tellwe.com'da bakılan fallar!

naazz ı beğenenlere bi lafım yok elbette enerji işi bu kendisine kasım ayında fal baktırdım ve derhal sildim aşırı sallamaydı saçmalamışsınız dediğimde iade edemiyorum hakkın dolmuş haketmediğim parayı almak istemem ama dediğim çıkacak göreceksin demiş dediğide şu eşim 15 yaşından beri ailesine karşı soğuk 45 yaşında şuan 8.yılımıza gireceğiz toplam 8 kere görmüşümdür ailesini görüşmüyoruz hiçbir şekilde onlarda memnun bizde ama naazz ne demiş eşin ailesine çok düşkün aralık ayında bunu görceksin aralık ayında hiçbirşeyi görmedim :))))
falı baktırdığım tarihten 15 gün sonra eşinle tartışman olacak demiş o da olmadı birdaha asla baktırmayacağım ve tavsiye etmeyeceğim bi falcı karalistede bende.

Acaba baktırınca mı ters oluyor ben bir kaç haftadır bunu düşünüyorumda ilahi ceza gibi bişi mi kendi adıma da

insan kafasına özellikle de aşkla ilgili konular takılınca durup durup fal baktırmak istiyor, anlıyorum ama sürekli sürekli, hele günde birkaç tane, hele de olur olmaz kişilere fal baktırmak tabi ki insanın üstünde, en naif tabiriyle, yoğun negatif enerji birikmesine sebep olan bir şey.
sadece kritik dönemlerde ya da gerçekten kafaya çok yoğun bir şeylerin takıldığı dönemlerde, hakkaten enerjisinden hoşlandığınız ve bu işte iyi olan kişilere fal baktırmak lazım.
olmayacak falcılarla sadece sohbet ettiğim için bile günlerce başımın ağrıdığını bilirim. negatif enerjili insanların enerjisini neden hayatınıza alasınız? hele de henüz muallak olan geleceği negatif kodlamalarına izin veresiniz?

kafanıza sürekli bir şeyler takıldığı dönemlerde online tarot ya da katina kartları seçebilirsiniz bazı sitelerden, konsantre olarak.
siz konsantre olursanız evren size bir şekilde, bir aracıyla o cevabı veriyor zaten.

Evet bence de haklısın canım, öyle her gün de değil, biraz ara vererek daha iyi oluyo, hem keseye zarar gelmesin hem de olumsuz enerjiden etkilenmeyelim

Çok haklısınız gerçekten güzel açıklamışsanız , dediğiniz gibi oluyor sanırım .

Inşallah bana da çıkar dediği ya bende mesela şehir ve okul adı vermiş cidden tutuyor gibi ama olacak mı bilmiyorum yani baya zor tahmin etmesi şeyler sizede öyle miydi
bende aşk ve iş konusunda söylediklerinin hpsi çıktı.. şehir harfi filan vermişti hatta işle ilgili.. o bile çıktı.

merhaba yeniden..size forumda yorum yapan iki üyenin yazdıklarını tekrardan hatırlatmak istiyorum..sonrasında bu arkadaşlardan bir ricam olacak!!Tellwede DeepWhite KISA süre önce FAL sepetindeydi hatta yorum almıştım o kadar berbattı ki bilmiyordum tellwede de olduğunu.. site ki kolay kolay iade etmiyo etmişti.. dolandırıcı herif.. sonra o sitede hiç görmedim muhtemelen sallamışlardır kendisini.. Bunu okuyan falcılar varsa okusunlar kimse saf değil.. bir yazımdan bir kelimeden bile çıkarım yapabilen akıllı danışanlar da var! DİYEN ATTARTATTART (YADA SEMRA HNM..YADA XXXX NEREDESİN??Deepwhite diye biri gelmiş. Yeni falcı. Yani puanı yüksek ama bu kadar mı kötü bakılır. Herşey çok güzel olacak, aşk iş alanında şanslı döneme gireceksiniz ben hiç kötü bişe görmüyorum.... Böyle fal mı bakılır ya.Pembe tablo çizdiklerinden alıyorlar o kadar puanı demek ki.DİYEN WOODANTOY NEREDESİN?? şimdi bu arkadaşların yazdığım falları burada yayınlamalarını istiyorum..çünkü ben hala %100 üm ve bekliyorum..günde en az beş kişi tarafından deneniyorum..bu yorumu yapan arkadaşlar neden bir yıldız vermemişler nu kadar kötü yorumlara anlam vermek imkansız sizcede öyle değilmi??daha önce yazdıklarımda kim kimdir açıklayacağımı söylemiştim..ve inatla ses yok hatta bir üye arkadaşımın bir tesbiti vardı KİMİ KÖTÜLÜYORLAR bakın isimlere ve sonra siteye girip oranlarına bakın lütfen mesaj şöyle''kimi kötülemişlerdi kaçırdım ben oraları :)
Binnaz, Emel, Selena,misina, deepwhite, saraylı... Tek favorileri: parapsikolog ve naazz... siz buradan ilk olarak anlayın kim kimdir..birde yeni bir durumla karşılaştım..puanı %100 den verilen bir yıldızlarla %986 düşen bir arkadaşın her nasıl olduysa bir hafta bile sürmeden tekrar %100 e çıktığını gördüm ve dün gece havuzda bir fal vardı fal baktıranın adına dikkat edin''DENEME''falı merak ettim açtım fal yok!ilave olarak üyesiz yazıyor yani uzay boşluğunda kaybolmuş kimliği belirsiz bir kişi ve buna 5 yıldız veren iki falcı var FALANİYETHAKKANİYET ve ALTINCIBOYUT!!yani bakılmamış fala yıldız puan verilmiş tabi bu yöntemle 1 saat içinde geri puanını yükseltmek kolay olsa gerek!!birde TELLWE diye yeni bir falcı görüp bu ne cesaret diye baktım bakmaz olaydım baktığı fal sayısı 15 hayran sayısı 88 fbook beğenisi 19 ve yapılan yorum sayfası bomboş!!hayran olanlara bir bakarsanız kim siteye yakın kim uzak ve kaç kişiye fal baktığımızı sanıp birileri tarafından banlanıyoruz bunada şahit olmuş olursunuz..oradaki hayran olanlardanda bir demet sunayım..muro38,murat38,muratmurat38,murat3838,murat40,murat falan filan ve en çok dikkatimi çeken emelkayra..bu kişi bana farklı bir kimlikle fal baktırdı diye düşünüyorum..ve olumsuz bir yorumunu duvarımda tutarak hatta sorularıma cevap vermek yerine ama gerçekten olumsuz diyerek yanıt verdi yani deli gibi ama ma a!! bu kadar..evet şimdilik bu kadar arkadaşlar..hergün değilse de arada bir sizi rahatsız edeceğim..kusuruma bakmayın :)..saygı ve sevgilerimle hoşçakalın..

