tellwe.com'da bakılan fallar!

eski üyelerdenim, eski nickimle geri dönebildim neyseki ve size daha önce de asla fal baktırmadım.. baktırmam da..zira burada yazılan yorumlara güvenirim.. o zamanlarda da olumsuz yorumlarınızı okuyup hiç yeltenmemiştim..haklıymışım! tellwe'de selena, saraylı, fatima dışında iyi falcıya da rastlamadım..
sizin bahsettiğiniz TATMİN-İ SİNE yapmak için bile havaya savuracak param yok benim beyefendi. o nedenle asıl siz MÜSTERİH OLUNUZ. benimle asla ne sanalda ne de başka bir mecrada daha karşı karşıya gelmediniz, gelmeyeceksiniz.

size danışanların ise kendi seçimleridir. iyi çalışmalar

danışanlar kelimesi yerine müşteri mi demeliydim acaba ?!?! bizler sadece danışıyoruz, kimsenin müşterisi değiliz kimseyi nostradamus diye düşünmüyoruz. hatta çoğumuz yorumların aksine hareket edip bildiğini de okuyor..

"danışan" kelimesinden dolayı bir falcıdan eleştri almak da bambaşkaymış! teşekkür edilmesini beklerdim

boşuna sinirlerini boma urminaacım ya gelmiş bi de süslü süslü cümleler kurup edebiyat parçalamış.. cümle kurmadaki becerisi fal bakmada da olsaydı keşke.. o zaman ismini burda iyi falcılar arasında duyup gocunmazdı da böyle. bu neyin çabası anlamış değilim ne işi var ayrıca kadınların arasında? çok meşgul değilmiş fallarıyla demek ki gelip burayı bu kadar sıkı sıkıya takip ettiğine göre!

doğru haklısın bermudacım aslında da dayanamadım durup dururken sarmış birilerine kendi kendine..

diğer yandan, ben bundan 2 yıl önce filan falcılar gelip burada kendilerini savundukları vakit, "bırakın savunsunlar kendilerini" derdim. ancak artık öyle düşünmüyorum. o zamanki şartları ile şimdiki şartları çok çok değişti falcıların. artık kendi duvarları var, kendi sayfaları var, var da var yani... nedir bu koşa koşa gelip kk.da kendini savunmalar.. üstelik kimse bişy dememişken bi de..

burda en iyi falcılar bile yeri geldi ağır şekilde eleştrildi. ben hiç birinin gelip de buraya dert yandığını veya eleştireni bir hoca edasıyla azarladığına tanık olmadım. adamlar işinde gücünde.. neden bir rezzan, saraylı, fatima, melek, venüs ve şu an aklıma gelmeyen diğerleri gelmediler ?

Ne danisani aq, falcilar diplomali psikolog mu ki ? Danismak nedir be, sankim nostradamus var?
güldürdün lan panpa
kanım kaynadı şimdi bak.. kız, yaza düğünün filan olsa da gelip altın taksam bak bu züğürt halimle bile sana altın takma hayalim var, yeter ki evlen

güldürdün lan panpa
kanım kaynadı şimdi bak.. kız, yaza düğünün filan olsa da gelip altın taksam bak bu züğürt halimle bile sana altın takma hayalim var, yeter ki evlen

Gunun birinde evlenebilirsem ben burdaki herkese altin dagiticam Lakin evlenme olasiligim %0 . Evlenme teklif eden garip tipi almak gibi bir niyetim kesinlikle yok

Merhaba kisslar Nazi çok beğendim ben bir nokta atışi vardı ki şoktaym hala içimi okumuş resmen herkese enerjisi tutmaz çıkmaz bilemem ama hisleri olduğu bir gerçek kısa net ve guzel bir faldı

Merhaba kisslar Nazi çok beğendim ben bir nokta atışi vardı ki şoktaym hala içimi okumuş resmen herkese enerjisi tutmaz çıkmaz bilemem ama hisleri olduğu bir gerçek kısa net ve guzel bir faldı
balim, bende geçen falında söyledikleri çıkmıştı.. ben de beğeniyorum nazzı...buraya da yazmaya korkuyorum hucum ediyolar fiyatları artıyo

balim, bende geçen falında söyledikleri çıkmıştı.. ben de beğeniyorum nazzı...buraya da yazmaya korkuyorum hucum ediyolar fiyatları artıyo
O konuda Haklısın çıktı demen beni daha da umutlandrdi umarım benimki de çıkar gidişat benim benm düşüncelerm çok iyi yorumlanmisti bakalım

O konuda Haklısın çıktı demen beni daha da umutlandrdi umarım benimki de çıkar gidişat benim benm düşüncelerm çok iyi yorumlanmisti bakalım
aynen benim de öyle.. beni o kadar iyi analiz edince diğerleri de doğrudur diye düşünüyo insan.. bir de geçen falda dediği vakitte gelişmeler olmuş, o nedenle tkrar denedim..

aynen benim de öyle.. beni o kadar iyi analiz edince diğerleri de doğrudur diye düşünüyo insan.. bir de geçen falda dediği vakitte gelişmeler olmuş, o nedenle tkrar denedim..
kızlar bana da bi yorum yapmış Naazz, ama şuan ben sevdiğim insanlar görüşmüyorum bikaç tespitte bulunmuş ve 3 ay vermiş bana da.. analizleri doğru mu yani ruhsal olarak? hani bilmiyorum işte görüşmüyoruz şuan

Ayyy gerçekten çıktı mı sende, çünkü bana da güzel şeyler söyledi daha vakit var tabiki ama sen böyle söyleyince heveslendim şimdi. çünkü yazdıklarını okuyunca çok rahatlamıştım ve bir yanım hakkaten mesele böyle demişti, umarım dedikleri çıkar bana da

bana o falında öyle pembe tablo çizmemişti.. sadece artık görmemin pek mümkün olmadığı ex-esas oğlanı tekrr göreceğimi hatta oturup konuşacağımızı ve bunun zaman bilgisini vermişti. okulla ilgili bişyler demişti.. ex-le sürpriz karşılaştık ve konuştuk gerçekten, sınavlarla ilgili de dediği gibi oldu..ben 1 dersi sormuştm, o bana onda sorun yok ama emin durduğun bi tane var asıl sorun onda çıkacak demişti. hakkaten de öyle oldu

Bana da pembe tablo çizmedi canım, ama farklı bir bakış açısından bakmamı söyledi olaylara, nedenlere, eğer dedikleri doğruysa güzel benim için. Gerçekçi geldi bana, analizi de iyiydi anlık olarak da bana ve sevdiğime yönelik değerlendirmeleri de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…