tellwe.com'da bakılan fallar!

buraları okuduğunu biliyorum o nedenle naaz'a sesleniyorum: fiyatını arttırma Naazz sakınnnnnnnnn

Naazz sakın please bak rica ediyoruz fiyat artırma, sürümden kazanırsın Çok ciddiyim artırma fiyatını vallahi bizi kaybedersin Ahahaha çok iyi ya biz buradan seslenelim artık falcılara

Naazz sakın please bak rica ediyoruz fiyat artırma, sürümden kazanırsın Çok ciddiyim artırma fiyatını vallahi bizi kaybedersin Ahahaha çok iyi ya biz buradan seslenelim artık falcılara
evet aynen öylee.. çünkü kısa oluyor falları, yani daha çok vermez burdaki kimse, sesli fala ancak veriolar 20 küsürleri

sende aktırdınmı naza begendınmı?

yok daha denemedim onu canım, öbür aya atacağım. Artık sık atmıyorum cünkü enerji işine inanmaya başladım. Hiç fal baktırmayan arkadaslarıma her şey çıkıyor bence biz çok baktırdığımız için enerjiler çatışıyor, ben de kendimce enerjimi temizliyorum

Eski fallarıma bakıyorum da marlasingerr'ı pek ciddiye almamıştım ama benim hayırsızı bilmiş helal olsun. zamanı tutturamamış 2014 başı evlilik demiş biz 2014 başında tanıştık. Orayı karıştırdı sanırım. Çok ince bir ayrıntıyı da yakalamış şaşırdım yani. Ona göre evlilik de bu vefasızla ama o iş yine zora girdi yani.

-şu an çıktığım kişi nezip ama ona karşı bişey hissetmiyom ve bana uygun olmadını düşünüyorum.aklımda olan kişi eski aşkım vedat ama vedatta çok kırdı beni.kumar oynadı parasını harcadı bide daha önce babama kumar borcum var demişdi şimdi ise öle bişey sölemedim dedi bende kızdım ona çok.yoksa vedatlanmı barışıcam yada karşıma istediğim gibi birisimi çıkıcak?uzun boylu sarışın renkli gözlü.işi olan

+efendım cok fazla soru sormussunuz bu kadar cok sorular la ıcmemenızı tavsıye ederım falınızı cünkü bır kaç şeye yogunlaşmamız gerekiyor bizimde çok fazla yoğunlaşamıyoruz zaten bu kadar çok soru ya cevap vermez falınız bunu size iyilik olması açısndan söylüyorum . gördüğüm kadarıyla söylemem gereken şeyler sorularınız ışığında ben vedat bey ile görüşmenize devam edeceğinizi görüyorum ama biraz şüpheci yaklaşmanızdada fayda var çok çabuk aldanabiliyorsunuz evet sevgisi var size karşı ama çevirdiği dolaplardan da vazgeçmek istemiyor . barışacaksınız bu bey ile . ama dikkatli olmanızda fayda görüyorum.

-benle barışmak istedi ama ben istemedim sen beni istemedin şimdi bende seni istemiyorum dedim.

Noldu zehrinacım olmadı mı yaaa

Mithat ne oldu be ?

Bir de aslinda prenses yalis hatirlamiyorsam isi gucu olan birini bulmustu, Sezer Bey diye bahsettigi biri vardi, astsubaydi sanirsam. Bunlarin arasinda en duzgunu oydu, Sezer Beyi kacirarak hata yaptin prensescan .

Mithat ne oldu be ?

Bir de aslinda prenses yalis hatirlamiyorsam isi gucu olan birini bulmustu, Sezer Bey diye bahsettigi biri vardi, astsubaydi sanirsam. Bunlarin arasinda en duzgunu oydu, Sezer Beyi kacirarak hata yaptin prensescan .

Prenşeş kadar olamadık, halimize yanalım

Jelizaroze ve Beyoğlu'na baktırdımda hiç beğenmedim . Öylesine yorumlar yaptılar.

Kızlar nazzz'ın fal ücretleri 10 kredi değil miydi? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Keşke prenses buraya üye olsa da bir falcı listesi çıkarsa bize. Gerçi kadın hayatını yaydı baya falcıların hepsi yorumlarını görüp bakmıştır...

ısmarlama sevgili istiyor. uzun boylu, sarışın, açık renk gözlü, yakışıklı, işi gücü olan biri çıkacak mı karşıma sanki mithatı tarif ediyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…