merhaba deepwhite, ben dahil burada pek çok danışan arkadaşımın tellwe'ye güvenmediğini biliyorum zten. yani merak etmeyin biz o yazılan %100 puanları filan zerre sallamıyoruz. herkes enerjisinin tuttuğu bir kaç falcı buldu orada ki zaten bir elin parmaklarını geçmezler, onlara baktırıyor sadece... yani o sitedeki falcıların puan kaygısını da anlamıyorum. olsa olsa bizlere düşük puan verirler, bu düşük puanımız nedeniyle de diğer falcılar bakmaz. aman bakmasınlar zaten, kendine güvenmeyen bakmasın benim falıma, param da cebimde kalsın...

yani özetle, bizlerin umrunda değil beğeni sayıları ve puanlar inanın... bizler, birbirimizin tavsiyeleri ile hareket ediyoruz. ve bu tavsiyelerimiz de piyasayı belirliyor

merhaba adhemdeva..nickinizden,hitabınızdan,danışan sıfatını kullanışınızdan ve gösterdiğiniz alınganlığı benim yazılarımla alakasız bir mecraya sürükleme çabanızdan ve % 100'ü ne kadar SALLAYIP ne kadar sallamadığınızı ifade etme zorunluluğunu vurgulama ihtiyacınızdan anladığım kadarı ile maksadınızın fal baktırmak değil ,daha evvelden belirttiğim istatistik oluşturarak hayat gailesi haline getirme çabasını burada sunumla TATMİN-İ SİNE yapan bir kişisiniz..siz merak etmeyin diyorsunuz..MERAK EDİYORUM ve EDECEĞİM..nefes aldığım sürece ve daima..MÜSTERİH OLUNUZ..açıklamalarım ne kadar bazıları tarafından yok sayılarak başkalaştırılmaya çalışılırsa çalışılsın muhattaplarının(sanal yada yalpakçısı olmayan)cevabını bekleyeceğim..saygı ve sevgilerimle HOŞÇAKALINIZ...

bakiniz yanlis anlamissiniz. O alintiladiginiz arkadasimiz forumun eski uyelerindendir,simdiki nicki yeni olabilir ama biz taniyoruz. Bunlari soylerken sunu demeye calisiyorum,cok fal baktirmistir,tecrubelidir. Ki gercekten bizler puanina bakmiyoruz. Cunku puana baksak herkes yukseklerde. Baktiriyoruz sonra fallar cikmiyor hayal kirikligi yasiyoruz. Falcilari suclamiyoruz sozumuz umut tacirligi yapan pembe tabloculara. Biz buradan onerilerle fal baktiriyoruz ki hatta bircogumuz artik sadece enerjisinin uydugu belli basli arkadaslara atiyor falini. Sizi bu forumda begenen oldugu kadar begenmeyen de olabilir. Bu isin icindesiniz bilirsiniz bu is enerji isi. Herkesin her seyini bilen bir falci benimkini bilemeyebiliyor. Siz bu durumu neden icsellestirdiniz anlamadim pek. Biz zaten tellweye guvenmiyoruz. Eski yorumlari okursaniz gorursunuz. Bizler zaten iki arada bir derede kalip fal isine giren insanlariz. Bir de boyle yipratmayalim birbirimizi. Siz isinizi duzgun yapiyorsaniz,umut tacirligi yapmayip gordugunuzu soyluyorsaniz kisaca vicdaniniz rahatsa zaten guveni kazanmissinizdir,burada bunlari yazmaya hic gerek yok. Umarim birbirimizi dogru anlariz. İyi gunler, basarilar :)

Merhaba,
Cevap hakkınızı kullandınız ama devamı geliyor. Kendinizi yeterince ifade ettiğinizi düşünüyorum. Falcıların sitemize üye olması yasaktır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ben geldim sekerler :) aslinda hep takip ediyorum burayi ama cepten girdigimden sayfalari uye girisi yapmadan okuyorum. Zira kk'nin mobil surumu yoooook Kazen duy sesim site cok kasiyo :)

Benim durumda bazi olumsuzluklar var sanki selena nin falina dogru gidiyor kinu eger oyle olursa sonu husran olcak ama baktirmiyorum artik en azindan tellwe yi denemeyecegim. Su yukaridaki alti cizgili mesaji okurken gozlerim yoruldu valla yine tellwe yine entrika arkadas yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…