum yaa. O bölümü izlememişim kaçırdım demek. Pembe dizi tadında valla. Aslında böyle mi olmak lazım belki kafa dağılır. En azından vefasızın birine çakılı kalmıyor kız. Tam gaz ileri

Prenses'in ilgi alanı demode isimli erkekler sanırım. Mithat, vedat, nezip. Özellikle mi seçiyor anlamadım

propanol çok güldüm buna

Bence prensesin mesajları tüm tellwe ye açık olduğu için okuyan herkes aynı yorumu yapıyordur. Ha biz burda karşılıklı dile getiriyoruz sadece. O kadar fal baktıran, siteyi bilen kız neden sorularını açık soruyor bende anlamıyorum. Prensesi yadırgamıyorum, dalga da geçmiyorum sadece soruları çok komik ve peşpeşe ister katılın ister katılmayın ama Reha Muhtar'ın haber sunumlarına benzetiyorum ve beni bir gülme tutuyor

Mithat gelecek mi? İşi gücü olan biriyle evlenecek miyim? Mithat beni Duygu .rospusuyla aldattı mı? Duygu Mithat'a benle ilgili ne dedi? az sonra gibi bi havayla yazıyor

Ben bir kez kafede denk geldim prensese ve çok fal baktırdığını gördüğüm için öneri de bulunmasını istedim. Bilmiyorum ben kim iyi kim kötü önerim yok demişti.

İnşallah istediğin gibi olur her şey dengesizlikler ve belirsizlikler en nefret ettiğim şeyler

İnşallah istediğin gibi olur her şey dengesizlikler ve belirsizlikler en nefret ettiğim şeyler

aynen canım. ben boğuluyorum resmen. ne olcaksa olalım. batcaksa batsın, çıkacaksa çıksın yani. sürüncemede kalmak en nefret ettiğim şey. Bu ilişki de kralını yaşıyorum çok mu büyük konuştum ne yaptım ya. Sabırlı biri değilim ben resmen sabrediyorum. Seviyorum ya ondan galiba. Hofff

Evet sevince sabrediyoruz ama sürünceme de kaldıkça da insan bi süre sonra kopuyo sanki çünkü o belirsizlik insanı deli ediyo, ya da karşındakinin ne kadar geniş düşündüğünü düşünmeye başlıyosun o yavaştan aldıkça offf offf nolcek bu halimiz bilmiyom

Evet o kopuşlar başladı sanki bende. Ama sonra güzel zamanlar geliyor aklıma mutlu olduğumuz anlar bu sefer de tüm öfkem eriyor. Sonra adamın umrunda olmadığımı hatırlatıyorum kendime. Öfkemi taze tutmazsam çok taviz veriyorum çünkü. Uzun süredir bu hislerim yoktu. Onun birikmişliği sanırım. İnsan kıyamıyor. Eskiden olsa çoktaaaan bitirmiş noktayı koymuş ardıma bakmadan yoluma devam etmiştim. Olan bize oluyor canım haklısın geniş düşünen adam aslında sevmeyen adam mıdır bilmiyorum ki. Ama seviyor yaa, bizim durum başka biraz

Geniş düşünen sevmiyor anlamında değil, hani daha irdeleyerek yavaş yavaş hareket edenler var ya biz gibi tez canlı olmayan, onları kastediyorum. Sevip sevmeme değil tamamen ağır olsun tam olsun mantığında zamana yayanları diyorum. Tabi bu süreç bizi yıpratıyo elbette

Kızlar Fatıma'nın da srlin imerin de falı patladı bende sanırım ya başvurduğum yer olumsuz diyor bana yazmışlar aşırı aşırı demorslize oldum sizce fal baktırdığım için mi tersi oldu nedir görüşleriniz?

Diger topikte okudum, okul isiydi di mi?

Alakasi yok bence, ben de yuksek lisans icin cok baktirdim, vallahi olan yer kaderimdeki yermis. Asik oldugum okuzle de o girdigim okulda tanistim, hayatim burda degisti.

Kismet nereyse orasi oluyor, baktirip baktirmamakla ilgisi yok. Sen baska okullara da basvur, insallah hayirlisi olur.

Çok teşekkürler güzel dileğiniz için ama annemde bana söylendi fal baktırınca kaderin değişiyor bilmem ne diyr ciddenöylebir durum var mı? Fatima da direkt harf vermişti cidden onun dediği var amaolumsuzsa keşke baştan söyleselerdi. Brde ben selin anıma baktırırken bu başvurma isteğimden de bahsetmemişti hiç. Bilmiyorum fabaktırınca acab kader olumsuz mu değişiyor çok mera ediyorum.

Vallahi bence fal baktirsan da, baktirmasan da, kizsan da , dua etsen de, tepinsen de, aglasan da kader kendi kafasina gore isliyor. Olacagi yokmus, olmamis.

Onlar da insan , sonucu bilememisler iste. Bahsettigim herifle tanisacagimi bilen bir falci evleneceksiniz de demisti, bana da orasi tutmadi :)

Anladım haklısınız ama ben aşırı üzüldüm yani insaların duyguları ile de oynamamalılar. Birde ben demeden bildiler ondan bilmiyorum böyle olmamalı negatifse sonuç negatif demeliler. Aşırı çözümsüzlük kaldım.

Canım belki ek kontenjan falan açılacaktır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…