tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben de naazz'ı beğendim, asiçiçek le benzer bir yorum yaptılar aslında, sadece naazz daha erken çözüleceğini söyledi umarım onun dediği olur yaaaa, 6 aydır ayrıyım sevdiğim kişiden, beklemek o kadar yıpratıcı ve yorucu ki, umarım daha kısa sürede sorunlar sıkıntılar ortadan kalkar da kavuşuruz

Ben de naazz'ı beğendim, asiçiçek le benzer bir yorum yaptılar aslında, sadece naazz daha erken çözüleceğini söyledi umarım onun dediği olur yaaaa, 6 aydır ayrıyım sevdiğim kişiden, beklemek o kadar yıpratıcı ve yorucu ki, umarım daha kısa sürede sorunlar sıkıntılar ortadan kalkar da kavuşuruz
Insallaj canim bende umut etmekten yoruldum artik umarim duzelir her sey.

Bana zamanı çok ileri verdi aslında çok moralim bozuldu, umarım orda yanılır :KK66:

Bana gazetelerdeki burç yorumu tadında bi fal göndermiş. Güya seyahate çıkıp gerçek aşkımı bulacakmışım. Ben ona fal attığımda hoşlandığım biri vardı. Faldan 1 ay sonrada sevgili olduk. Bahsettiği hiçbir olayı yaşamadım.
Fazla takma kafana derim

Arkadaşlar Merhaba binnaz abla konusuna da yazdim herraya baktirdim 2 satir fal gonderdi ve gelecekle ilgili gecmis zaten yok birde 50 tl sizde bu tuzaga dusmeyin benim safligima geldi

Ben de hic begenmedim, zirvaydi.
Aa hadi ua size çıkmadı mı selin imer çıkmıştı size de bende onu bekliyorum da asiçiçek benim hoşlandığım kişinin piyano çaldığını bilmiş mesela ben bilmiyordum çocuğun çaldığını sonradan öğrendim ve şaşırdım.

kızlarrrrr, naaz da bana '...Yani zararsız. Şu bir ay içerisinde davranışlarına çok daha dikkat et çünkü seninle ilgili bazı araştırmalar yapacak. Hani biraz daha olgun ve ağır davranmalısın canım. Bu tavrın onun için çok önemli. Zaten değdim gibi üç ay içerisinde olaylar gelişim gösterecek ve uzun vadeli bir ilişkiniz olacağı görünüyor. Sormak istediğin bir şey olursa sorabilirsin canım. Sevgiler' demişti.. akşamdan beri 2 kere çıktığım vakitte çıkmış whatsapptan ve arkamdan hemen girmiş.. inşallah takip ediyordur:)))))) bilmiyorum yaa umutlandım

Acaba baktırınca mı ters oluyor ben bir kaç haftadır bunu düşünüyorumda ilahi ceza gibi bişi mi kendi adıma da

Onu nerden bilicez ki tatlım, biz fal baktırınca kaderimiz mi değişiyo, bence hiç öyle düşünme, her şey olacağına varıyo aslında, sadece biz sabırsız olduğumuz için hemen olsun istiyoruz ya da istediğimiz olsun diyoruz

Haklısınız esas ben çok önemli bişi sorunca medyum fatima bana eğitimle ilgili bişi dhmşt ta geçen sene de çıktı mı szlerde dedikleri ?

X